Nagyvilág 77 évig élt a férfi, aki 3 lábbal és 2 pénisszel született

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' lena61 hozta létre. Ekkor: 2020. május 01..

  1. lena61 / hóbagoly / RIP

    Csatlakozott:
    2020. április 09.
    Hozzászólások:
    3,734
    Kapott lájkok:
    1,349
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    77 évig élt a férfi, aki 3 lábbal és 2 pénisszel született
    LIFE.HU
    2020.04.30. 08:30
    Hihetetlen, hogy a két pénisszel és három lábbal született férfi még így is 77 évig élt.

    Francesco "Frank" Lentini beceneve nem véletlenül lett "háromlábú ember", hiszen a férfi tényleg három lábbal született. Sőt, két pénisszel, négy lábfejjel és tizenhat kézujjal érkezett a világra. Ám a születésekor, 1899-ben az orvosok még nem tudták, hogy furcsaságának mi lehet az oka, így sokan szörnyként tekintettek rá. Ma viszont már tudjuk: az édesanyja eredetileg ikrekkel volt terhes, ám a két magzat nem tudott időben leválni egymásról, így az egyik lassan meghalt, végtagjai pedig hozzánőttek Frank testéhez.

    [​IMG]
    Frank LentiniFORRÁS: FRANKLENTINI.IT
    A szicíliai származású család egy darabig kardoskodott az orvosokkal Frank külseje miatt, ám egy idő után beletörődtek, hogy a harmadik láb amputálása túl nagy kockázattal járna. Így a furcsa külsővel megáldott fiú lassan, de megtanult járni és együtt élni önmagával.

    Később aztán a család ráébredt, hogy a fiú testének mutogatásával akár nagy pénzeket is lehetne keresni - így Frank hamarosan a Ringling fivérek cirkuszi társulat tagjává vált. A világ egyetlen háromlábú focistájaként mutatták be, ami hiteles is volt, hiszen a plusz végtaggal simán képes volt rugdosni egy labdát. Ráadásul Frank igen nyitott, vidám természetű ember volt, így hamar hozzászokott a cirkuszi élethez, rengeteg pénzt keresett, és feleségül vett egy színésznőt, aki négy gyermeket szült neki.

    [​IMG]
    Frank LentiniFORRÁS: FRANKLENTINI.IT
    Halála napjáig fellépett, szerepelt és imádta az életét. 77 éves korában hunyt, egy dolgot azonban örökre megtanított az embereknek: minden helyzetből hozd ki a legjobbat.
     
    • Like Like x 2
    • Informatív Informatív x 1
  2. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    hát :tef293: vannak érdekes emberek...nem mindenki tudja elviselni a testi hibáit
     
    • Like Like x 1
  3. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Ha nem láttam volna már több alkalommal is a bizarr testek című műsort, most kételkednék ebben cikkben. De így.... s pont ez egy ikerterhességnek betudható, nagyon borzalmas a történet. Azért az ember ezt elolvasván is elgondolkodik hogy milyen élete lehetett így, olvasom én hogy imádta az életét, de elég lehetett feldolgoznia azt hogy ő így jött a világra. Minden bizonnyal rendesen ki is volt rekesztve.
     
    • Like Like x 1
  4. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Üdv!
    Én kételkedek is! :tef161:

    gonzzo
     
    • Like Like x 1
  5. lena61 / hóbagoly / RIP

    Csatlakozott:
    2020. április 09.
    Hozzászólások:
    3,734
    Kapott lájkok:
    1,349
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Gonzzo Uram....mindenben így tetszik kételkedni?? Uhhh, de nem szeretnék az Ön felesége lenni! :tef293:
    Ugye csak ....az lehet, amit Ön előterjesztett!! :tef293: Nőként nem szeretném élvezni, ezt a lealázott helyzetet. :tef293:
     
  6. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kezeit Csókolom! :tef293:
    Igen! Szeretek kételkedni,különben csak egy biorobot lennék,ami bár divat manapság én mégsem szeretném. :tef293:
    Ugyebár nem(!) azt írtam,hogy a story kamu.Hanem,hogy kételkedek. Úgy gondolom a történelemben volt már néhány átverés,amiből jól megéltek egyesek. :tef293: Az,hogy nem veszek kézpénznek ilyen híreket,nem azt jelenti ,hogy az őn által említett esetleges frigyünk(Hogy a lehetősége felmerült Önben,azt mindenképp díjazom! :tef293: ) után,ne hinném el azt ,hogy a postás azért van nálunk minden nap,mert sok levelet kapunk és amúgy is a hálóban jobb a fény,ha alá kell írni valamit. :tef293: :tef344:
    Jelzem! A hírre reagáltam és nem a hír beküldőjére! És mivel a "főhős" nem csak,hogy férfi de mindjárt 2 is van neki,végképp nem értem,hogyan tetszett gondolni ezt.:tef293: Ön szerint a 3 szavas hozzászólásommal a nőket aláztam meg??!
    Mély Tisztelettel!
    gonzzo
     
    Utoljára szerkesztve: 2020. június 11.
  7. Anita29 /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    534
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    Magyarország
    A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!
     
    • Like Like x 1