Sport Veretlen Mészáros Vár Az Öregedő Hopkinsra.

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' nonoka hozta létre. Ekkor: 2014. november 08..

  1. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Bernard Hopkins szeret kockáztatni, majd ötvenévesen akarja megvédeni WBA/IBF és WBO félnehézsúlyú vb-övét a 18 évvel fiatalabb, orosz Szergej Kovaljov ellen, akit csak mészárosként emlegetnek.
    A rutin csap össze a nyers erővel ma este Atlantic Cityben.

    – Elismerem, óriásiakat üt a srác, és akit egyszer eltalál, az ritkán folytatja a meccset – mondta Hopkins ellenfelé-ről. – S lehet, hogy két hónap múlva ötven leszek, viszont nem emberi lényként, hanem földönkívüliként, szóval nem kell engem félteni. Egyébként tanulmányoztam Kovaljovot, és rájöttem, a legtöbb ellenfelét már azelőtt legyőzte, hogy egyáltalán elkezdődött volna a meccs. A riválisai félelméből táplálkozik, minél jobban beijednek tőle, annál bátrabb és kegyetlenebb, de ellenem ez nem fog működni.

    Fotó: Reuters
    [​IMG]
    Hopkins-Kovaljov, vasárnap, 3:45, Sport1
    Persze Hopkins sem kimondott széplélek. Tinédzserként háromszor is megszúrták az utcán, 17 évesen pedig többrendbeli bűncselekmény miatt ült közel öt évet. Nem csoda, ha orosz ellenfele mocskos bunyóra és szabálytalankodásra is számít tőle.

    – Nincs igazán stratégiám, bemegyek a szorítóba, és szétverem Bernardot. Lehetőleg minél előbb, mert sietek haza a feleségemhez és a kisfiamhoz – jelentette ki a legutóbbi 14 meccsét zsinórban kitütéssel nyerő Kovaljov, aki a kis trónörököst eddig még csak Skype-on látta. Ám nemcsak emiatt türelmetlen az orosz, Hopkins legyőzése nagyot lendíthetne a karrierjén, és végre a profi boksz elitjébe repítené.
    BorsOnline - Sztárhírek - Pletyka - Krimi - Politika - Sport - Sport - Veretlen mészáros vár az öregedő Hopkinsra