Hírek Itthon Szexuális zaklatási ügy:Marton László felfüggesztette oktatói tevékenységét

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2017. október 20..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    [​IMG]

    Marton László felfüggeszti oktatói tevékenységét a Színművészeti Egyetemen - közölte az egyetem honlapján. Miután Sárosdi Lilla tegnap megnevezte zaklatójaként Martont, a Színművészetin egy óra alatt több, mint százan írtak alá egy petíciót, hogy függeszék fel. Maga az egyetem azonban nem lépett.


    Az SZFE honlapja szerint Marton László, a Vígszínház volt igazgatója, jelenlegi főrendezője, a színművészeti tanára ezt írta a rektornak:

    "Kijelentem, hogy a személyemmel kapcsolatos állítások valótlanok. Annak érdekében, hogy az általam annyira szeretett növendékek körében semmiféle zavar ne támadjon, a vizsgálatig, amelynek állok elébe, felfüggesztem oktatói tevékenységemet".

    A levél dátuma október 19., vagyis tegnap. Az egyetem azonban csak ma hozta ezt nyilvánosságra, jelezve, hogy ezt kifejezetten Marton László engedélyével teszik.

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...