2001-9/11-world Trade Center-14-éve Történt.

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' zörgőfürge hozta létre. Ekkor: 2015. szeptember 11..

  1. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Emlékeztek még a Világ Kereskedelmi Központ(WTC) elleni terror támadásra?Gondolom igen,hiszen ki ne emlékezne egy ilyen az egész világot sokkoló eseményre.Azóta is rengeteg teória és összeesküvés-elméletet gyártottak világ szerte,hogy hogyan és miért történhettek az események.Hogyan emlékeztek vissza erre az eseményre vissza tudtok emlékezni,hogy milyen gondolatok jártak a feletekben akkoriban?Hol voltatok akkor amikor a támadás történt?Otthon,munkában?Gondoltatok arra,hogy esetleg világháború lesz a következménye?
     
  2. Janus / Katalizátor

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,598
    Kapott lájkok:
    312
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Otthon voltam, szabadnapon. Egy kollégám hívott telefonon, először nem is értettem mit akar. Bekapcsoltam a TV-t és teljesen ledöbbentem. Az az érzés kerített hatalmába, hogy ez az, bekövetkezett, elkezdődött a III. világháború! Sokat tanultunk elődei kegyetlenségéről. Sejteni lehetett elemzésekből, próféciákból, hogy iszlám fanatikusok miatt fog kitörni. Nem kellemes rádöbbenni, hogy nem vagy biztonságban.
     
  3. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    Emlékszem, a munkahelyen voltam, aztán hazamentem és egész éjjel néztem a tudósításokat. Azt hittem én is, hogy valami nagy háború fog kitörni miatta. Egyébként félreértés ne essék, elítélem azokat akik kitervelték/kivitelezték, illetve úgy tartom, hogy nem válasz az erőszak és nem megoldás a terrorizmus, de amennyire emlékszem az volt a véleményem, hogy az USA mégiscsak javarészt magának és az önjelölt csendőr szerepének köszönhette ami történt. Sok mindenbe avatkoztak bele előtte és utána is amihez nem volt joguk, és bizony sokszor úgy látszik, hogy kizárólag a saját jól felfogott gazdasági érdekük motiválja őket ebben.