Magyar torrent oldalak Xtreme-Zone Tájékoztató

A témát ebben részben 'Archívum' drogba № hozta létre. Ekkor: 2011. szeptember 10..

  1. drogba № /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 29.
    Hozzászólások:
    19,281
    Kapott lájkok:
    33
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    Pincér
    Re: Xtreme-Zone

    2011-09-10 08:23:15 - No Subject - System

    Kedves Barátaim.

    Megérkezett az ősz, a filmek szezonja. Az oldal vezetői úgy döntöttek, Hétvégi akciókat indítunk. Az első hétvége stílszerűen az akciófilmeké lesz. Szeptember 16-17-18 az akciófilmeké. Hogy kedvenceitek biztosan felkerüljenek az oldalra, 14-én és 15-én, nemcsak a kérések menüt használva, de közvetlenül a feltöltőknek szóló pm-ben is, kérhettek filmeket. Használjátok ki ezt a lehetőséget, és ha eredményes lesz a kezdeményezés, a következő hétvége, a sorozatoké.

    Töltsetek fel Ti is egy filmet! Ha még sohasem próbáltátok, az nem akadály, Szívesen segítek bárkinek, jelezzen pm-ben, és az első feltöltést közösen megejtjük. Bátran, hisz mindannyiunknak volt egy első feltöltése, és a mi kezünket is fogta valaki. Ha belevágnál, egy kis segítség: http://data.hu/get/4214035/-zone_feltoltes.doc Töltsd le ezt a fájlt, és kövesd a lépéseket. Ha segítség kell, keress meg bátran.

    A szabad regisztrációt lezártuk. Azokat a felhasználókat akik nem tartják be a játékszabályt, csak kapni szeretnek, de visszaadni nem, folyamatosan töröljük az oldalról. Tízezer főig szabad a meghívás. Mindenki felelősséggel tartozik a meghívottjáért.

    Ez az oldal azért működik, mert két család hobbyjának választotta a torrentezést. Ők biztosítják az anyagiakat, hogy az oldal működjön. Tőletek csak annyit kérünk, Amit letöltöttetek, hagyjátok bent a kliensetekben, és osszátok meg ti is másokkal, ahogy veletek is megosztották a torrenteket. Legyetek tisztességesek egymással, és azokkal, akik idejüket és pénzüket áldozzák arra, hogy nézhessétek, hallgathassátok, olvashassátok , kedvenceiteket.

    Én bízom abban, hogy mindannyian aktívan használjátok az oldalt, és Jó szórakozást kívánok nektek a Staff nevében. L*