Újra Összeáll A Guns N' Roses

A témát ebben részben 'Zenei Hírek' Nano hozta létre. Ekkor: 2016. január 05..

  1. Nano /

    Csatlakozott:
    2015. március 09.
    Hozzászólások:
    2,734
    Kapott lájkok:
    673
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Újra összeáll a Guns N' Roses
    Összeáll és újra koncertet ad a Guns N' Roses az áprilisi kaliforniai Coachella fesztiválon.
    Az amerikai zenekar énekese, az 52 éves Axl Rose és a gitáros, az 50 éves Slash kibéküléséről, az esetleges összeállásáról hetek óta folynak a találgatások, mi itt szedtük össze az érveket és az ellenérveket. A fesztivál programjának bejelentése után már hivatalos: a Coachella legnevesebb fellépője a Guns N' Roses lesz.

    [​IMG]
    Húsz év kellett az újraegyesüléshez
    Slash, vagyis Saul Hudson 1996-ban hagyta ott a legendás csapatot, az újraegyesítést hosszú ideig a gitáros tartotta kizártnak. A banda tagjai két évtizede nem zenéltek együtt.
    Hétfőn azonban az Instagram fotómegosztó portálra tette ki Slash az együttes rózsás-pisztolyos logóját, alulra pedig felírta, hogy Coachella. Ugyanez a plakát jelent meg a banda honlapján és Duff McKagan basszusgitáros Facebook-oldalán is.
    A Coachella szervezői további részleteket egyelőre nem közöltek az együttes fellépéséről.
    A Guns N' Roses 1985-ös alapítása óta több mint 100 millió albumot adott el, leghíresebb dalaik, a Sweet Child O' Mine, a Welcome to the Jungle, a Paradise City vagy a November Rain rockrajongók nemzedékeire voltak óriási hatással.

    [​IMG]
    Axl Rose a paraguayi fővárosban, Asunciónban 2014. április 9-én
    A Coachella, amely 1999-ben az alternatív rockzene fesztiváljaként indult, mára a nyári amerikai koncertszezon egyik fő attrakciójává vált. A korábbi évek húzónevei között ott volt Jay Z, Snoop Dogg és Madonna is.

    A kaliforniai Idio városának Coachella-völgyi zenei és művészeti fesztiválját idén két egymást követő hétvége három-három napján, április 15-17-én és 22-24-én tartja
    [​IMG]
    Az Anonymus ráijesztett a Prodigy frontemberére