Hírek Itthon Visszakapja lefoglalt millióit Győzike

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2018. január 06..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Készpénzt, arany ékszereket és drága bútorokat foglalt le a NAV tavaly nyáron Gáspár Győzőtől és családjától. A Blikk szerint, ha minden Győzike tervei szerint alakul, mindent visszakap.


    Mint azt az Origo is megírta, az adóhivatal nyáron járt a valóságshow-szereplőnél, mert azzal gyanúsították, hogy 50 millió forintot emelt le egy román cég számlájáról, ami után nem adózott. A Blikk felidézte azt is, hogy húsvétkor újabb 700 ezer forintot vittek el a Gáspár családtól, és 200 milliót egy budapesti széfből.

    [​IMG]
    Gáspár Győző reménykedik"Forrás: Instagram/gaspargyozo "

    A Kúria tavaly év végén hatályon kívül helyezte az első fokon eljáró bíróság ítéletét, és kötelezte az adóhatóságot, hogy folytasson le új eljárást. A lap úgy tudja, hogy a NAV Észak-magyarországi Bűnügyi Igazgatóságának soron kívül döntést kell hoznie a legfoglalás megszüntetéséről. Tehát Győzike visszakaphatja mindazt, amit lefoglaltak tőle.

    A NAV nem akart részleteket elárulni a Blikknek, Győzike pedig örül, hogy hamarosan minden rendeződhet.

    Sosem felejtem el azt a napot, amikor ránk törtek a kommandósok. Azóta tönkrement az életem, csak Bea tartja bennem a lelket, de most végre kiderül, hogy ártatlan vagyok, nekem volt igazam. Mindenki elítélt, megfenyegettek, bántottak, de én tudtam, hogy egyszer kiderül az igazam - mondta a showman.

    KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...