SorozatBarát

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Fater hozta létre. Ekkor: 2021. március 15..

  1. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,889
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kedves xy,

    Sajnálattal tájékoztatunk hogy a folyamatos visszaélések miatt úgy döntöttünk hogy megválunk az eddig rendszertől, és nem osztunk havonta meghívókat. Amennyiben a változtatásnál rendelkeztél meghívóval, abban az esetben van 1 elküldhető meghívód.
    Annak reményében hogy a támogató felhasználóink körültekintőbbek lesznek, számukra biztositunk meghívást korlátozott számban. Visszaélés esetén viszont a támogatástól függetlenül töröljük a meghívót és a meghívottat is.
    Sajnáljuk a kellemetlenségeket, és azokat akik mások miatt kerültek ilyen helyzetbe, de jelenleg nem tudunk jobb alternatívát, az oldal integritásának védelmére és a visszaélések visszaszorítására.

    Ha szeretnéd, hogy egy ismerősöd is tagja legyen a közösségnek, add meg az e-mail címét.
    A meghívó fél a továbbiakban felelősséggel tartozik a meghívottjaiért!

    Jelenleg elérhető meghívóid száma: 0 darab

    Meghivót minden hónap elsején osztunk minden olyan felhasználónak, aki legalább 30 napja az oldal tagja, aktív tagja a közösségnek és a korábbi meghívottjai között nincs kitiltott felhasználó.

    SB.png
     
    • Like Like x 1
  2. Tuti / Guest

    Ez vicc kategória! Tele van sz.r reklámok-kal az egész oldal. És még pénzt kérnek a meghívóért.???. ... Mire eltudok indítani egy sorozatot 5 db reklám bejön.. És ezért kérnek pénzt.......................
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2021. március 15.
    • Egyetértek Egyetértek x 2
  3. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    akinek nem világos, az is pénz bevétel a feltöltőnek :tef293: de igen elég vicc, mert torrent oldalról letöltheted jobb minőségben (ingyen...max támogatod az oldalt, ha úgy gondolod) és reklámok nélkül nézheted, amit szeretnél.
     
    • Egyetértek Egyetértek x 1
    • Informatív Informatív x 1
  4. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,889
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Végül is azért offoltam ide azt amit hogy mindenkinek de főként a meghívót kérőknek világos legyen hogy nagy valószínűséggel nehezen fogynak meghívót kapni (talán ha rendezik a meghívójuknak a támogatást) és hogy ezért milyen sz..ba akarnak belelépni.
    Tőlem ne is kérjenek mert nincs és nem is lesz!!
     
    • Like Like x 2
  5. Tuti / Guest

    Nekem van 1 . Akkor most sokat ér :tef161: :tef161:
     
  6. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,889
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ha volna se hívnák meg senkit. Nem akarok megszívatni senkit és azt sem akarom hogy utána meg engem szidjanak. :tef161:
     
  7. Tuti / Guest

    Hát igen így egy kicsit húzós.. meghivót is repül.
     
  8. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,889
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nekem szerencsém van. Az én meghívóm CF már nem tud repülni onnan, már régen szárnyas betétet kapott (kirúgták).
     
    • Like Like x 1