Filmklub Tom Hanks is beszélt a hollywoodi szexragadozóról

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2017. október 16..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Nem lehet azzal védekezni, hogy „régi vágású vagyok, a hatvanas-hetvenes években nőttem fel". – mondta Tom Hanks, amikor a Hollywood reporter arról kérdezte, hogy mi a véleménye a Harvey Winstein ellen felhozott nemierőszak-vádakról.


    Az elmúlt héten több mint harminc nő – színésznők, asszisztensek, háttéremberek – nyilatkoztak a sajtónak arról, hogy a filmmogul, harvey Winstein szexuálisan zaklatta őket.
    Tom Hanks is megszólalt az ügyben a Hollywood reportersnek. Azt mondta: „A társadalom minden szintjén jellemző, hogy nagyhatalmú emberek megússzák a disznóságaikat. Nem akarom bántani Harvey-t, de nyilvánvaló, hogy valami nem stimmel. Nem lehet azzal védekezni, hogy "régi vágású vagyok, a hatvanas-hetvenes években nőttem fel". Én is akkor nőttem fel" Azt is mondta, hogy a társadalom minden szintjén jellemző, hogy a nagyhatalmú emberek megússzák a disznóságaikat.

    [​IMG]

    Tom Hanks

    Forrás: Collection Christophel/© Imagenation Abu Dhabi FZ / Likely story / Playtone/Imagenation Abu Dhabi Fz / Likel

    Ezzel szemben most úgy tűnik, hogy Harvewy Weinstein karrierjének vége: az Oscar-díjas producer valószínűleg többet nem csinálhat Hollywoodban filmet.

    KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...