Magyar torrent oldalak nCore Spooky Dayz

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' Pegazus_SCD hozta létre. Ekkor: 2011. október 31..

  1. Pegazus_SCD / NoPainNoGain

    Csatlakozott:
    2010. július 29.
    Hozzászólások:
    2,790
    Kapott lájkok:
    368
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Vezető pozició
    Lakhely :
    Miskolc
    Hír létrehozva 25 perce: Hírt olvasottnak jelölni!
    Spooky Dayz - Hozzászólok a fórumban!

    Elérkezett ismét a rémségek éjszakája... A zombi- és boszorkányhadak fő célpontjai lettünk az idei évben is. Ahogy telnek az évek, a sikertelen támadások egyre nagyobb agressziót, éhséget és bosszúvágyat váltanak ki fő ellenségeinkből. Egy cél lebeg a szemünk előtt: meggátolni őket tervük kivitelezésében. Ma estétől kezdve tehát senki sem érezheti magát biztonságban, mivel idén is kezdetét veszi a felhasználóink körében nagy sikernek örvendő

    Spooky Dayz

    Akik a közelmúltban csatlakoztak oldalunk felhasználótáborához, nekik íme egy rövid ismertető az eseményről: az utóbbi évek ezen néhány napján az oldal trackerét rémségek szállták meg, akik tevékenységükkel nagy mértékben átvették az irányítást az oldal felett. Idén számos biztonsági rést fejlesztőink sikeresen betömtek, így a zombi- és boszorkányhadak nagy valószínőséggel nem tudnak kárt tenni a tracker működésében.
    A rémségek felbőszülve programozóink nagyszerű munkáján, azonnal elkezdték tökökkel bombázni az oldalt. Arra kérünk benneteket, hogy közös összefogással erősítsük meg védelmünket. Amennyiben időben elkapjátok ezen tököket, úgy az oldal nem látja ennek komoly kárát. Ellenkező esetben beláthatatlan következményei lesznek a csatának...
    Segítségetek természetesen idén sem marad jutalom nélkül, de ügyeljetek arra, hogy az idei termés között akad néhány, különösen veszélyes tök is. Ezen tökökről első látásra nem lehet eldönteni, hogy érettek vagy romlottak, de egy biztos: amelyek érettek, azok akár sokkal szebbek is lehetnek a többinél.

    A legtöbb tököt elkapó felhasználók a támadások visszaverését követően jutalomban részesülnek. Az elérhető jutalmak nevezetesen az alábbiak:
    • Az 500 legtöbb tököt elkapó felhasználó jutalma 1000 pont!
    • A 100 legtöbb tököt elkapó felhasználó jutalma 1 hónap Legend rang, továbbá 1000 pont!
    Figyelem! A romlott tökök nem számítanak bele ezen statisztikába!

    Természetesen gondoltunk azokra is, akik olyannyira aktívan védik oldalunkat, hogy néhány romlott tököt is elkapnak. Számukra a következő lehetőséget tudjuk kínálni:
    • Aki a tökök 95%-ának visszaverésében segít, azok 1 év Legend rangot, 2000 pontot és egy színes, Spooky Master egyéni rangot kapnak!
     
  2. Triad12 / Guest

    Tökvadászat

    Ez a tökvadászat feltöltésre ok, de pontot vadászni az nagyon nehéz, mert nem igen adnak olyan tököt ahol pontokat lehet gyűjteni,ha meg adnak sok a mínuszos,levonnak a pontokból én így jártam :tef10:
     
  3. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nekem eddig sikerült 40 pontot és 17Gb feltöltést elkapni.
    Nagyon szupi ez a játék. :tef161:
     
  4. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szerintem jó nagyon!
    Az igaz,hogy már jojózik a szemem!
    De tegnap ilyenkor óta
    200pont
    és 100Gb gyüjtöttem!
    Délben még sikerült az első 500ba is bekerülni ,de két órát pihiztem és már kiestem.
    Szerintem már nincs esélyem visszajutni.
    De amit megszereztem az már megvan!
    Tudja valaki meddig tart?
     
  5. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ugy tudom egy napig.
    Tehát ma hajnal.
    Nekem már görcsöl az agyam de megéri. :tef161:
     
  6. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Köszi az infót.
    Nekem is görcsöl az agyam és vibrál a szemem ,de az 500. határán mozgok és sajnálom abbahagyni.
    Csábító az 1000jutalompont,
    úgyhogy még kitartok... :tef318:
     
  7. Triad12 / Guest

    Nekem bejött a tökös,

    Javítóm magam,tökre bejött ez a tökvadászat ezek pontokban is megmutatkozott feltöltésben is,nagyon Király,ja és TAG lettem.u.i:Én úgy túdom hogy most már vége a tökvadászatnak.
     
  8. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nekem is bejön nagyon már majd 300pont és 150Gb a jutalmam.
    Ha vége az kár :~
     
  9. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Tökölés

    Tudja valaki most miért állt le az NC? :tef10:

    Én még Tökölnék egy kicsit! :tef161:
     
  10. Triad12 / Guest

    Még van töki

    Valakik az nCore fórumban azt írták hogy vége a tökvadászatnak nem igaz,de most viszont karbantartás van aszem.
     
  11. Triad12 / Guest

    Félnapja vadászóm de nekem is több mint 100gb feltöltés és szintén ugyan ennyi pont 3pont és megvan a meghívó.