2013 A Búra alatt / Under the Dome(2013)

A témát ebben részben 'Sorozatok Bemutatói' klarensz hozta létre. Ekkor: 2014. január 07..

?

A búra alatt Értékelése

  1. 1,

    0 szavazat
    0.0%
  2. 2,

    0 szavazat
    0.0%
  3. 3,

    1 szavazat
    25.0%
  4. 4,

    2 szavazat
    50.0%
  5. 5,

    2 szavazat
    50.0%
Multiple votes are allowed.
  1. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    A Búra alatt / Under the Dome(2013)
    - amerikai film -


    [​IMG]
    [​IMG]
    7.2/10 (33.696 szavazat)Egy valamikor 2012 utáni októberi reggelen hirtelen gyorsasággal láthatatlan búra ereszkedik a Maine államban található Chester's Mill nevű fiktív községre. Már ez a váratlan esemény is számos balesettel és katasztrófával jár, ám a mintegy háromezer lakos számára csak ezután kezdődnek az igazi megpróbáltatások. Teljes izolációba kerülnek ugyanis, a láthatatlan akadályt, erőteret sehogy sem lehet megsemmisíteni, sem belülről, sem kívülről. Gyenge légáramlat, valamint a patakok és folyók vize ugyan átjut a búrán, ám ettől eltekintve a lakosok teljesen el vannak zárva a külvilágtól.
    Mindennapi életük során azonban nem csak ezzel az akadállyal kell megküzdeniük, hanem teljesen hétköznapi eseményekkel is: bűnözéssel, gyilkosságokkal és politikusok hatalmi vágyaival, harcaival.




    Added after 1 47 Minutes:

    Könnyed és szórakoztató, scifi , nekem értékelésben a 4 és 5 között van, főleg a történet , a szinészi alakitások és a kivitelezés miatt is, alig várom a folytatást.Első évadot láttam és nagyon elnyerte tetszésemet.

    A TV2. A Stephen King A Búra alatt című regényéből készült széria az Egyesült Államokban évtizedes nézettségi rekordokat döntött meg, szeptember 11-én, alig több, mint két hónappal az amerikai premier után pedig a hazai nézőket is a várja a képernyők elé.

     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2014. január 07.