Magyar torrent oldalak Ncore

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2010. január 10..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Tagja vagy az nCore közösségének? Vagy csak szeretnél az lenni? Csevegj, kérdezz, írd le véleményed. Akár pozitív, akár negatív minket érdekel. Kövesd velünk ebben a témában az nCore életét és fejlődését.



    Kapcsolódó témák:

    nCore hírei: link

    nCore bemutatója: link
     
  2. Aszpik / Guest

    Abszolút

    Az abszolút asz oldal.
    Felhasználók; sebesség és a torrentek seedelése is nagyon jó:tef161:
    A sebesség az nagyon brutál és a peer-ek száma is lassan de biztosan meglesz 1 millió egy free időszakban:tef161:
     
  3. Guest / Guest

    hehe

    A legjobb magyar torrent oldal, bár bh-n nem vagyok, lehet nem is leszek. Felesleges amíg van nCore! Remélem mihamarabb eléri az oldal az egy millio peer számot:tef293:
     
  4. csakatorrent / Guest

    következő free időszakban meg

    következő free időszakban meg fog halni az oldal, azon a spoky vagy milyen héten is elég sűrűn dobálta az 500 as errort :tef161:
     
  5. tamas.24 / Guest

    hihi

    én nem tudom h mien oldal de amint hallom szerintem ez a legjobb magyar olda
     
  6. Richi / Guest

    az..

    igen ez mindenki álma hogy bekerüljön oda
     
  7. zoom10 /

    Csatlakozott:
    2013. február 19.
    Hozzászólások:
    8
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sajna nem ismerem az oldalt, de szívesen megnézném. Tudna valaki segíteni, hogy lehet bekerülni? Beload-on tag vagyok kb 26-os aránnyal. Előre is köszi.
     
  8. eXe / Guest

    #értékelés.ncore

    Ha szabad, akkor saját szempontjaim szerint értékelnék:
    torrentek(szám,minőség,seed,sebesség): 10/9
    az oldal(skinek, gyorsaság, elérhetőség, külső): 10/8
    staff(reklámok, hozzáállás,botrányok): 10/5

    Szerintem is hígul picit : )
     
  9. Aszpik / Guest

    Vélemény

    Az egyik legjobb torrent oldal! (Igaz nálam nem favorit)
    Sok torrent
    jól seedeltek még az 1 éves torrentek is 5-6 seedernél már nagyon jó sebességgel jön a cucc (én ezt tapasztalom persze van sok kivétel is)
    Szerintem viszonylag lazábbak a szabályok is de hát majdnem 110 ezer felhasználót úgysem lehet ellenőrizni:tef161:

    10/10:tef161: nálam:tef161:


    u.i: Botrányokról mivel alig több mint 30 hete reggeltem nem nagyon hallottam de lehet jobb az így:tef161:
     
  10. Guest / Guest

    Nc

    Valóban egy igen széleskörű oldal de semmi sem tökéletes.
    Elhatározásomtól számítva 3 hónap után bekerültem.
    Hála az oldal saját forum/meghívó topicjának egy csomó menű trackerre kaptam meghívót :tef293:

    Szerintem 10/9 mert tökéletes nincs
     
  11. ati97 / Guest

    8/10

    Valóban a legnagyobb oldal,azonban 8-nál többet nem adhatok rá.
    Többször fordult elő,hogy a statisztikában többszáz Megabájt/s-os sebesség volt írva,nekem meg szerverre(!!) jött lefelé 100 kilobájtal a cucc és volt már 50-60 feltöltő-legtöbbje szerveres.Én butus persze adattam warn-t magamnak,mert hsz-ban kértem egy kis seedet.:tef293:
    A szerveresek viselkedése sem az igazi,mert 2-3 órát seedelnek,lesz nekik 2-300 giga feltöltésük (ami abból áll,hogy tologatják egymásnak a gigabájtokat),aztán lelépnek.Én meg mezei upc-s szívhatom a fogamat.Bár igazából upc nem nagyon kapcsolódik egy szerverhez sem.Ha nem lennének becsületes digisek,Ati nem sok mindent tudna letölteni az nCore-ról.Éppen ezért arányt tartani sem olyan egyszerű fél,vagy 1 Mbites nettel,ami a legtöbb embernek van.Ezért nCore csak 8/10.De ha tovább írok nem lesz csak 7,ezért abbahagyom.
     
  12. Guest / Guest

    Jaja

    Hát igen, itt állítják sorba az emberek a rajt vonal elé a szervergépeiket, és indítják el, majd versenyeznek a top listán, kinek lesz több feltöltési sebessége.:tef293: Itt tényleg van sebesség, és van kereslet is erre a sebességre. Spooky Day's napon elég szépen szokott jönni a hirtelen 2,5* feltöltés szorzó, vagy a free torrent:tef293: Érdemes egy olyannal összebarátkozni, aki fenn van:tef293:
     
  13. Guest / Guest

    Core, Core

    Hát igen, ha sebesség kell egy torrenthez, akkor itt megtalálod! Nagyon gyakori, hogy 5 percenként érkeznek a torrentek, így mindenki megtalálja az érdekl?dési köre szerinti olvasnivalót, vagy zenét, vagy filmet, esetleg ha a legújabb várva várt játékot keresi, azt itt biztos megtalálja szerverrel feltöltve! Abszolút befutó, szerintem nem is kell ragozni, miért. Ha valakinek felkeltettem figyelmét, higyje el, érdemes fenn lenni:tef293:
     
  14. apoka111 /

    Csatlakozott:
    2013. április 04.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Köszönöm hogy itt lehetek

    Köszönöm hogy itt lehetek köztetek,régóta használom az ncort és nagyon meg vagyok elégedve vele.

    üdv öreg apo
     
  15. Guest / Guest

    hm...

    Hát igen, tekintve a mai torrent társadalmat, mindenki szeretne a nagyobb torrent oldalakon nevet kapni, és rangot szerezni. Az nCore oldal magát tekintve kíválóan rendezkedik, szervezkedik azzal a céllal, hogy az userek maradjanak, az újak pedig jöjjenek. És ez a statisztikán is megmutatkozik:

    2010.02.17.

    Felhasználók: 114,497
    Ebből tag: 67,697
    Torrentek: 76,154
    Jelenlévők száma: 1,359
    Torrentek mérete: 153.41 TB
    Teljes jogú felhasználók: 113,911
    Felfüggesztett felhasználók: 1
    Hibernált felhasználók: 0
    Megerősítésre váró felhasználók: 65
    Peerek: 540,285
    Seederek: 494,156
    Leecherek: 46,129
    Seed/Leech arány: 1071 %
    Letöltési sebesség: 3.38 GB/s
    Össz. letöltés: 36.06 PB
    Ingyenesen letöltött mennyiség: 121.71 PB
    Össz. Letöltés (ingyenessel együtt): 157.76 PB
     
  16. hunter / Guest

    ati97

    szerintem a legjobb a legjobbak között
    ".Bár igazából upc nem nagyon kapcsolódik egy szerverhez sem"
    ez meg akkora baromság nincs köze hozzá
    ha passzív vagy akkor meg főleg nem tudsz csatlakozni
    nekem 512-e feltöltésem van ami 50-52k megfogja
    és mégis tudtam tartani az arányt majd lett serverem és feltöltő lettem :tef293:
    az ncore jó oldal 10/9
     
  17. SeeD7 / Guest

    ....

    Az nCore Magyarország egyik legjobb oldala, remélem még sokáig velünk lesztek...
     
  18. Messi91 / Guest

    10/10

    Egy oldal ahol érdemes usernek lenni.
    Bármi történhet aki ebbe a társaságba bekerül, garantáltan nem bánja meg, szerintem a favorit a torrent oldalak között.
    Bár lehetne több szavazás...de ez legyen a legnagyobb baj továbbra is :tef161: :tef293:
     
  19. Teodor / Guest

    Tudja valaki mikor lehet

    Tudja valaki mikor lehet meghot küldeni ujra az ncoreon, Beszeretnék kerülni erre az oldalra. Köszi
     
  20. nagyossik / Guest

    Best

    Közel két és fél éve vagyok bent, és szerintem a legjobb 90%-ban minden megtalálható, ha nem akkor törekednek a pótlásokra:tef293: Így tovább.
    Üdv Nagyossik.