Filmklub Tom Cruise meg sem mozdul, és így is megsemmisít két fickót

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2016. június 15..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Először megijedtem, hogy a Jack Reacher: Never Go Back neten fellelhető első előzetese élvezhetetlen lesz a belebeszélés miatt. Először egy műsorvezető szakítja félbe a trailert wikipédiáról könnyedén kikereshető érdekességgel, aztán a folytatás női főszereplője kezd el a kamerába beszélni. Ettől a ponttól kezdve aztán kifejezetten élveztem, hogy szétszabdalták az előzetest, mivel Cobie Smulders remek humora tökéletes ellensúlyozza Tom Cruise szoborszerű keménységét és rezzenéstelen akciózását.

    http://videa.hu/videok/filmklub/film-animacio/jack-reacher-2-elozetes-IW4nz6s2zIMU1aDm?start=0

    Az 53 éves Cruise továbbra is tökéletes akciósztárnak, még mindig képes olyan szövegekkel megfagyasztani a levegőt, mint hogy a következő kilencven másodpercben két dolog fog történni. „Először meg fog szólalni a telefon, aztán a rajtam lévő bilincset már ti fogjátok viselni úton a börtön felé”. A legtöbb ember szájából ez komikusnak hangzana, Cruise viszont valahogy eléri, hogy komolyan vegyük.

    [​IMG]
    Tom Cruise a Jack Reacher című filmben

    Forrás: UIP Dunafilm
    A Jack Reacher egy régivágású akcióthriller volt, és remélhetőleg a mostani rész sem akarja majd mindenben a mostani trendeket másolni. Ezúttal a katonai endőrség vezetőjének (Cobie Smulders) segít tisztáznia magát, akit kémkedéssel vádolnak, és bedugnak egy szűk cellába.

    A Jack Reacher: Never Go Back-et Az utolsó szamuráj-t és a Véres gyémántok-at is jegyző Edward Zwick rendezte, a filmet október 21-én mutatják be Amerikában, és valószínűleg nekünk sem kell rá sokkal többet várni.

    Forrás: http://www.origo.hu/filmklub/blog/e...-mozdul-es-igy-is-megsemmisit-ket-fickot.html