Nyitott Házasság.

A témát ebben részben 'Erotikus zóna' zörgőfürge hozta létre. Ekkor: 2015. szeptember 10..

  1. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Mi véleményetek erről?Szerintetek mi lehet az oka?Vajon a rossz szexuális élet a házasok között?Van ennek értelme egyáltalán?Ti milyen utat választanátok a házasság megmentésére?
     
  2. guzu / Pedálozó

    Csatlakozott:
    2011. december 31.
    Hozzászólások:
    2,087
    Kapott lájkok:
    1,061
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Szerintem aki ilyenre vetemedik sosem szerette igazán a párját!
     
  3. zonee / Guest

    Valami hiányzott a szexből :tef161:
     
    Utoljára szerkesztve: 2015. szeptember 11.
  4. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ez nem biztos,hogy helytálló szerintem.Azért tételezzük fel,hogy a házasságok nagy része a kölcsönös szerelemmel indul,de aztán valahogy sokan elhidegülnek egymástól,de válni nem akarnak és kipróbálnak valami újat.De ha eddig eljut egy házasság,annak már semmi értelme nincs szerintem és talán mindegyik fél jobban jár,ha külön folytatják az életet.
    Ez viszont biztos,hogy az okozója lehet,mivel ha a szex rendben van,akkor miért is mennének bele az ilyen dolgokba.?
     
    • Like Like x 2
  5. zonee / Guest

    alkoholisták drogosokról néztem egy tv sorozatot
    mondhatnánk rá hogy nyitott párkapcsolat
    Az esetek 90 százalékában visszaesnek
    őket nehéz megmenteni saját maguktól
     
  6. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ezt nem egészen értem,de annyi biztos,hogy ott már szétesett valami és értelmetlen tovább erőlködni.
     
  7. Gólyaláb /

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 16.
    Hozzászólások:
    90
    Kapott lájkok:
    20
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Én úgy gondolom, inkább váljanak el. Úgy tisztességes, főleg, ha több évet töltöttek együtt, és szerelemmel indult. Tiszteljük meg a másikat az őszinteségünkkel. A nyitott házasság nem sokáig működne, mert, ha az egyik fél találna magának valakit a másik nem, akkor valaki sérülne. Ne kínozzák egymást tovább, ha nem megy nem szabad erőltetni. Körülnézek és tudjátok mit látok? Sok-sok boldogtalan embert, akik azért nem lépnek ki a házasságukból, mert nincs hova menni, vagy beletörődtek a szarba, hogy nem kellenek senkinek, de én azt mondom ne valakiért válj el, hanem önmagadért. Ha nem vagy boldog, akkor, nem tudod boldoggá tenni akit szeretnél.
    Szerintem ez nem szex kérdése. Tény, hogy az is egy része az egésznek. Amúgy szexről vagy szeretkezésről beszélünk, mert nagyon nem mindegy, legalábbis szerintem.
     
  8. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    Egyetértek az előttem szólóval. Egyébként szerintem a nyitott és a házasság egymást kölcsönösen kizáró fogalmak. Ha a felek akarják és van bennük erő, rendbe lehet hozni, ha nem akkor szépen váljanak el békében.
     
    • Like Like x 2
  9. Cherry /

    Csatlakozott:
    2016. január 18.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    56
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    budapest
    Én egy közismert és (szerintem) nagyon bölcs mondással válaszolnék. :tef293:

    "A jó szex nagyon fontos egy kapcsolatban,de önmagában NEM elég ahhoz,hogy hosszútávon összetartson egy kapcsolatot.
    Viszont a "rossz" szex önmagában is elég lehet ahhoz,hogy elrontson egy kapcsolatot. "
     
  10. Rajoscsibe /

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 09.
    Hozzászólások:
    189
    Kapott lájkok:
    102
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Én soha nem mennék bele az tuti. Az én férjem, ha ezt feldobná, nem a házasságunk, hanem az ajtó lenne nyitott.
    Ebben a témában meg úgy álltalában, mindenben egyformán gondolkodunk, ezért választottam őt társamul. Másnál lehet ez működne, de szerintem előbb-utóbb valamelyik fél a nagy keresgélésben talál egy olyat akitől már többet is szeretne.
     
  11. Adante /

    Csatlakozott:
    2015. február 24.
    Hozzászólások:
    2,160
    Kapott lájkok:
    323
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Osztom Gólyaláb véleményét!
     
Címkék :