Tech Újabb Full HD kijelz?s mobil szörnyeteg érkezik

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' Guest hozta létre. Ekkor: 2012. december 12..

  1. Guest / Guest

    Mostanság nem telik el hét a nélkül, hogy ne bukkanna fel valamilyen Full HD paneles új okostelefon.

    A világ els? sorozatgyártású Full HD kijelz?s okostelefonját nemrégiben a HTC jelentette be, ráadásul három különféle változatban, majd pedig megérkeztek a hírek többek közt a Sharp, az Oppo, illetve a ZTE els? saját fejlesztés? Full HD mobiljairól is. Nyílt titok, hogy hamarosan az LG, a Samsung és a Sony is el? fog rukkolni hasonló készülékeivel, a Pantech els? Full HD kijelz?s telefonja pedig éppen most bukott le.

    A lebukás annak köszönhet?, hogy a dél-koreai gyártó újdonságának egyes adatai egy Wi-Fi certifikáció révén kiszivárogtak a világhálóra. A keresztségben Pantech Vega IM-A860 nevet kapott készülékben minden valószín?ség szerint egy 5 colos képátlóval rendelkez? és 1920x1080 pixeles felbontású érint?kijelz? kap helyet. A hatalmas számítási teljesítményr?l napjaink egy sláger high-end chipsete, a Snapdragon S4 Pro fog gondoskodni, a maga négy darab 1,5 GHz-es Krait processzormagjával, illetve Adreno 320-as grafikusgyorsítójával.

    Az Android 4.1.1 szoftveres és LTE kompatibilis Pantech Vega IM-A860 el?reláthatólag valamikor a jöv? év elején fog bemutatkozni - a várható ár egyel?re ismeretlen.

    [​IMG]

    http://www.mobilport.hu/hirek/20121211/ujabb_full_hd_kijelzos_mobil_szornyeteg_erkezik/
    László Ferenc - 2012. december 11
     
  2. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    mobil szörnyeteg

    Ez már majdnem er?sebb lesz mint az asztali pc-m!:tef161:
    Azért ez már nagyon durva!S?t most hallottam,hogy a Nokia ki fog dobni a piacra egy 41 MP-es telót! :tef293:
     
  3. frediw / Guest

    mobil-asztali

    Jol mondod,de csak majdnem ,en regi modi vagyok,nekem az asztali pc-nel nincs jobb,a telefon eleg nekem a beszedhesz :tef344: ,sokszor meg az is sok.... :tef161:
     
  4. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kamera terén ami

    Szia . Kamera terén ami a fényképezést illeti lehet hova fejl?dni , mert azt még használom de filmnézésre nem , ami van 8MP-es és 10 méternél távolabb nem kell fotóznom , de az is biztos nem mostanában cserélek készüléket mert ez még 1 éves sincs .
     
  5. Umbuktu /

    Csatlakozott:
    2012. június 03.
    Hozzászólások:
    45
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re pipus

    Amire Te gondolsz az a Nokia 808 PureView és már egy ideje kijött :tef293:
    Én ha most állnék telefon vásárlás el?tt, tuti, hogy a Nexus 4-et venném. Snapdragon S4 Pro proci, 2GB RAM, 8MP kamera, és hát mivel Nexus készülék ezért rögtön megkapja a frissítéseket a Google-tól nem kell várni, hogy a gyártók megírják rá a skin-t meg beletegyék a saját kis programjaikat. És hát igaz Magyarországon nem is de Amerikában 80k körül árulják kártyafüggetlenül. Nem csodálom, hogy 1 óra alatt elfogyott az egész készlet... De én tökéletesen meg vagyok elégedve az Xperia S-emmel :tef161:
     
  6. Yesee /

    Csatlakozott:
    2012. december 06.
    Hozzászólások:
    16
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Umbuktu

    Igen, ezt a Nokia 808 PureView tesztet már én is olvastam. Szép és jó, de annyiért én inkább cipelem a kis nikon gépemet, ami igaz hogy csak 8 megapixeles, de klasszisokkal többet tud minden más téren mint egy mobil, a megapixeleket leszámítva, ami ugye csak parasztvakítás ..