Hírek Itthon Súlyosan zaklatták Baukó Évát

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2017. december 04..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    A közösségi oldalán beszélt először Baukó Éva arról, hogy ő is szexuális zaklatás áldozata volt. Azt írja, a férfi megzsarolta, hogy tönkreteszi a karrierjét, ha nem lesz a szeretője.


    Baukó Éva azt írta, hogy az eset 8 évvel ezelőtt történt:

    Próbáltam elfelejteni, elfojtani"

    – nem ment. "Ez közrejátszott abban, hogy az italhoz nyúltam, ezért voltak visszatérő, depressziós időszakaim, ez okozta a pánikbetegségemet is. Eddig csak a környezetem tudta, hogyan molesztáltak szexuálisan a munkahelyemen, de a közelmúltban napvilágot látott hasonló esetek miatt úgy döntöttem: én is elmondom, mi történt" - írta Baukó Éva. Majd így folytatja:

    IGEN. Erről van szó. Szeretném ezt kiírni magamból.

    Tudja meg mindenki, hogyan zsarolt meg egy illető azzal, hogy tönkreteszi a karrieremet, ha nem leszek a szeretője.

    Azóta is mindig görcsbe rándul a gyomrom, ahányszor meglátom ezt az embert a tévében. Azt az embert, akiben megbíztam, akire végtelenül felnéztem és akit tiszteltem. Pár hónapig a személyi asszisztense voltam, azt hittem, ez lesz álmaim állása. Aztán kiderült, hogy ez a férfi, a híres ember egy könyörtelen zsarnok, egy szexuális ragadozó.

    [​IMG]

    Baukó Éva

    Forrás: Baukó Éva

    A nevét még nem írom le, de biztos vagyok benne, hogy magára ismer... És üzenem neki: tudom, hogy másoknak is tönkretetted az életét! Eddig én féltem. Már nyolc éve élek ebben, most átadok neked belőle egy kicsit...
    Ugye, milyen rohadt érzés???" - írta a közösségi oldalán.

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...