Magyar torrent oldalak SWZTorrent 2 órás szabály

A témát ebben részben 'Archívum' doe hozta létre. Ekkor: 2013. június 09..

  1. mookybaa /

    Csatlakozott:
    2011. január 27.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    SWZ... 2 óra -re

    Én már kaptam ilyenért egy másik oldalon, mert megfeledkeztem, hogy a kliensem 2-es (205%) arányra volt beállítva.
    Csak túl gyorsan visszament és nem telt le a két óra.

    Nevettem is magamban, hogy warnt kapok 2-es arányért. Azóta jobban figyelek az ilyen szabályokra. De azt, hogy töltöttem-e le bármit is azóta erről a bizonyos oldalról, azt nem tudnám megmondani. :tef344:


    üdv. moky
     
  2. 999kiki /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 08.
    Hozzászólások:
    184
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    helyezés

    A Helyezésedet az elmúlt két hónapban feltöltött össz adatmennyiség, a futtatott torrentek össz seed ideje, valamint a feltöltött torrentek darabszámának átlaga adja. Egyszóval minél nagyobb adatmennyiséget töltesz fel az adott id?szakban, minél több torrentet futtatsz és azokat minél hosszabb ideig seedeled, emellett minél több új torrentet töltesz fel az oldalra, annál előkelőbb helyezést érsz el.

    ezzel nekem csak annyi a bajom ha nem lépek le 2 órán belül és tisztességesen futtatok kb 50-60 torrit az kb napi 7000 pont amit ha be szeretnék váltani feltöltésre akkor ez kb napi 2-3 percet vessz igénybe ami nem tűnik soknak de mivel nincs minden nap időm ezzel foglalkozni ezért ez hó végén kb 1órás művelet !!!!! szerintem le kellene a pont be váltást egyszerűsíteni vagy már az is jó lenne ha be lehetne váltani egy szere 7000 pontot így nem lennének büntetve akik sok torit sokáig futtatnak !!!