Előzetes Transzcendens

A témát ebben részben 'Filmek Bemutatói' csacser hozta létre. Ekkor: 2014. április 21..

  1. csacser /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 03.
    Hozzászólások:
    458
    Kapott lájkok:
    325
    Beküldött adatlapok:
    0
  2. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    sziasztok

    éppen most olvasom, hogy megbukott a film a bemutatón,az első hétvégén.
    Mivel nem láttam a filmet , én nem szeretném véleményezni még , viszont ugyis majd meg fogom nézni, mivel én szeretem a
    Deep gyereket :tef293: és valami tetszetőst majd találok benne ( csak ne lenne ez a pozitiv hozzaállásom mindenhez , ami néha nem tetszik másoknak, viszont nekem igy jobb és könnyebb az életem :tef293:

    Kicsit idézni szeretnék a cikkből , és aki érdekel esetleg végig is lehet olvasni:

    [h=1]Olyat bukott Johnny Depp, mint Kun Béla[/h]2014. 04. 22. 16:18
    Az amerikai közönség köszönte szépen a számítógépben lakó Johnny Deppet és az utána sóvárgó Rebecca Hallt, de nem kért belőlük, és inkább megint az Amerika kapitány 2-re váltottak jegyet. A Transzcendens így halva született, és mindössze 11,2 millió dollárt termelt a gyártó Warnernek az első hétvégén. Mivel a film 100 millió dollárból forgott, a külföldi 17 millióval együtt is csak 28 milliós nyitány tragikus – és ezzel folytatódik Johnny Depp rossz sorozata is, aki legutóbb A magányos lovassalbizonyította, hogy a mozinézők már nem tartják A-listás sztárnak. A filmet mi is rühelltük, sőt, egyöntetűen lehúzták kritikák is, csak az Index legvérmesebb, csak azért is ellentmondó kommentelői tartották jónak. (Persze anélkül, hogy látták volna.)
    http://index.hu/kultur/cinematrix/2014/04/22/olyat_bukott_johnny_depp_mint_kun_bela/