?torrent: Kikapcsolhatóak Lesznek A Hirdetések

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' hartigan hozta létre. Ekkor: 2012. augusztus 21..

  1. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    A fejleszt?k megrettentek a felhasználók negatív visszajelzéseit?l.

    Körülbelül egy héttel ezel?tt a ?Torrent fejleszt?i bejelentették, hogy a rendkívül népszer? fájlmegosztó alkalmazásuk következ? frissítésében reklámok fognak beköltözni a letöltési lista tetejére; az ebb?l befolyó összeget az alkalmazás útjának további egyengetésére, továbbá az infrastruktúrájuk fenntartására kívánják fordítani.

    [​IMG]

    A leírás alapján a hirdetések nem lettek volna teljesen kikapcsolhatóak, ám a dobozuk szélén eredetileg is helyet kapott volna egy gomb az irrelevánsak eltüntetésére: olyasféle megoldásra kell gondolni, mint ami a Skype kliensében is évek óta használatos.

    Az id?közben eltelt egy hét során a s?r? magyarázkodás ellenére a fejleszt?k nem igazán voltak képesek lenyomni a hirdetési rendszert a felhasználók torkán, így a komoly negatív visszhang miatt (néhányan még azzal is fenyeget?ztek, hogy új kliens után néznek) meghátráltak, a legújabb álláspontjuk szerint teljesen kikapcsolható lesz az új „funkcionalitás”.

    Ett?l függetlenül érdemes elgondolkodni azon, hogy az ingyenes P2P szoftver fejleszt?inek valóban szükségük lehet némi anyagi támogatásra, így ha nem lesznek zavaróak a hirdetések, akkor korrekt lenne tolerálni azokat: kötve hisszük, hogy a tájékoztatással ellentétben kacsalábon forgó kastélyra gy?jtene a ?Torrent csapata.

    Szerz?: Wiezner István 2012. augusztus 18.

    forrás >> http://pcworld.hu/
     
  2. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem nézegetem egész nap a

    Nem nézegetem egész nap a klienst ezért engem nem zavarnak a reklámok , ha ?k ebb?l profitálni tudnak akkor csinálják .
     
  3. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re-hartigan!

    Szevasz hartigan! hat ez jo hir! de jobb lenne ha a trackerekrol is eltunne az a sok bosszanto reklam!!
     
  4. greg81 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 25.
    Hozzászólások:
    494
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Utorrent

    Érdekesek ezek a reakciók. Teljesen ingyen használhatunk dolgokat, amiket szeretünk, majd amikor picit hozzájárulhatnánk, hogy ezek a dolgok még jobbak legyenek, egyb?l háborgunk. T?lem igazán elférnek a hirdetések, és van olyan oldal, ahol a bannerekre is rendszeresen rákattintok.
     
  5. Mester79 /

    Csatlakozott:
    2011. február 02.
    Hozzászólások:
    262
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Utorrent-re

    Igazat adok neked.Tényleg ingyen van minden,és már sok embernek az ingyen is "drága",holott nem kötelez? semmi sem. :tef293:
     
  6. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    reklám

    Szia!
    Én meg nem is tudtam,hogy vannak reklámok!:tef293:most megnéztem,de engem továbbra sem fog zavarni!:tef161:
     
  7. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,869
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    még mindig jobb

    Igazad van teljesen ingyenes.Szerintem még mindig jobb mint támogatást kérni a felhasználoktol,különben a trackereken is ott a reklám és átlehet tekerni rajtuk.Nem zavar egyátalán van amikor végignézem a reklámokat,nem reklamálok,elkönyvelem hogy ökis pénzböl élnek.
     
  8. greg81 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 25.
    Hozzászólások:
    494
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Utorrent

    Engem nem zavar a támogatás menü sem, aki akar és megteheti, az ad, de nem kötelez?. Aki pedig nem bírja elviselni a bannereket, vibráló nyavalyákat, azoknak ott a blokkolás lehet?sége, éljen vele.