Magyar torrent oldalak Rebelsarea

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Devil hozta létre. Ekkor: 2012. május 17..

  1. Devil / Guest

    Tagja vagy a Rebelsarea közösségének? Vagy csak szeretnél az lenni? Csevegj, kérdezz, írd le véleményed. Akár pozitív, akár negatív minket érdekel. Kövesd velünk ebben a témában a Rebelsarea életét és fejlődését.

    Kapcsolódó témák:

    Rebelsarea hírei: link
    Rebelsarea bemutatója: link
     
    • Like Like x 2
  2. Devil / Guest

    free reg

    Regisztráltak:9878
    Torrentek:4303
    Peerek:4912

    Free reg van az oldalon! Az oldal kinézetre sem csúnya bátran lehet reggelni
     
  3. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,868
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    Volt velük

    Volt velük egy félre értésem,mégpedig kitiltottak.
    A kapcsolat tarto emailon rákérdeztem az okra amit nem értettem,de másnapra megjött a válasz aránycsalás miatt repültem .Egy ujabb emailban elmondtam az én verziomat,de inkáb bemásolom az email váltásunkat.
    Az account kitiltva!
    Szia egy kérdés jo volt az arányom egy kérésem volt hogy a Jancso Miklos Pack-ot letudjam tölteni ami aztán 2 nap várakozás után megtörtént és vissza is osztottam 1.722 arányig.
    Nem tudom mia gond az oldalal vagy velem igaz egy napig nem tudtam az oldalt elérni.
    Ha megtenéd hogy egy egyszerü usernek elmondod vagyis leirod mi a probláma megköszöném.
    Attol fügetlenül hogy kilettem tiltva küldött jelszo emlékeztetöt az emailomra de ugyan az kivagy tiltva .MIÉRT??

    címzett: saját magam
    Helló ...

    Csalás miatt lettél tiltva ...

    Az általad említett Jancsó Pack utolsó letöltője te voltál, a befejezés időpontja óta a pack -hoz nem csatlakozott letöltő, tehát nem volt kinek több, mint 1 -es arányban visszaosztanod, ráadásul ezen torrent esetében a rendellenes feltöltési sebesség figyelő rendszer 10 percenként a feltöltési sebességedhez mérten magas arányú sebességet jelzett nálad, közel azonos feltöltési adatmennyiséggel párosulva ... holott, mint írtam, letöltő nem csatlakozott ...

    Az oldal folyamatosan elérhető volt, nem volt leállás és hasonlók ...

    Üdv ...

    címzett: Rebelsarea
    Oké értem de nem tudom hogy hogyan csaltam ugyanis bérlek egy seed szervert és oda töltöttem le és onan szedeltem a torentet még most is ott várakozik a torent. Ha valami gond van a szerverrel azért elnézést kérek de én nem csinéltam semit,ahogy letöltötte ugy elindult a szedelés még a letöltés közben.Ilyennel sokszor sok torentem csinál a szerveren,szinte mindegyik. Nem tudom hogy hogyan tudom bebizonyitani ártatlanságomat de valoban nem én csináltam. Megköszöném ha pontot tenék az ártatlanságomra, több éve torentezek de soha semi gondom nem volt sehol soha nem rágalmaztak meg csalással. 50 éves vagyok egyet megtanulta az életben a hazug embert elöbb utol érik mint a sánta kutyát. Megköszöném ha segitenél kideriteni mi a gond ,mert fogalmam sincs hogy most mi is történt.

    címzett: saját magam
    Szia ...

    http://www.kephost.com/images4/2012/11/2/a1_2012_11_2_ip7mm9lxxa.jpg
    http://www.kephost.com/images4/2012/11/2/a1_2012_11_2_g8arg1s4lh.jpg

    Beláthatod, a képek nem hazudnak ...

    Ha szervert bérelsz, és, mint írod, több éve torrentezel, akkor azt is tudnod kell, hogy az Adatlapon a szerver létét fel kell tüntetni ...

    Visszaállítom az accountod, beléphetsz az oldalra, viszont szíveskedj a Profilodban feltüntetni, hogy szerver van ...
    ( megteheted : Beállítások > Egyéni beállítás > Szerver : van ) ... majd az " Infó rólad " részben tüntesd fel a szerver sebességét is ...

    ... továbbá, ha mód van rá, cseréltesd le a szerver klienst uTorrent 2.2.1 -es verzióra, vagy az uTorrent valamelyik stabil verziójára, mert a használt kliens ( rtorrent/0.9.0/0.13.0 ) hamis adatokat küld(het) a trackernek, így később is előfordulhatnak anomáliák, és az már nem esik kedvező elbírálás alá ...
    a szerveren lévő kliensben kapcsold ki a DHT engedélyezését is ...

    Remélhetőleg megoldódnak a problémák ...

    Üdv : RA Staff - k* -

    címzett: Rebelsarea
    Nagyonszépen köszönöm feltüntetem az adatlapon a szervert és beszélek a tulajjal hogy mitörtént, a gépemen utorent van 2.2.1-es azthiszem mindent ide le és inen fel töltök.

    Rebelsarea staff

    nov. 4. (5 napja)

    címzett: saját magam
    Rendben ... köszönöm a pozitív hozzáállásod ...


    Énis köszönöm a pozitiv hozzá állást az oldal és a stafft részéröl.
     
  4. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re Kopasz

    Szevasz! En is repultem az oldalrol nem is olyan regen! Csupan egy hetig nem latogattam az oldalt es inaktivitas miatt kicsaptak! Hat abszolutt nem sajnalom! Sot! orulok is neki! Eggyel kevesebb a gondom! Tisztelettel:JOZSEF
     
  5. daddy59 /

    Csatlakozott:
    2012. július 08.
    Hozzászólások:
    20
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest. XI
    nem megy ?

    Sziasztok !

    Tudjátok miért nem megy az oldal ??

    Köszi:
    daddy59
     
  6. Balázs63 / Guest

    Stat.

    Számomra Furcsa oldal! A kinézet kettőssége tetszik!

    Regisztráltak/limit: 10.691/15000
    Nem megerősitett:3
    Seederek: 2.535
    Leccherek: 132
    Peerek: 2.667
    S/L arány(%): 1920
    Torrentek: 5.459
    Aktív peer: 2.153
    Teljes sebesség: 3.66 MB/s
    Feltöltési sebesség: 1.73 MB/s
    Összes feltöltés: 490.30 TB
    Összes letöltés: 40.09 TB
     
  7. Balázs63 / Guest

    rebelsre

    A képen láttam,hogy a packon 3x szorzó volt lehet nincs szinkronban a méréssel és ezt ők nem tudják vagy nem is érdekli őket.
    Lehet tévedek de hirtelen erre gondoltam.
     
  8. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,868
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    Free visszavonásig.

    Free visszavonásig.