Tech Windows 9 - Hivatalosan is elkezd?dtek a fejlesztések

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' Beszerző hozta létre. Ekkor: 2013. január 15..

  1. Beszerző /

    Csatlakozott:
    2011. január 06.
    Hozzászólások:
    557
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    szalmaszál hasogato
    Lakhely :
    Aprajafalva
    Windows 9 - Hivatalosan is elkezd?dtek a fejlesztések

    A bejelentésre egyébként még az Október 2.-án Londonban megrendezésre kerül? Misco Expo 12 elnevezés? rendezvényen került sor, ahol a f? téma természetesen a Windows 8 volt, azonban egy ponton a Windows 9 is említésre került.



    Itt kérnék elnézést az olvasóktól, de itt a dátumból jól látszik, hogy a bejelentés 2 hónapja történt, azonban a Windows 8 miatt egyszer?en átsiklottunk a hír felett, de ez azt hiszem érthet? dolog mivel, mint akkoriban is, most is a Windows 8 körül forog minden, hiszen elég nagy az érdekl?dés az új rendszer iránt.

    Az említett rendezvényen közel 1500-an vettek részt, mely szakemberek a világ vezet? számítástechnikai vállalataiból kerültek ki. Csakhogy a nagyobb gyártókat említsük, jelen voltak a következ? vállalatok szakemberei: Acer, Asus, Canon, Cisco, Dell, Epson, HP, IBM, LG, Microsoft, Panasonic, Samsung, Sony, Toshiba és még sokan mások. Tehát elmondható, hogy akik a jelenlegi és az elkövetkez? évek számítástechnikáját jelent?sen befolyásolják ?k mind ott voltak.

    Természetesen még semmi részletes információt nem sikerült megtudni az új rendszerr?l, hiszen egyel?re csak a bejelentésre került sor, miszerint a vállalaton belül egy kijelölt csoport már dolgozik a "Windows 9" kódnéven fejlesztett következ? Windows operációs rendszeren.

    A bejelentést egyébként James Akrigg, a Microsoft technológia partnereinek vezet?je jelentette be a rendezvényen: "Még van min dolgoznunk. De, nem fogom azt mondani, hogy a tökéletességet akarjuk elérni a Windows 8-nál, mert mi már dolgozunk a Windows 9-en." - mondta Akrigg a rendezvényen.

    Ez a bejelentés egyáltalán nem váratlan és meglep?, hiszen bevett szokás, hogy mire az éppen aktuális rendszer a boltokba kerül, már összeállítanak egy teszt változatot a következ? Windows változatból, mely csak apróságokban különbözik az éppen aktuális boltokban lév? új rendszert?l.

    Emlékszünk rá, hogy a Windows 7 boltokba kerülésekor jelentek meg az els? hírek azzal kapcsolatban, hogy már készül a Windows 8. Tehát senki ne úgy fogja fel, hogy azért kezdi ilyen hamar fejleszteni a Windows 9-et a Microsoft, mert a Windows 8 bukás lenne! Itt egyszer?en csak arról van szó, hogy a Microsoft 3 évenként ad ki egy új rendszert a kezei közül, így a fejlesztésre ennyi id?t szánnak a cégnél. Ebb?l kiszámolható, hogy a következ? Windows 2015-ben (Valószín?leg Októberben.) kerül majd piacra.

    Feltételezhet?, hogy közel járunk ahhoz, hogy az els? Windows 9 Build, amelyet ugye a Windows 8-ból fejlesztenek tovább és melynek megnevezése így a "Windows 8 Post RTM" lesz, hamarosan elkészüljön. Az els? Post RTM Build az én feltételezésem szerint a 9250-es Build lesz melyr?l, ha elkészül beszámolunk róla h?séges olvasóinknak!

    Szóljatok hozzá a cikkhez és mondjátok el a véleményeteket! :tef293:

    A cikket készítette: Kori

    Elérhet? :http://oprend.hu/news.php?readmore=847
     
  2. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    jahj mi lesz itt

    Az én kis szerény véleményem, hogy szerintem aki sokat használja a gépét, annak leesett hogy a win7 is jól össze van csapva, akkor a win8-ról már /vagy még nem is írok semmit akkor mit várhatunk a win9 t?l?
    A win7 sajna nem egy stabil rendszer, 4 havonta del és újra kell raknom, akkor mi lesz a win9-el!
    Egyik rendszer sem lesz olyan mint a xp sp3, sietnek kapkodnak de a rendszerek sem olyanok mint régen!
    "Itt egyszer?en csak arról van szó, hogy a Microsoft 3 évenként ad ki egy új rendszert a kezei közül, így a fejlesztésre ennyi id?t szánnak a cégnél." Miattam lehetne 5 év is ha jól és stabilan m?ködne! :tef161:
     
  3. KyoPityus /

    Csatlakozott:
    2012. január 16.
    Hozzászólások:
    138
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    bedy re

    Szia!

    Ezzel nem értek egyet. Nekem több mint egy éve van a Win7 a gépemen de még egyszer nem kellett újra rakni. Igaz az enyém eredeti de önmagában ez nem jelent semmit. A lényeg hogy sokkal jobb és stabilabb mint az XP szerintem. A Win8 elvileg érint?képerny?re lett tervezve én úgy utódom. Mindössze ennyi a különbség a 7-8 között. De hogy ezt a kilences verziót minek kiadni nem tudom. Még a 8 as se kompatibilis sok mindennel mi lesz az újabb kiadással?
     
  4. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    win9

    Persze, hogy neked 5 év is jó lenne, de abban semmi profit nincs, hogy ingyen frissítgeted az xp-det 10évig és nem fizetsz :tef161: Így inkább mindig kiadnak egy "új" oprendszert amit mindenki megvehet újra.
     
  5. Jonhy62 /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 08.
    Hozzászólások:
    154
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    rendszer

    az hogy mi van fent gépen is mulik nekem simán 3 évet huzot a win 7 ,s most is csak azért lett uj mert uj a gépem is.régen mikor xp volt mindignem birta ki az 1 évet se.a hátul ütö hogy ha egy gyenge géped,kevés helyed van nem megy csak az xp.Nincs mindenkinek 100 feletti gépe.
     
  6. szaby18 /

    Csatlakozott:
    2012. május 13.
    Hozzászólások:
    579
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    bedy-re

    Szia.nekem eredeti win7es van de amióta meg van semmi baja nincs a rendszernek.bár sztem a többi újításokra sztem nincs szüksége annak aki nem használ érint?s képerny?t mert a win 8 nagyjából annyival tudd többet a win7nél.sztem a win7 is nagyon stabil rendszer, ha nincs nagyon megbabrálva.ez az én véleményem, de biztos mindnenkinek más.
     
  7. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    XP vs. Win7

    Ezt megcáfolnám! Windows 7 nem jó? Xp elbújhat mellette! Mikor az volt fennt nálam 3-6 havonta rakhattam újra a gépem! Mióta Win7-et használok semmi problémám! Gyorsabb megbizhatóbb sorolhatnám! Két éve nem raktam újra mert nem kellett! Az más kérdés, hogy gép is kell hozzá!:tef293: A másik lássuk be az XP jócskán elavult! Föleg a játékosokról már nem is beszélve! Haladni kell a korral! A Win8 az még gyerekcip?ben jár azt aláirom! De a Win7-el semmi probléma nincs!
     
  8. Infto /

    Csatlakozott:
    2013. december 17.
    Hozzászólások:
    238
    Kapott lájkok:
    105
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    rendszerek

    Az is lehet, hogy "nem hivatalosan" már a W13-on is dolgoznak :tef293:
    Elvégre az üzlet az üzlet.(nekik mindenképpen)
    Azok a mobiltelefonok is már régen megvannak tervezve amelyek majd 1 év múlva szédületes újdonságként törnek be a piacra.
    Szerintem egyébként a W7 egy jó kis renszer és már stabil is.
    Önmagában az is kész felüdülés, hogy telepítés után nem kell drájverek után matatni.