Transmission kapcsolat

A témát ebben részben 'Segítség kérés / nyújtás' watsap hozta létre. Ekkor: 2018. október 17..

  1. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sziasztok,

    A gépem újra telepítettem és a meglévő NAS (qNAP TS 212-P) Transmission keresztül nem akaródzik összejönni. Commanderen keresztül simán az IP cím alapján összejön, csak a Transmission nem akaródzik a dolog.

    Tudna valaki ebben segíteni?
     
  2. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    • Like Like x 1
  3. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    köszi a megosztást, én nem nagyon értek a nashoz, mivel sosem használtam még ::/:
     
  4. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nincs mit srácok, szívesen! :tef293: Amúgy jó, ha van, szerintem jobban megéri NAS-t használni, mint seed szervereket, mert itt ugye saját kütyüd van, amin addig lesznek a dolgok megosztva, ameddig csak akarod. Tény, h a szerverekkel szemben a megosztási gyorsaság bőven gyengébb, de megosztasz...és ugye a trackereknél tapasztalat szerint a megosztási idő számít (inkább), mint a gyorsaság. Meg ugye az otthoni NAS-on keresztül saját dolgaid is megoszthatod könnyedén ismerősökkel, vagy ha távol vagy az otthontól akár tudsz zenét hallgatni, filmet vagy képeket nézni! :tef293:

    Úgyh vásárlásra fel, én kb 3 éve használom, és nem sajnálom a bele fektetett pénzt, simán megtérült! :tef293: