Filmklub Valóra válhat Helen Mirren száguldozós álma

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2016. június 16..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Nem hittem volna, hogy valaha ilyet leírok, de a Halálos iramban következő részét az izgalmas színészválasztása miatt várom nagyon. Helen Mirren még tavaly áradozott arról a Yahoo Movies-nak, hogy nagyszerű fickónak tartja Vin Dieselt, és nagyon szeretné, ha ő is egy őrült sofőr lehetne a sorozatban.

    [​IMG]

    Helen Mirren az Eye in the Sky New York-i premierén

    Forrás: Picture-Alliance/AFP/Verwendung weltweit, usage worldwide/Dennis Van Tine/Geisler-Fotopres


    Most az Elle magazinnak árulta el az Oscar-díjas színésznő, hogy teljesült az álma, és tényleg benne lesz a Halálos iramban 8-ban. Ez azt jelenti, hogy Charlize Theron mellett egy másik Oscar-díjas színésznő is szerepel majd a legújabb részben.

    [​IMG]

    Helen Mirren a Red 2 című filmben

    Forrás: Pro Video


    „Mindig is imádtam vezetni. Azt mondtam nekik, hogy elvállalom, de csak abban az esetben, ha megengedik, hogy vezethessem az autót, amennyiben lesz ilyen jelenetem a filmben” – szurkolunk a hetvenéves színésznőnek, hogy száguldozhasson a Halálos iramban 8-ban, de meglepődnénk, ha ezt tényleg engednénk neki. Manapság, ha nem Tom Cruise-nak hívják az embert, sérülésveszély miatt nagyon kevés veszélyes mutatványt csinálhatnak meg a színészek.

    A Halálos iramban 8 2017. április 14-én debütál az amerikai mozikban. Imádnám, ha Mirrent tényleg beültetnék egy kocsiba, és legyorsulhatná Vin Dieselt vagy Charlize Theront.

    Forrás: http://www.origo.hu/filmklub/201606...iramban-8-ban-charlize-theron-vin-diesel.html