Magyar torrent oldalak nCore Spooky Dayz

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' gerry6 hozta létre. Ekkor: 2013. október 31..

  1. gerry6 /

    Csatlakozott:
    2011. július 14.
    Hozzászólások:
    302
    Kapott lájkok:
    66
    Beküldött adatlapok:
    0
    Spooky Dayz

    Ismét elérkezett a rémségek éjszakája... A zombi- és boszorkányhadak fő célpontjai lettünk az idei évben is. Ahogy telnek az évek, a sikertelen támadások egyre nagyobb agressziót, éhséget és bosszúvágyat váltanak ki fő ellenségeinkből. Egy cél lebeg a szemünk előtt: meggátolni őket tervük kivitelezésében. Ma estétől kezdve tehát senki sem érezheti magát biztonságban, mivel idén is kezdetét veszi a felhasználóink körében nagy sikernek örvendő
    [​IMG]

    Akik a közelmúltban csatlakoztak oldalunk felhasználótáborához, nekik íme egy rövid ismertető az eseményről: az utóbbi évek ezen néhány napján az oldal trackerét rémségek szállták meg, akik tevékenységükkel nagy mértékben átvették az irányítást az oldal felett. Idén számos biztonsági rést fejlesztőink sikeresen betömtek, így a zombi- és boszorkányhadak nagy valószínűséggel nem tudnak kárt tenni a tracker működésében.
    A rémségek felbőszülve programozóink nagyszerű munkáján, azonnal elkezdték tökökkel illetve egyéb figurákkal bombázni az oldalt. Jól jegyezd meg az alábbi idézetet a figurák kapcsán: "Nehogy leessen az állad, ha tök helyett felbukkan néhány állat."
    Arra kérünk benneteket, hogy közös összefogással erősítsük meg védelmünket. Amennyiben időben elkapjátok ezen figurákat, úgy az oldal nem látja ennek komoly kárát. Ellenkező esetben beláthatatlan következményei lesznek a csatának...
    Segítségetek természetesen idén sem marad jutalom nélkül, de ügyeljetek arra, hogy az idei termés között is akad néhány, különösen veszélyes figura.

    A legtöbb figurát elkapó felhasználók a támadások visszaverését követően jutalomban részesülnek. Az elérhető jutalmak nevezetesen az alábbiak:
    • Az 500 legtöbb figurát elkapó felhasználó jutalma 1000 pont!
    • A 100 legtöbb figurát elkapó felhasználó jutalma 1 hónap Legend rang, továbbá 1000 pont!
    Figyelem! Idén új trükkel próbálkoznak a gonosz lelkek! Könnyen előfordulhat, hogy a békés külső átkot rejt magában!

    Természetesen gondoltunk azokra is, akik olyannyira aktívan védik oldalunkat, hogy néhány csalóka figurát is elkapnak. Számukra a következő lehetőséget tudjuk kínálni:
    • Aki a figurák 93%-ának visszaverésében segít, ő 1 év Legend rangot, 2000 pontot és egy színes, Spooky Master egyéni rangot kap ajándékként!


    Azon felhasználók, akik az Aktivitás menü élesítését követően egyetlen hónapban sem lépték át a rangjukhoz előírt hit'n'runolható torrentek számát (azaz egyszer sem részesültek letöltés megvonásban), ők mindösszesen 500 pontért hívhatják meg ismerőseiket az oldalra a Spooky Dayz ideje alatt.
     
  2. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,928
    Kapott lájkok:
    772
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Spooky Dayz

    Sziasztok!

    Szépen haladunk!
    Beállítottam Chromet Spooky Dayz-ra.
    Közben kiléptem egy kis harapni valóért. Mikor csoszogok vissza látom ott virít egy, bele a képembe.
    Vetődőm hogy rákattinthassak.
    Siker!
    Az eredménye 123 pont levonás!
    Nem is akkora siker mikor majd össze töröm magam! :tef161:
     
  3. Warrior /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 28.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    re - Fater- nak ---.Spooky Dayz ..

    Hu-Ha na meg efele iss van most bene :lol: ...Akor 2x iss meg kell gondolni ha ra katt vagy sem :tef344: ...en edig meg csak 11 tokot vadaszgatam le ,es csak 2 volt rosz belole ezzel 12 pontot vesztetem ell de meg mindig nyeresegben vagyok edig !!! de ki tudja hogy medig marad igy :tef293: ...
    Hat oszinten sajnalak ezert [@Fater] - baratom mert tudom hogy menyire nehezen lehet osze dobni itt pontokat ...
    Sok Sikert Mindenkinek Vadaszasban !!!
     
  4. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,928
    Kapott lájkok:
    772
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Warrior-re

    Szia [@Warrior]!

    Van ilyen! A másodiknak szaladtam bele.
    Ügyesek a figurák.
    Némelyik eltüntet két három Hit'n'run-t is, pedig nekem az nincs is! :tef318:
     
  5. Warrior /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 28.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re-Re Fater ...

    Hit'n'run aszt en iss talaltam 5 torit torolhetek volna es joll fogot mert azelot kiss idovel le toltotem 3 reszet az Ejjel-Nappal.Budapest- nek mert nem sikerult megnezem es igy joll fogot ... Amugy ugyisem logtam volna meg a Seed elol mert most iss tobb mind 600 torit megosztok ... :tef344: ...

    En ..Spooky...

    Egyelore igy alok :Pozitív figurák száma: 45
    Negatív figurák száma: 10
    Összesen: 55
    Szerintem nyeresegben vagyok meg szamitasom szerint ,elege roszul jott be az a - 134 pont ...de nem zavar egyaltalan mert nem erzem hianyat, amugy van boven meg belole :tef344: ...sikeres legyen mindenki a Tokolesben
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2021. február 05.
  6. timar0703 /

    Csatlakozott:
    2013. május 30.
    Hozzászólások:
    863
    Kapott lájkok:
    120
    Beküldött adatlapok:
    0
    Spo0ky - Saját eredmények

    Pozitív figurák száma: 65
    Negatív figurák száma: 27
    Összesen: 92

    Sajn nem vagyok szerencses,majdnem fele minusszos