Szerintetek Mi Lenne Velünk Internet Nélkül?

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' zörgőfürge hozta létre. Ekkor: 2015. október 17..

  1. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Vajon mihez kezdenénk ha egyszer csak megszűnne az internet és többé már nem is lenne?És hát többé az UTS fórumot sem tudnánk elérni.Hogy dolgoznátok fel ezt a sokkot?
     
  2. Janus / Katalizátor

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,598
    Kapott lájkok:
    312
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Az Internet előttiek visszatérnének az élethez és pátyolgatnák az Internetbe születteket, akik nem tudják, milyen az élet.
    Mátrixos analógiával élve: van egy világ azon kívül, amit az Internet az érzékeinkre húzott.
    A Wall-e azon része is idevág, amikor az emberek luxusűrhajón élnek, és csak a képernyőkön tartják egymással a kapcsolatot egészen addig, míg össze nem ütköznek motoros fekhelyeikkel.
     
  3. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Visszacsöppennék a múltba hmm. Boldogabb életet élnénk az biztos, mivel az internet hozzáférés sok kapcsolatot szét b@sz. Rettenetesen hiányozna az internet és minden ami vele jár, de vigasztalnám magam azzal hogy másnak sincs, így tenném elviselhetőbbé.
     
    • Like Like x 1
  4. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ez ám a vigasz Cucukám!:tef293:.Én el sem tudnám képzelni hogy milyen lenne,ha nem tudnék találkozni az én nyávogós kiscicám nélkül.l.ol.
     
  5. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Dehogyisnem tudnád :tef161: :tef318: De te is én is net nélkül nőttünk fel, boldogabb volt az élet, az emberek jobban oda figyeltek a másikra, annak mondanivalójára. Voltak közös programok ill több. Most beszélj rá egy kölyköt hogy menjen ki kicsit tollasozni vagy más tevékenységet folytatni a szabadban :tef293:
    Sok dolog intézhető el interneten, de mióta számítógépes ügyintézés van, azóta nemhogy gyorsabban haladnánk, hanem érdekes mód nekem lassabbnak tűnik és még bonyolultabb is.
     
  6. hudemorcos /

    Csatlakozott:
    2015. október 18.
    Hozzászólások:
    58
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hatalmas csend lenne a virtuális világban, az emberek újra használnának egy elég régi, kipróbált csatornát, a beszélgetést. Kávézókba, klubokba, színházakba járnának, virágozna az új társadalom, ahol nincsenek emosok, kockák, rpg-sek, és a világ jobb lenne.
    Talán még az olvasás szeretete is visszatérne.:tef293:.
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. október 18.
  7. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ugye nem is volna az olyan rossz dolog?Bár a kettőnek nem kéne kizárnia egymást,de valahogy nagyon sok embernél átbillen a mérleg az internet javára.Mit gondolsz így lehet?
     
  8. hudemorcos /

    Csatlakozott:
    2015. október 18.
    Hozzászólások:
    58
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A tapasztalat azt mutatja, hogy már mérleg sincs, csak a Net! :tef161: Ebből aztán egyenesen következik, hogy (a csekély kivételtől eltekintve) bizony kizárja egymást a kettő.
     
  9. guzu / Pedálozó

    Csatlakozott:
    2011. december 31.
    Hozzászólások:
    2,087
    Kapott lájkok:
    1,061
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Nekem nem lenne szokatlan leéltem 40 évet nélküle,de gyanítom ha nem lenne nett akkor sok minden másképp vagy nem létezne!
    A gyermekem lehet már nem tudná elviselni,hisz ő ebben nőtt fel!
     
  10. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A mai gyerekek biztos állnának értetlenül,hogy most mi van?:tef293:.Még nekem is fura lenne,pedig én nem ebben nőttem fel.
     
  11. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Mi lenne velünk internet nélkül. Ha eddig se lett volna internet akkor semmi. Ha pedig most szünne meg örökre a net akkor meg halál. Hát honnan szedném le a jó filmeket, zenéket...? Hát én azt nem bírnám. Nekem a gépemen és a telefonomon is folyton van internet elérhetőség. Minden nap több órát netezek. Én nem bírnám ki az fix, beleőrülnék.
     
  12. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Na látom van a másik végletről is hozzászóló,aki szerint világvége lenne.De nem baj és örülök minden véleménynek.:tef293:.
     
  13. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Óóó én kibírnám,max a film és zene letöltögetések hiányoznának,de hamar megszoknám,mondtam is anyámnak ha nem, lenne torrent,meg interneten játszás akkor biztosan ki köttettük volna.Mi szerencsére az életünket nem az internet köré építettük.
     
  14. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    Jó lenne. Részben az internet miatt nagyon felgyorsultak a dolgok, az egész világ. Nem tetszik amerre haladunk. Szóval mehet az internet a levesbe, lehetőleg a mobilkommunikációval együtt ha kérhetem. Mondom ezt informatikusként :tef293:
     
  15. zeeed / Barátkozó

    Csatlakozott:
    2015. október 01.
    Hozzászólások:
    2,769
    Kapott lájkok:
    750
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Borsod Megye
    Az internet közelebb hozza egymáshoz az embereket.Viszont minden hír ami eddig rejtve maradt ott ahol történt az most nygyon gyorsan terjed.Sok a gyerekekre nézve káros tartalom is ...DE mi lenne ezzel az oldalal ha nem lenne net?Tudom mindenki meg lenne nélküle,de így azért sokkal jobb mindenki beszélgethet bárkivel,ha kell segítséget kérhet vagy éppen adhat valamit az éppen rászorulónak .Szerintem ez a net a szükséges rossz.meglenék nélküle de vele sokkal könnyebb
    [DOUBLEPOST=1445197287,1445197159][/DOUBLEPOST]Én vissza emlékszem milyen nagy volt annakidején a vhs kazettán a filmeket cserélgetni,most csak leülök a gép elé és mindent megnézhetek...
     
  16. Regiz /

    Csatlakozott:
    2015. október 21.
    Hozzászólások:
    55
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nagyon hasznos találmány, úgy hallottam hogy lassan az alap infrastrukturához sorolják tehát a víz, villany ellátáshoz.
     
  17. rambo / Guest

    Hát az biztosan hogy rossz lenne, mert családokal nem lehetne kapcsolatot tartani se , sőt itt a uts fórumon se lehetnék szerintem.
     
  18. BudaésPest /

    Csatlakozott:
    2015. február 09.
    Hozzászólások:
    1,183
    Kapott lájkok:
    212
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    XD telefon attól még lennel.ol.
     
  19. magyusz /

    Csatlakozott:
    2014. március 12.
    Hozzászólások:
    1,040
    Kapott lájkok:
    329
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Nem tudom milyen más szórakozás tudná pótolni a hiányát. De én még rendben is lennék, a lányom nem tudom mit kezdene magával!
     
  20. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    megtanulna a valódi emberi kapcsolatokra fókuszálni megint a virtuális kapcsolatok helyett :tef293:
     
    • Like Like x 2