Magyar torrent oldalak Angel&Demon The End

A témát ebben részben 'Archívum' SuperMario56 hozta létre. Ekkor: 2015. február 24..

  1. SuperMario56 /

    Csatlakozott:
    2011. június 03.
    Hozzászólások:
    11,477
    Kapott lájkok:
    2,079
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kedves Felhasználóink!

    Sajnos egyszer minden jónak vége szakad és úgy gondoljuk, hogy úgy a korrekt ha közöljük veletek bő 2 év után sajnálatos módon 2014. 03. 10-én az oldal bezárja kapuit és megszűnik mint torrent oldal.

    A bezárás okai:

    Egyik fő oka a bezárásnak elég rég óta azt tapasztaljuk, hogy az oldal stagnál megállt a mostani szintjént hiába próbáltunk volna fejlődni valamiért nem sikerült.
    A másik ok pedig a staff tagjai is dolgoznak és sajnos egyre kevesebb idő jutt néha feltölteni és 1 torent oldal lényege hogy legyen minél több friss letölthető anyag.

    Az oldal története:

    Valamikor 2012. júniusában 3 jó barát még akkor Hami Angels illetve én azaz Demon sok helyen voltunk közösen staffban és elhatároztuk mi is nyitunk 1 oldalt és belekóstolunk
    milyen lenne , ha mi lennénk a tulajok. Ezért 07.05-én megrendeltük a domaint illetve az első tár helyet is és elkezdtük a működésünket. Sajnos bő 1 hónap múlva nem volt megértés köztünk és ezért én és kollegina Angels úgy döntöttünk bezárjuk az oldalt.
    Rá 2-3 hónapra én és Angels elgondolkoztunk azon, hogy újra megkéne próbálni az oldalt. 2012.11.14-én ismételten elindítottuk az oldalt , de már Hami nélkül akkor volt 1 kezdetleges torrent motorunk amit későbbiekben a mostanira cseréltünk le. Néha adódott, hogy nem tudtunk tár helyett lelni , ezért volt nem volt elérhető az oldal, de mindig találtunk kiutat és mentünk előre gőzerővel.

    A folytatás:

    Nem akarjuk, hogy végleg eltünjön az oldal a homályba, ezért átalakulunk majd fórum oldallá akik szeretnének velünk maradni ott majd eltudnak érni minket, de természetesen akik folytatni szeretnék a torrentezést azoknak is fogunk ajánlani a későbbiekben oldalt ahol
    szívesen várni fogják őket. A linkeket a későbbiekben fogjuk majd közölni veletek.

    Megszeretnénk köszönni Mindenkinek, hogy kitartottatok az oldal mellett!
    Köszönjük minden felhasználóinknak akik feltöltöttek ezáltal gazdagítva a tartalmat!
    Köszönjük minden seedelő tagunknak akik seedelték a torrenteket akad aki több, mint 100 torrentet is futtatott 1 időben!
    Köszönöm a staff munkáját akik segítettek az oldalt irányítani könnyű illetve nehéz időkben is!

    Noha free minden torrent , de úgy szeretnénk kedveskedni nektek a fennmaradó időben, hogy minden torrent 4-szeres szorzót fog kapni. De kérünk mindenkit, hogy a seed szabályt tartsátok be!
    Március 5-dikéig lehet majd feltölteni torrenteket, hogy akik még szeretnének letölteni legyen elég idejük befejezni az elkezdett torrenteket.

    Nehéz döntés volt ez, de ahogy a mondás is tartsa a csúcson kell abba hagyni és mi ezt tesszük reméljük ezalatt az idő alatt jól éreztétek magatokat az oldalon.

    Üdvözlettel : Vezetőség.
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. március 09.