Mennyire Érint A Vasárnapi Zárva Tartás?

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' boni hozta létre. Ekkor: 2015. március 14..

  1. Janus / Katalizátor

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,598
    Kapott lájkok:
    312
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ha lenne választás, de ha csak két (vagy több) vámpír közül választhatsz, az nem igazi szabadság.
    Sokan elfelejtik, hogy az átkosban is el kellett menni "választani". Van erre egy szép szó: parasztvakítás. Parasztok vagyunk eme grandiózus sakkjátszmában.
     
  2. kecsi /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    3,220
    Kapott lájkok:
    529
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hmmm... én a rosszabbikra szavaztam.
    Felkiáltásom: pusztuljon a jobbik.
    Akkor most melyik?
    A mostani: none.
    Bármelyik jobbik a mostaninál.
    Bonyolult voltam?
    Kecsi Enigma Terminator is speeking.

    Az a baj, hogy én a diktatúrát oly módon kívánom megoldani, ahogyan Nagy Imrét felakasztották. Remélem, hogy nem fog törlődni hozzászólásom a TEK által. Tudom, hogy eléggé érthető voltam. Megismétlem: akasztás az Andrássy út lámpavasán.

    Tudom, hogy jól választottam. A végeredményt viszont nem óvtam meg. Hiszen ki vagyok én ehhez...
    Mondjuk úgy egy országos választási csalást nem nemes vitéz Mátraaljay fog leleplezni.

    Szerintem a diktatúrák idáig még mindig megbuktak. A jelenlegi is meg fog bukni. A néphülyítés legfelső határa a választásokig és a választási csalásig tart.
     
    • Like Like x 2
  3. Regiz /

    Csatlakozott:
    2015. október 21.
    Hozzászólások:
    55
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nagyobb részben nem zavar. Nem mondom hogy nem volt olyan mikor mondtam hogy na jó akkor gyorsan kiugrom a boltba és rá kellett jönnöm hogy ma zárva van, de talán egy 1x-2x fordult elő.
     
  4. guzu / Pedálozó

    Csatlakozott:
    2011. december 31.
    Hozzászólások:
    2,087
    Kapott lájkok:
    1,061
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Egyáltalán nem érint.Eddig is utáltam a hétvégén vásárolni,ezt megoldom hétköznap.
    Esetleg ha még is kimaradt a vasárnapi ebédből valami 1 km belül biztos van kisbolt nyitva.
     
  5. Regiz /

    Csatlakozott:
    2015. október 21.
    Hozzászólások:
    55
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    igen , és ez az egy nap a kisboltok számára legalább kedvező, mert így biztos oda mennek vásárolni ha kell vmi.
     
  6. zeeed / Barátkozó

    Csatlakozott:
    2015. október 01.
    Hozzászólások:
    2,769
    Kapott lájkok:
    750
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Borsod Megye
    Engem nem érint,csk azt vettem észre hogy így a feleségemet kell a boltig furikáznom minden szombat reggel..ez akkor kezdődött mikkor bejött ez a vasárnapi zárvatartás...
     
    • Like Like x 2
  7. kecsi /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    3,220
    Kapott lájkok:
    529
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Engemet: bosszant!
    Pénteken 17 óra után érek haza: ez után, mivel fáradtan csak leroskadni bírok - illetve már közelít a záróra: marad szombat d.e. a COOP ABC, amely most már nem 11-ig: 18 óráig nyitva van.
    Viszont: drága!
     
  8. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    Minket rosszul. Hét közben nagybevásárlásra nincs időnk, most pedig kénytelenek vagyunk ahhoz igazítani a hétvégi programot, hogy ezt szombaton le kell tudni. Természetesen több időbe is telik mivel mindenki aznap tudja le, jóval nagyobb így a sor, stb.
     
  9. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    nagyon nem érintett akkoriban se és most se nagyon izgat, mert már több éve van így és igazából nincs vele bajom.
    aki nagyon akar az érkezik hétközbe is, vagy épp szombaton.