Magyar torrent oldalak BIGTorrent Tájékoztató

A témát ebben részben 'Archívum' Urbee hozta létre. Ekkor: 2010. november 16..

  1. Urbee /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 30.
    Hozzászólások:
    9
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Az oldal a nap folyamán - utóbb, feltehetően technikai okokból kifolyólag - mintegy fél óra időtartam erejéig nem volt elérhető. Nem lelassult, hanem nem volt kapcsolat. Ebben az esetben bármire is lehetett következtetni, s nem lehetett tudni ez idő alatt, hogy milyen probléma adódott újra az üzemeltetés során, hogy a staff milyen gyorsan tud reagálni és megoldást találni a megoldásra. Megelégedéssel vettem, hogy fél óra kimaradást követően ismételten helyre állt és elérhetővé vált a BigTorrent.

    Az, hogy pontosan mi történt ez idő alatt, csakis az üzemeltetői tudhatják. Mi, felhasználók, lelkes tagjai az oldalnak csakis a üzemkiesést konstatálhattuk.

    Egyébként az oldalról nem állítottam, hogy "szar", eszembe sem jutott, hogy ilyen alpári módon, oktalanul minősítsem, csupán csak az oldalt ért támadások, az utóbbi időszakban tapasztalt sorozatos leállási gondok alapján fogalmazódott meg bennem aggodalom a működést illetően. Bízom benne, hogy az oldalt ért sorozatos, dicstelen támadások a jövőben hatástalanok maradnak és a BigTorrent népes közössége a továbbiakban zavartalanul csemegézhet az oldal nyújtotta széles kínálatban.

    Remélem, elfogadható választ tudtam adni arra az "Egy kérdés"-re.