Magyar torrent oldalak The1st 1sT Torrent

A témát ebben részben 'Archívum' SuperMario56 hozta létre. Ekkor: 2013. december 01..

  1. SuperMario56 /

    Csatlakozott:
    2011. június 03.
    Hozzászólások:
    11,477
    Kapott lájkok:
    2,079
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Adventi naptár

    December az év tizenkettedik hónapja - ?si magyar nevén az álom hava - a népi kalendárium szerint Karácsony hava, melynek 25. napján, keresztény szokás szerint ünnepeljük, a Karácsonyt.

    A karácsony szelleme már a hónap beköszöntét megel?z?en munkálkodott, így hát el is készítette Nektek ezt a kalendáriumot. Ennek minden részén egy-egy ajándékot találhatnak azok, akik a megfelel? napokon meglátogatják a rejtett dobozokat. Minden apró szeglet csakis azon a napon nyitható, és naponta kizárólag egyszeri alkalommal, amikor annak eljött az ideje. Aki pedig minden napon meglátogatja e rejtelmes odúkat, az karácsony napját követ? pirkadatkor újabb kalandok elé nézhet.
     
  2. treff /

    Csatlakozott:
    2013. február 23.
    Hozzászólások:
    188
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Véletlen sem szeretném kritizálni, nagyon jó ez az Adventi naptár, bár eléggé hasonlít a majomparádés Adventi naptárhoz. Bár lehet, hogy csak a számok hasonlítanak... :tef293:
     
  3. zsyy /

    Csatlakozott:
    2013. június 20.
    Hozzászólások:
    174
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    csácsumi treff!:tef293: jól van ..
    akkor nem csak nekem t?nt fel..:tef161:
     
  4. Van Helsing /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    1,146
    Kapott lájkok:
    692
    Beküldött adatlapok:
    0
    -OFF

    Én erre treff és zsyy annyit mondok, hogy azért egyforma az Adventi naptár a majomparádé és 1st-nél mivel a majomparádé elcsórta az ötletett 1str?l :tef293: , a 1st már a 3x-ra van az adventi naptár . A régi majomparádén én meg nem láttam hogy lett volna Adventi naptár .
     
  5. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,894
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Re Adventi naptár Re

    Sziasztok!

    [@treff] [@zsyy] [@Van Helsing]

    Szerény véleményem szerint már amennyire értek hozzá (semmit) a két naptár csupán méretében hasonlatos.
    Tartalmilag és szerintem felépítésében, m?ködésben (programozásban) ellenben igencsak eltérnek egymástól.
    Az hogy 1st ötletét átvette a Majomparádé vagy fordítva nem baj, hiszen nem más járt vele jól mint mi felhasználók.

    Szerintem ha egy jól m?köd? dolgot átvesz egyik oldal a másiktól annak csak örülhetünk!
     
  6. erdeikutya / Csillagvadász

    Csatlakozott:
    2012. január 05.
    Hozzászólások:
    1,332
    Kapott lájkok:
    433
    Beküldött adatlapok:
    0
    re adventi naptar

    igy van, 1st-on mar reg fut... ok voltak az elsok. :tef293:
     
  7. Maki.Sysop /

    Csatlakozott:
    2013. október 13.
    Hozzászólások:
    10
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re Adventi naptár

    Helló!

    Ezt a "lopást" egy moderátor (vagyis egy olyan moderátor) írja, akinek összesen 12 bejegyzése van?

    Felépítésben, m?ködésben is teljesen más. Az 1st oldalon a háttér képeket sem lehet változtatni, a majomparádé naptára jqueryvel lett megoldva, a Majomparádén azt is visszatudod nézni, hogy mit nyertél az elmúlt napokban (az 1st ellentétben), illetve sok-sok egyéb dologban is más.

    Tudtommal nem az 1st találta fel az adventi naptárat, hanem ez egy 19. századi hagyomány. De ha belemerülünk a lopásba, akkor az 1st is elcsórta egy 19. századi hagyomány ötletét.

    De akkor mindenki lop, még a bónuszpontokat is elcsórták az oldalak egymástól, hiszen azok se csak 1 oldalon vannak, ahogy a seed rendszer is egy bevált dolog ezért vették át több oldalon is.

    Vagy egy másik példa: Fürdésél te sem használsz szappant, mert a szomszéd azt használ?

    Nem inkább annak örülnének az emberek, hogy a Majomparádén végre látható fejlesztések vannak, hanem el?tör ez a tipikus magyar mentalitás, hogy senkinek semmi nem jó.

    Üdv,
    Majomparádé Sysop
     
  8. erdeikutya / Csillagvadász

    Csatlakozott:
    2012. január 05.
    Hozzászólások:
    1,332
    Kapott lájkok:
    433
    Beküldött adatlapok:
    0
    re Maki.Sysop

    meg az, hogy mindig mindent meg kell magyarazni, meg a nyilvanvalot is. Mennyivel elegansabb lett volna igy: Igen, lattuk, hogy ott nepszeru, es picit atalakitva atvettuk mi is, hogy a mi felhasznaloinknak is oromet szerezzunk vele.

    ne ertsd felre, nagyon jo, hogy van ilyen az oldalon... en kimondottan orulok neki. es szerintem minden maki felhasznalo orul...
     
  9. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Adventi naptár re

    Sziasztok!
    Szerintem örüljünk,hogy van!!!Én remélem,hogy minden oldal ellopja majd ...:tef293:
    És remélem a free leech-et is jól ellopkodják az oldalak a Bithumenr?l!! :tef293:
    Üdv!
    gonzzo
     
  10. Maki.Sysop /

    Csatlakozott:
    2013. október 13.
    Hozzászólások:
    10
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lopni fogunk továbbra is!

    Lopni fogunk még szabad regisztrációt, és sok-sok egyéb a felhasználók számára kedves juttatást is! :tef161:
     
  11. Dark Angel / Guest

    A kis majmolósok

    A kis majmolósok :tef161: Sok sikert kívánok itt az 1st topicjában, és másutt is. :tef161:
     
  12. erdeikutya / Csillagvadász

    Csatlakozott:
    2012. január 05.
    Hozzászólások:
    1,332
    Kapott lájkok:
    433
    Beküldött adatlapok:
    0
    re lopos majmok

    csak nyugodtan... :tef161: es mi orulni fogunk neki... minden jot lopjatok ossze... :tef161:
     
  13. treff /

    Csatlakozott:
    2013. február 23.
    Hozzászólások:
    188
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Adventi naptár

    Nem tudom volt-e mostanában hozzászólásom, ami után így beindult az "élet"... :tef293: Egyébként köszönöm mindenkinek aki hozzászólt a témához. Csak, hogy tisztázzuk, az els? hozzászólásomban nem volt egyik oldal felé megnyilvánuló kritika sem részemr?l. De ezek után majd igyekszem még jobban visszafogni magam. :tef293:
     
  14. kiscsibe /

    Csatlakozott:
    2012. május 05.
    Hozzászólások:
    1,119
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Adventi naptár -re

    Szia treff ! :tef293:

    Szerintem bármilyen témát meg lehet vitatni "normális" kulturált formában. Itt ez történt.
    Ha beindul az élet az csak azt jelenti, hogy zajlik. :tef318:
    Ezért ne fogd vissza magad... :tef293:
     
  15. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    re-treff adventi naptár

    :tef293:

    Szia treff :tef293:

    Szerintem se fogd vissza magadat :tef293:
    Csak nyugodtan ird ki magadból , amit gondolsz az adott témával kapcsolatosan.
    és köszönet , hogy beinditottad az életet...látod-látod :tef344: , jobb , ha zajlik,pereg a fórum.
     
  16. Van Helsing /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    1,146
    Kapott lájkok:
    692
    Beküldött adatlapok:
    0
    re : Lopni fogunk továbbra is!

    Lehet hogy félre értetted amit irtam :tef293: , én arra értettem ezt az elcsórlást mivel elöször ott láttam a 1st-ön az adventi naptárat , más torrent oldalon viszont nem , én annak nagyon is örülök hogy ott is van , s?t f?leg az a jobb hogy még több mindent adtok mint a 1st :tef293:

    Máskor inkább érthetöbben és átgondolom az egész hszemet amit fogok majd irni a fórumban hogy legalább más is értse .
     
  17. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    tényleg

    :tef344: Ja, hogy ez a 1 st fórum... :tef344:
    tényleg...én is mindjárt belefeledkeztem...hogy tudunk mi örülni egy kis semmiségnek...látod? :tef293:
    Na de egy kis tere-fere csak nem árthat senkinek...hétf?n , még a f? sem n?, amúgy meg ...pörög a fórum , az a lényeg :tef293: