Zöldséges ételek

A témát ebben részben 'Gasztronómia' Dark Angel hozta létre. Ekkor: 2014. január 08..

  1. Dark Angel / Guest

    Tied a szó!
     
  2. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Avokádós piritós

    [​IMG]

    Négy személyre a következő alapanyagokra van szükségünk:
    2 darab sárgarépa, lereszelve, mindössze egy darab avokádó, ajánlott, hogy minél érettebb legyen, egy teáskanál citromlé, 3 darab főtt tojás karikákra vágva, római kömény, valamint só és bors.
    A lereszelt sárgarépához hozzá kell adni a magjától megszabadított és összezúzott avokádót. Ez a két összetevőt össze kell keverni, sót és borsot adva hozzá, majd jöhet a római kömény, a végén pedig a citrom levét is rá kell locsolni. Finomabb az íze, ha pirított kenyérre kenjünk a kapott ízmasszát, majd tegyük rá a tojáskarikákat. Remekül passzol melléje a snidling, illetve az újhagyma. A fogyókúrázók sajtszelet helyett nyugodtan avokádószeleteket fogyaszthatnak, ugyanakkor gyümölcsökkel és tejjel összeturmixolva, igazi vitaminbombához juthatnak
     
  3. szarufa /

    Csatlakozott:
    2012. július 26.
    Hozzászólások:
    3,178
    Kapott lájkok:
    75
    Beküldött adatlapok:
    0
    [h=1]Rántott karfiol sajtmártással[/h]
    [​IMG]


    • [h=2]Hozzávalók[/h]A főétel
      (sajtmártással és rizzsel tálaltam)
      egy fej karfiol

      liszt
      tojás
      zsemlemorzsa
      olaj a kisütéshez
      A sajtmártás
      2 deci tej
      2 kanál liszt
      2 tojás sárgája
      10 deka margarin
      10-15d eka reszelt sajt
    • [h=2]Elkészítés[/h]A karfiolt megmostam, rózsáira szedtem és sós vízben 10-15 percig főztem. Amikor kihűlt sóztam és lisztbe, majd tojásba és végül morzsába forgattam és forró olajba szép aranybarnára sütöttem.
      A tejbe tettem a lisztet és állandó keverés mellett a tűzön besűrítettem. A tűzről levettem, hozzákevertem a tojások sárgáját a margarint és végül a reszelt sajtot.


    Elkészítési idő: 35 percNehézség: Könnyű
     
  4. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    SÜTŐTÖKÖS-SPENÓTOS TÉSZTA
    Hozzávalók: 1 kisebb sütőtök, 25 dkg spenótlevél (lehet mirelit is), 2-3 gerezd fokhagyma, 1 chili paprika, 1 ágacska zsálya, 1 ág kakukkfű, pár darabka szárított paradicsom, olívaolaj, só, bors, 1 dl tejszín, tészta (tetszőleges színű, formájú), a tálaláshoz reszelt parmezán


    [​IMG]

    Kevés olívaolajon megpároljuk a fokhagymát, a felaprított chilit (aki nem szereti nagyon csípősen, az a magokat dobja el), a friss kakukkfüvet és a felaprított zsályát. Hozzáadjuk a felkockázott sütőtököt, majd addig pároljuk, míg a tök meg nem puhul. A végén a spenótleveket (lehet mirelit is) és a szárított paradicsomot, valamint a tejszínt is hozzáadjuk. Sózzuk, borsozzuk és a kifőtt tésztával összekeverjük, reszelt parmezánnal tálaljuk.



    [​IMG]


     
  5. Termeszet /

    Csatlakozott:
    2018. július 21.
    Hozzászólások:
    45,737
    Kapott lájkok:
    273
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kukoricás-okrás zöldségköret

    [​IMG]



    Hozzávalók
    • 5-6 db okra
    • kukoricakonzerv (280 g)
    • 1 db zöldhúsú paprika
    • 1 fej vöröshagyma
    • 2 gerezd fokhagyma
    • 3 ek olaj
    • 1 doboz hámozottparadicsom-konzerv
    • 1 db sárga paradicsom
    • 1 db piros paradicsom
    • bors

    Elkészítés
    1. A megtisztított hagymát apró kockára vágjuk, a fokhagymát szétnyomjuk.
    2. Lábasban kissé felhevítjük az olajat, majd először a vöröshagymát, kicsit később a fokhagymát hozzáadva pároljuk. Hozzáadjuk a vékonyra szeletelt okrát, a lecsepegtetett kukoricát, a felkockázott paprikát a nagyobb darabokra vágott paradicsomot levével együtt. Puhulásig kb. 10-15 perc főzzük, majd sózzuk, borsozzuk.
    3. Tálaláskor szórjuk meg frissen szeletelt okrával, paprika kockákkal. Fogyaszthatjuk pirított kenyérkockával egytálételként is.