Torrentezes Nemetorszagban?

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' syrius hozta létre. Ekkor: 2015. február 22..

  1. syrius /

    Csatlakozott:
    2015. február 22.
    Hozzászólások:
    2
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Trucker
    Lakhely :
    Nemetorszag
    Sziasztok, üdvözlök mindenkit a Forumon, es ebben a temaban szeretnek informaciokat kicserelni veletek.En mar több mint 20 eve elek Nemethonban,es
    sajnos en is az elkapottak köze tartozom, regebben nemet oldalakrol is töltöttem, es egy Eros Ramazotti CD miatt megkaptam a 600 euros szamlat az Ügyeszsegtöl.
    Szerencsere egy ügyved segitsegevel 200 eurobol megusztam, de ez mely sebet ütött a biztonsagos torrentes hitemen.
    Ezt követöen szinte alig neztem nemet oldalakat, csak magyar (Ncore, Majomparade) erdekelt, de egy haverom itt a mult heten szinten porul jart, marpedig szigoruan csak Ncorozott.
    Nagyon szeretnem visszakapni a hitem a torrentekhez, mint külföldön elö magyarnak ez egy fontos kapocs volt es remelem lesz mindig az anyaorszaghoz.
    Kerek adjatok tippeket, hogy tudnam közel 100 szazalekosan bebiztositani magam torrentezes közben, de csak az irjon kerem, aki pozitivan es kiprobaltan akar segiteni.Elöre is köszönök minden hozzaszolast.
     
  2. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Üdv. Igen, a németek boszorkányüldözést hajtanak végre a torrentező közösségek ellen. Tudok én is több tagról, akik ezért hagyták abba a torrentezést. Remélem lesz itt egy két okos és felvilágosít minket a témáról.. Hiszen máig futnak német torrent oldalak. Azok felhasználói potenciális célpontok lehetnek? Vagy ki lehet valahogy védeni ezeket a 'koncepciós pereket" ? Én is kíváncsian várom a hozzászólásokat, remélem tud valaki segíteni.
     
  3. Szeged6724 /

    Csatlakozott:
    2020. január 06.
    Hozzászólások:
    1,042
    Kapott lájkok:
    590
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Kecskemét
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    VPN használata a legbiztonságosabb megoldás megkerülni a korlátozást:
    ExpressVPN – a leggyorsabb VPN torrentre, tökéletes biztonságot sokféle funkcióval
    NordVPN – a erős adatvédelem mellett elérhető speciális opció a szerverekhez, összességében így ez a VPN nagyszerű választás a P2P-hez
    CyberGhost – felhasználóbarát VPN, beépített torrentező profillal

    Lehet még seed serverrel próbálkozni.
     
    • Hasznos Hasznos x 1
  4. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    elméletileg seed szerverrel nincs gond és német fizetéssel nem egetrengető összegért lehet bérelni
     
    • Like Like x 1
  5. Szeged6724 /

    Csatlakozott:
    2020. január 06.
    Hozzászólások:
    1,042
    Kapott lájkok:
    590
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Kecskemét
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Sebesség szempontjából a seedserver-es megoldás még jobb is lehet
     
    • Egyetértek Egyetértek x 1
  6. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    valószínüleg igen, mert vpn eléggé lassú... legalábbis amiket én próbálgattam
     
    • Like Like x 1
  7. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Németbe ha bukta volt a szolgáltató felmondta a szerződést nálunk többet is :tef293: Végül servert béreltünk FTP vel kimásoltuk igy nem volt bukta.