Filmklub 2015 A Star Wars És A Folytatások Éve Lesz

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' klarensz hozta létre. Ekkor: 2015. január 05..

?

Te melyiket várod a legjobban?

  1. Bosszúállók 2

    7 szavazat
    15.9%
  2. Halálos iramban 7

    1 szavazat
    2.3%
  3. Mad Max 4: Fury Road

    5 szavazat
    11.4%
  4. Jurassic Park 4

    3 szavazat
    6.8%
  5. Terminator 5

    3 szavazat
    6.8%
  6. James Bond 24: Spectre

    1 szavazat
    2.3%
  7. Az éhezők viadala: A kiválasztott, 2. rész

    3 szavazat
    6.8%
  8. Star Wars 7: Az ébredő erő

    17 szavazat
    38.6%
  9. Mission: Impossible 5

    1 szavazat
    2.3%
  10. Argo 2

    3 szavazat
    6.8%
  1. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    [​IMG]
    Bár 2015-ben olyan veterán rendezőlegendák is jelentkeznek egy-egy új filmmel, mint Spielberg (Ryan közlegény megmentése a hidegháborúban), Tarantino (a The Hateful Eight című western) és Guillermo del Toro (horror Crimson Peak címmel), valószínűleg egyikük sem a mozipénztáraknál fog jól teljesíteni, hanem inkább a díjátadó gálákon. A következő 12 hónap ugyanis a jól bejáratott franchise-ok sokadik, többszázmilliós epizódjairól fog szólni: jön a Bosszúállók 2, A függetlenség napja 2, a Jurassic Park 4, a Mad Max 4, a Mission Imopossible 5, Az éhezők viadala fináléja, a 24. James Bond-mozi és a rekordbevétel-gyanús Star Wars 7. De melyiket várjuk a legjobban?
    Bosszúállók 2 (május 1.)
    Éljen május elseje!

    - énekelhetik majd kórusban a geekek, mivel a Marvel stúdió producer-atyaúristene, Kevin Fiege ekkorra trombitálja össze ismét egy közös filmbe Amerika kapitányt, Vasembert, Fekete Özvegyet, Sólyomszemet, Hulkot, Thort és Nick Furyt. És melléjük ad egy újonc testvérpárt, a Skarlát boszorkányt és a konkurens X-Menben már bemutatkozó, villámlábú Higanyszálat (akik ugyan Magneto gyereki, de a szerződések értelmében a Fox nem kapott rájuk olyan kizárólagos filmes jogokat, mint az X-Menre). Hőseink világmegmentés címén megint porig rombolnak egy amerikai nagyvárost, amihez most az a keretsztori, hogy egy Ultron nevű, önállósodott mesterséges intelligencia életet lehel a Vasember 3 végén látványosan szétrobbantott Vasember-páncélokba. Tony Starkra már csak emiatt is megharagszanak a társai, a konfliktusuk pedig a film végére állítólag annyira el fog mérgesedni, hogy a 2016-os Amerika kapitány 3: Polgárháborúban már ellenségek lesznek.
    Egy érdekesség, ha valaki esetleg nem tudta volna: a trailerben azt a jelenetet, ahol Hulk lezúzza a Hulk-vadászatra kifejlesztett, pufipáncélos Vasembert (1:42-től), a mi fiunk, Török Attila készítette el, aki tavaly ilyenkor még az élethű szőrszimulációiról és a Jennifer Lawrence-t fenyegető ködről mesélt az Indexnek, azóta viszont már átigazolt a londoni Double Negative-tól George Lucas trükkgyárához,a Disney alá tartozó Industrial Light & Magichez. (Az előző Bosszúállók összbevétele: 1,5 milliárd dollár.)


    Halálos iramban 7 (április 3.)
    Helyesebben Furious 7, és ezzel meg is lesz lőve a magyar forgalmazó, hiszen az Iramban 7-nek semmi értelme, a Halálost meg lehet, hogy hanyagolni kéne, hiszen szegény Paul Walker pont amiatt halt meg 2013-ban, mert fejre állt egy tűzpiros Porchéval. Így a 2001 óta milliárdokat kaszáló, tuningverdás-jónős blockbusterszéria hetedik részét már nem vele, hanem a testvéreivel, Caleb Walkerrel és Cody Walkerrel kellett befejezni.
    A Halálos iramban 7 viszont ha minden igaz, a való élettől eltérően happy enddel fog záródni. Paul Walker karaktere, a zsaruból lett illegális gyorsulási versenyző nem hal meg, csak kiszáll a bizniszből, és elhajt a nőjével naplementébe, Vin Dieselre, Dwayne Johnsonra, Jason Stathamre, Michelle Rodriguezre meg a többiekre hagyva a sok autós üldözést és lövöldözést. (A korábbi Halálos iramban-filmek összbevétele: 2,3 milliárd dollár.)

    Mad Max 4: Fury Road (május 14.)
    A posztapokaliptikus műfaj rajongói és a sivatagban száguldozó, döfőhegyekkel és koponyákkal tuningolt kocsik szerelmesei (engem is ideértve) évek óta várják a Fury Roadra keresztelt negyedik Mad Max-filmet. Tavasszal végre megkapjuk, Mel Gibson nélkül ugyan, de legalább a rendező ugyanaz a George Miller maradt, akinek a '79-es, '81-es és '85-ös klasszikusokat köszönhetjük.
    A sztori lényegében már a trailerben is benne van. A Tom Hardy-fejű, morcos exzsaru, Max Rockatansky, aki szinte már hozzánőtt a jó öreg Ford Falconjához, egy szép napon segít egy Imperator Furiosa nevű, dögös amazonnak (Charlize Theron) és öt másik nőnek átkelni a sivatagon. De közben a nyomukban liheg a világvége utáni filmek kötelező kelléke: a szegecselt, szadomazo bőrcuccokban, tuningolt autókon vonagló, állig felfegyverzett punkok serege. Kell ennél több a hamisítatlan Vico-nosztalgiához? Ugye, hogy nem! (A korábbi Mad Max-filmek összbevétele: 68 millió dollár.)

    Jurassic Park 4 (június 12.)
    Chris Pratt akkora nagymenő lett a 770 millió dollárt kaszáló A galaxis őrzői után, hogy a Universal rábízta a Jurassic World címre keresztelt, 2001 óta ígérgetett, negyedik Jurassic Park-film főszerepét. Az új rész Spielberg felejthetetlen klasszikusa után 22 évvel kerül a mozikba, és a sztoriban is pont ennyi idő telik el: ismét a Nublar szigeten vagyunk, ahol újra kinyitott a legendás élménypark, csak most minden nagyobb és látványosabb, a raptorok pedig már a jófiúk oldalán nyargalnak, mint valami idomított kutyafalka.
    Mivel a velociraptorok, a tyrannosaurusok és a spinosaurusok tombolását már az előző három részben elsütötték, a készítők a régi, B-kategóriás szörnyfilmekhez nyúltak vissza. A park tudósai egy dögös vörös doktornő (Bryce Dallas Howard) vezetésével egy minden korábbinál nagyobb, veszélyesebb, okosabb, stb. dinót tenyésztettek ki a raptor és a T-rex DNS-éből, ami természetesen elszabadul, és az elődeihez hasonlóan üldözőbe veszi a főhőst meg két gyereket a park romjai közt. (A korábbi Jurassic Park-filmek összbevétele: 2 milliárd dollár.)

    Terminator 5 (június 26.)
    2009-ben iszonyatosan kiakadtunk a Terminátor: Megváltáson, ami még a T3-nál is durvábban meggyalázta James Cameron kultfilmjeit. Most viszont maga Arnold Schwarzenegger is ringbe száll, hogy megmentse a fémcsontvázas franchise-t. Ráadásul a trailer alapján nagyon úgy tűnik, hogy kettőt is kapunk kedvenc akciósztárunkból: a főszereplő egy

    ráncosodó szövet a belső fémvázon
    -típusú Halálosztó lesz, aki látványosan elintézi az első mozifilm gonosz T-800-asát, és a második rész folyékony fém T-1000-esét is.
    Bár a sztori az eddigi Terminátor-filmek elemeit ötlettelenül egymás mellé dobálva teszi zárójelbe az eddigi Terminátor-filmeket, még akár jó is lehet a végeredmény. Hiszen a rendező a Rómán, a Trónok harcán és Thor 2-n edződött Alan Taylor, Sarah Connort pedig a Trónok harca közkedvelt szereplője, az anyatigris mentalitású sárkányidomár-királynője, Emilia Clarke alakítja. (A korábbi Terminator-filmek összbevétele: 1,4 milliárd dollár.)

    James Bond 24: Spectre (október 23.)
    2012-benegymilliárd dolláros álombevételt hozott össze a James Bond-filmek 50 éves évfordulójára időzített Skayfall, bár a siker nem csak a születésnapon múlt. Daniel Craig harmadszorra is magabiztosan hozta az eredeti Fleming-regények és a Sean Connery-korszak durva és bunkó 007-esét, aki igazából sosem volt az a fajta nyálas szóviccbajnok, amivé Roger Moore és Pierce Brosnan silányították. A rendező, Sam Mendes pedig olyan brilliánsan nyúlta le a Christopher Nolan Batman-filmjeit, hogy a néző csak utólag jött rá: most is egy elárvult milliomospalántát látott, akinek az inasa segítségével kellett szembeszállnia a világot romba döntő, hisztérikus főgonosszal a szülei ősi kúriájában.

    [​IMG]
    Fotó: Columbia Pictures Industries, Inc. / United Artists Corporation
    Nehéz lesz túllicitálni a Skyfallt, de persze nem lehetetlen. Hiszen most is Sam Mendes a rendező, John Logan, Neal Purvis és Robert Wade írják a sztorit (utóbbiak A világ nem elég óta a Bond-filmek állandó forgatókönyvírói), és a nemrég kihirdetett új szereplők listája is impozáns: a főgonosz-gyanús Christoph Waltz mellett Dave Bautista lehet a kötelező verőlegény, a két új Bond-lány pedigMonica Bellucci ésLéa Seydoux. Az persze aggodalomra adhat okot, hogy a Sony elleni hekkertámadás során a készülő Bond-film korai forgatókönyve is kiszivárgott, emellett a stúdióvezetők túl drágának tartják a produkciót és gyengének a sztorit. (Az elmúlt 52 év James Bond-filmjeinek összbevétele: kb. 6 milliárd dollár.)

    Az éhezők viadala: A kiválasztott, 2. rész (november 19.)
    A Lionsgate stúdió pénzsóvár producerei direkt ketté vágták Suzanne Collins disztópikus ifjúsági regénysorozatának befejező kötetét, hogy kétszer akkorát kaszálhassanak a mozikban. De ez valószínűleg Az éhezők viadala-rajongókat zavarja a legkevésbé, hiszen így kétszer annyi ideig láthatják imádott színésznőjüket, Jennifer Lawrence-t. A kiválasztott első részéről korábban ezt írtuk: „Csak egy mérsékelten izgalmas felvezetés lett a 2015-re tartogatott nagy fináléhoz, olyan harmatos filmvégi cliffhangerrel, ami egy elkaszált tévésorozatban is gyenge lenne".
    Na, az utolsó filmben majd megkapunk mindent, amit hiányoltunk. A titkos ellenállás vezére és barátai szépen előbújnak a föld alá süllyesztett, szürke bunkervárosból, és jól odacsapnak a Kapitóliumnak. A szakadatlan háborúskodás azonban csak vért, könnyeket és fájó veszteségeket szül, a forradalom kirakatharcosa szereppel mindig is hadilábon álló Katniss pedig már egyáltalán nem olyan biztos abban, hogy olyan nemes a cél, amiért küzdenek, ezért... Nem akarom persze elspoilerezni a filmet, aki olvasta az utolsó regényt, tudja, milyen durva lesz a lezárás. (A korábbi Éhezők viadala-filmek összbevétele: 2,2 milliárd dollár.)

    Star Wars 7: Az ébredő erő (december 17.)
    2015 már akkor is a Disney éve lenne, ha csak a Bosszúállók 2-t (és a Hangyaembert) mutatnák be. De így, hogy a Csillagok háborúja brand is az övéké, egyértelmű nyertesei lesznek az évnek. Az ébredő erőre elkeresztelt Star Wars-folytatás már a teaser trailerével felrobbantotta az internetet, aztán jött az állítólagos Lucasfilm-dolgozó spoilercunamija a sztoriról, ami elég erősen építettazokra az ősszel kiszivárgott concept artokra, amiken a fiatal női főszereplő egy lépegetőroncsban éldegél a Tatuinon, egy kiborg pedig Darth Vader sisakját nézegeti.

    Közben viszont kiderült, hogy a véletlenül vagy szándékosan kiszivárogtatott történetből nem minden igaz. A fekete rohamosztagos alakító John Boyegát nem Deaknek hanem Finn-nek fogják hívni, a sivatagban robogózó Daisy Ridley neve Rey, az X-szárnyú vadászgépben ücsörgő Oscar Isaac pedig nem Biggs Darklighter rokona lesz, hanem Poe Dameron. Amiben viszont biztosak lehetnek a rajongók: a J.J. Abrams-féle Csillagok háborújában nyoma sem lesz a Jar Jaros-ewokos Lucas-humornak, minden olyan koszos és olajos lesz, mint a régi részekben, láthatjuk majd a 30 évvel idősebb Leiát, Luke pont olyan szakállas Jedi mester lesz a fiatal szereplők mellett, mint Obi-Wan volt, az öreg Han és a kiberkarú Csubakka ismét a jó öreg Falconnal fognak száguldozni, a lézerkeresztvassal ellátott sugárpallost pedig egy Kylo Ren nevű Sith tanítvány fogja forgatni, akinek lesz egy bujkáló, gonosz mestere is. (A korábbi Star Wars-filmek összbevétele: 4,2 milliárd dollár.)

    Mission: Impossible 5 (december 25.)
    Bár a Mission: Impossible 4 elején volt egy nagyon ütős budapesti jelenet, amiben egy CGI Keleti pályaudvar meg egy sosem létező óratorony is látszódott, sajnos az ötödik rész nem nálunk forgott, hanem a szomszédos Ausztriában. A stáb emellett forgatott Marokkóban, a southamptoni erőműben és Londonban is, bár ott lehet, hogy Cruise ezúttal a dubaji Burdzs Kalifa megmászása helyett kénytelen volt beérni azzal, hogy a Big Ben tetején ugrál.

    [​IMG]
    A korábbi részek régi szereplői közül Tom Cruise mellett visszatér Jeremy Renner, Simon Pegg és Ving Rhames is. A rendező viszont új: Christopher McQuarrie, a Tom Cruise-filmek veterán forgatókönyvírója, aki a Valkűr után a Jack Reacheren és A holnap határán is együtt dolgozott a szcientológius akciósztárral. (A korábbi Mission: Impossible-filmek összbevétele: 2 milliárd dollár.)

    Argo 2 (március 12.)
    A nagy hollywoodi folytatásdömping mellé egy hazai gyártású akciófilm régen várt második részét is beválogattuk a listánkba. Eredetileg persze az volt Árpa Attila terve, hogy hogy pontosan 10 évvel az Argo közönségsikere után, 2014-ben kerül mozikba a második rész, de sajnos különböző okok miatt úgy alakult, hogy 2015 márciusáig kell várnunk a fekete nindzsának öltözött Kulka Jánosra.
    A gémeskutas szamurájkardozás mellett tankos autós üldözést is felvonultató folytatás Árpa Attila szerint

    baszott jó lett,

    és pont úgy fog kinézni, mint ha az első részt összevágták volna a '80-as évek B kategóriás nindzsafilmjeivel és a Kill Bill-lel. Az Argo 2 nem fog közvetlenül kapcsolódni az Argo fináléjához, mert a történet azzal kezdődik, hogy Balog Tibi épp kiszabadult a börtönből, és a hülye haverjaival (Scherer Péter, Kiss József, Bicskey Lukács) újra be akar szállni a bizniszbe, sikeresen magára haragítva ezzel a high tech kütyükkel és szamurájkardokkal felfegyverzett japán maffiát. A z Argo 2 utolsó forgatási napján egyébként az Index is kinn volt, a Tejesembert alakító Oszter Sándor pedig amajdnem meghalt egy robbanásban.

    A szavazáshoz be kell lépned Indapassal. Ha nincs, regisztrálj.
    MELYIK FOLYTATÁST VÁRJA 2015-BEN A LEGJOBBAN?
    • 95
      A Bosszúállók 2-t
    • 15
      A Halálos iramban 7-et
    • 37
      A Mad Max 4-et
    • 31
      A Jurassic Park 4-et
    • 26
      A Terminator 5-öt
    • 43
      A 24. James Bondot
    • 13
      Az éhezők viadala: A kiválasztott, 2. részt
    • 372
      A Star Wars 7-et
    • 3
      A Mission: Impossible 5-öt
    • 93
      Az Argo 2-t
    • 13
      A Taken 3-at, nem is értem, miért maradt ki!?!
    • 64
      Egyiket se várom, sőt, rohadtul unom, hogy csak képregényfilmek és folytatások készülnek Hollywoodban!
    • Index - Kultúr - 2015 a Star Wars és a folytatások éve lesz
     
  2. kecsi /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    3,220
    Kapott lájkok:
    529
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Regisztráltam és a "Star Wars 7: Az ébredő erő" a szavazatom.
     
    • Like Like x 3
  3. fereaper /

    Csatlakozott:
    2013. december 03.
    Hozzászólások:
    964
    Kapott lájkok:
    409
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Operátor
    Lakhely :
    Kárpátalja
    A Bosszúállók 2, Halálos iramban 7, Star Wars 7 jöhetnek.
     
    • Like Like x 3
  4. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Szavazás hozzáadva. Lehet szavazni, kommentelni.
     
  5. fereaper /

    Csatlakozott:
    2013. december 03.
    Hozzászólások:
    964
    Kapott lájkok:
    409
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Operátor
    Lakhely :
    Kárpátalja
    UTSFadmin jó ötlet. dobtam is egy szavazatot. [​IMG]
     
  6. kiscsibe /

    Csatlakozott:
    2012. május 05.
    Hozzászólások:
    1,119
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Sziasztok! :tef293:
    A válogatás nagyon jó. A kínálat is. Ezekből a filmekből engem a Terminátor 5, Mission Inpossible 5 és természetesen a Star Wars 7érdekelnek nagyon. A szavazatomat a Star Wars filmre adtam le, mert szerintem az összes közül, ott a legnagyobb garancia a szuper , igényes minőségre. Természetesen, ettől függetlenül a a terminátor és mission filmeknél is magasak az elvárásaim.
    Szerintem az Argo-ról "csak" még egy bőrt láthatunk lehúzva...
    Az Éhezők viadala már ellaposodott kissé, így sok jóra nem számítok.
    A James Bond filmektől eltántorított, Daniel Craig akit nem nagyon "csípek"... ((Talán majd a következőben))
    A Bosszuállók és a Mad Max-tól nekem semleges érzéseim vannak.
    És végül talán a Jurassic Park ami még ígéretes, látványos lehet.
     
    • Like Like x 1
  7. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Én a Star Warsra adtam szavazatom, pedig mindegyiket nagyon várom, és meg is fogom nézni.
    Az Argora meg különösen kiváncsi vagyok, mert nekem tetszett az első :tef293:
     
    • Like Like x 2
  8. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Üdv. Terminátor 5-re és a Star Wars 7-re vagyok kíváncsi, de félek a csalódástól. :tef318: De a bosszúállók 2-ben szerintem nincs kockázat, azt kapjuk amire várunk. Szerintem a többi filmet is megfogják velem nézetni, ami nem baj, mert vannak még érdekességek a listán. De az Argo kettőt akkor se fogom megnézni, ha fegyvert nyomnak a fejemhez.
     
    • Like Like x 2
  9. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    :tef293:)
    Engem Ben Affleck rendezése és szereplése fogott meg.
    És másodsorban tudtam, hogy igaz történeten alapszik a cselekmény, ez nagyon kiváncsivá is tett, és cseppet sem csalódtam a filmben, mert hiányzott a csili-vili, minden nagyon reálisnak , elhihetőnek tünt, és lehetett azonosulni a történettel.
    Nemhiába volt Oscarra jelölve, és Imdb is 7,8 ami elég magas pontszám, szerintem.
    Ez csak az én véleményem :tef293:
     
    • Like Like x 2
  10. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    • Like Like x 2
  11. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Igaz :tef293:
    Huhh mennyire összekevertem a két filmet:tef293:
    Csak jó volt hogy kibeszéltük ezeket a filmeket is :tef293:)
    Igy most már nekem is helyre állt a kép.
    És még az is kisül igy, hogy az Argot én nem is láttam. ( látom, hogy magyar filmről van szó)
    De igy persze pótolom , amint tudom, mert kiváncsi lettem.
     
    • Like Like x 1
  12. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Igy a lista alapján a bosszúállókra voksoltam, nagy kedvencem volt anno a halálos iramban,(mint történet,szereplők hmmm gépek és a zene miatt is) de valahogy az uccsó részek már nem annyira kötöttek le
     
    • Like Like x 1
  13. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Én nagy Star Wars rajongó vagyok és mindig is az voltam,épp ezért arra adtam voksom is,de a többi filmet is nagyon bírom és megnézem mindet!:tef293:.
     
    • Like Like x 2
  14. kecsi /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    3,220
    Kapott lájkok:
    529
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Egyet értek Dark Angel hozzászólásával:
    Terminator V.
    Star Wars VII.
    amely filmekre nagyon sokan várnak / köztük én is.
    Ha a Windows-okból minden 2. a jól sikerült változat, igaz ez ezekre a filmekre is.
    Terminator II. és Birodalom Visszavág [V.] de ez jelent meg másodjára.
    Valójában nem várok túl sokat az új Star Wars-tól (sem). Viszont lényegét tekintve a látvány kárpótolni fog.
     
  15. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    Én mindet vártam, de többségében nagy csalódás volt.
    Ami eddig egyedül tetszett az a Mad Max.
    A SW-t nem is igazán várom (persze azért majd megnézzük), az 1-3 túl nagy csalódás volt pár éve.
    Remélem a Spectre azért jó lesz, tetszik a mostanában megszokott, sötétebb James Bond (szintúgy új Batman stílus).
     
  16. kecsi /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    3,220
    Kapott lájkok:
    529
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Bár 2015-ből már nyúlfarknyi van csak hátra: remélhetőleg Karácsonyra tartogatnak egy-két jelentősebb sorozat újabb epizódját. Talán a Hannibal belép a 4. évadba, Twin Peaks viszont átcsúszik 2016-ra. Daredevil második évadja 2015-ben elindult.
    Nagyjából semmi sincs a láthatáron: üres a horizont...
    Terminator V, Mad Max IV, Star Wars VII amiből válogathatunk.
    Mit jelent mindez?
    "- Végy egy régi jó receptet és főzzél belőle mást!"
     
  17. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A mad max nagyon jó volt,nagy csalódás a terminátor,tini akció hülyeséget csináltak belőle,meg a jurrasic world,ahogy ki nyírják a szuper dinót a végén az borzalmasan le fárasztott.Viszont a star warsra szavazok,rettenetesen várom,remélem méltó folytatás lesz,és nem szarja el a túlhájpolt rendező úr mint a startreket,ezért bennem is van egy félsz is.
     
  18. kecsi /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    3,220
    Kapott lájkok:
    529
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Pyki véleményében megjelent Star Wars VII engem is motivál. Az eddigi előzetesek alapján csúcstechnológiás videóra számítok, amelyben van egy olyan történet szál, amelynek kifejtése ebben az epizódban jut érvényre. Lehetséges vagy a véleményem szerint szavak között lavírozok...
    Véleményem szerint: jó film lesz az új Star Wars
    Lehetséges, hogy akkora csalódást fog okozni, mint a Star Wars I
    Nézzük csak!
    Star Wars: Episode VII - The Force Awakens / Az ébredő Erő
    Megjelenés dátuma: 2015. december 15. (Egyesült Arab Emírségek)
    A nézzük csak ez utóbbi sort jelenti!
     
    • Like Like x 2
  19. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    Az a baj, hogy mostanában a nagy stúdiók csupa csúcstechnológiás trükkorgiát csinálnak és rohadtul elfelejtenek mellé rendes forgatókönyvet tenni :tef10:
     
  20. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nekem tetszett az előzmény trilógia,én úgy fogom fel,hogy az egy más korszakvolt a film univerzumában.Igazából a rendezőtől félek,oké star trek jó film volt amit rendezett de hasonlított egy klasszikus star trekre,csak nyomokban,és ettől félek hogy az új star wars is csak nyomokban fog hasonlítani.