Filmklub Will Smith Is Teljesen Ledöbbent Az Új Jokeren

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2015. október 07..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Nem új keletű hír, hogy Jared Leto átlényegülése Jokerré bizarr események sokaságát eredményezte, de még most is meghökkentő a többi színész beszámolóját olvasni a Suicide Squad forgatásáról. Joker barátnőjét alakító Margot Robbie élő patkányt kapott a színésztől, majd arról mesélt, hogy annyira megszokta a sminkben mutatkozó Letót, hogy amikor először látta smink nélkül, szinte lebénult a félelemtől.

    [​IMG]
    Jared Leto Jokerként a Suicide Squad című filmben

    Forrás: Warner Bros.
    Most a Deadshotot játszó Will Smith is megosztotta a nyilvánossággal, hogy mennyire zavarbaejtő élmény volt a karakterből egyszer sem kilépő színésszel forgatni: Hat hónapon át dolgoztunk együtt, de csak a jelenetek felvételekor szóltunk egymáshoz. Valójában még soha nem találkoztam Jared Letóval.

    Hogy fel tud-e nőne Leto Jack Nicholson és Heath Ledger játékához, az csak a moziban derül majd ki, de az biztos, hogy a színész mindent megtett azért, hogy jól kerüljön ki az összehasonlításból. Még az egyik leghíresebb Batman-képregény, az Arkham Elmegyógyintézet szerzőjének a tanácsát is kikérte.

    [​IMG]
    Will Smith a Suicide Squad című filmben

    Forrás: Warner Bros.
    "A karakter megközelítésével kapcsolatban volt pár kérdése, és én adtam neki pár támpontot. Kíváncsian várom, hogy a hátranyalt hajon és Marilyn Manson utánzásán kívül még mi fog megjelenni a játékában." A lehető legizgalmasabb kérdést tette fel Grant Morrison. Vajon a szembetűnő külsőségek viszik el majd a karaktert vagy a smink mögül egy hidegrázós és saját egyéniséget felépítő színészi játék is kibukik majd?
    Forrás: http://www.origo.hu/filmklub/blog/k...n-suicide-squad-jared-leto-margot-robbie.html