Stohl András: Hosszabb távú kapcsolatom lehet a TV2-vel

A témát ebben részben 'Mozi & Tv Hírek!' CF dealer hozta létre. Ekkor: 2017. szeptember 06..

  1. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Stohl András úgy véli, hogy nem szabad, és nem is könnyű ítélkezni mások fölött, és az lenne a legjobb, ha mindenki a saját maga életét próbálná rendbe tenni. Új csatornájánál számos régi kollégára bukkant, akik segítették, örömmel üdvözölték, hogy aláírt a vasárnap este rajtoló Sztárban sztárhoz. A hír után Majka fel is hívta, ez külön jólesett neki.


    „Néztem a műsort, és azt gondlom, hogy nincs olyan ember, aki ne kísérte volna figyelemmel. Ez az egyik legszínvonalasabb ilyen típusú műsor Magyarországon. Gondolkodtam rajta, mi lenne, ha ott ülnék, majd egyszer csak kaptam ajánlatot. Nem volt egyszerű döntés" – mesélte Stohl András a Mokkában.

    [​IMG]
    Fotó: Polyák Attila - Origo

    „Az gondolom, hogy nekem az a dolgom, hogy szórakoztassam az embereket, és teljesen mindegy, ki melyik oldalon áll. Én szeretném az arcom ehhez a műsorhoz adni, és szeretnék egy normális TV2-Stohl András viszonyt kialakítani. Örülök annak, hogy ők a művészi munkámra kíváncsiak, és engem így szeretnének foglalkoztatni" – mondta Stohl.

    Úgy véli, Majka biztos vicces lesz az értékelések során, Papp Szabi és Claudia egymást húzzák majd, de ő szeretné rendes zsűriként nézi a produkciókat. „Soha nem voltam még zsűritag, és mentor sem. Nagyon régen tévéztem élőben, és ez hiányzott. Én egy nagyon szerencsés ember vagyok, hogy ez megadatott nekem" – jelezte.

    [​IMG]
    Fotó: Polyák Attila - Origo

    „Az anyacsatornámnál nem tudtak nekem ilyen feladatot adni, de barátian engedtek el. A TV2-nél pedig rengeteg olyan emberrel találkoztam, akivel régen együtt dolgoztam. A régire én csak jó szívvel szeretnék visszagondolni, az új szerelembe pedig szeretnék nagyon mélyen beleszeretni. Itt mindenki megértett – de miért ne értett volna meg, hiszen hozzátok jöttem!" – elmélkedett.

    Úgy néz ki, hogy ez egy hossztávú kapcsolat lesz a TV2-vel, vélekedett Stohl András, aki a kisebb gesztusoknak is örült: Majka felhívta, igen jól esett neki, amiket mondott.

    „Szomorú vagyok, hogy a döntésem az emberekből indulatot váltott ki" – tette hozzá később, amikor a TV2-es szerződésére érkezett reakciókról kérdezték. „Az életem nagy fordulatokat vett már, nem szabad, és nem is könnyű ítélkezni mások fölött: mindenki a saját maga életét próbálja rendbe tenni, és akkor nem lesz baj."

    KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...