2013 A Bura Alatt

A témát ebben részben 'Sorozatok Bemutatói' rambo hozta létre. Ekkor: 2014. november 20..

  1. rambo / Guest

    A Bura Alatt
    [​IMG]
    színes, amerikai sci-fi sorozat, 50 perc, 2013

    rendező: Kari Skogland, Jack Bender
    forgatókönyvíró: Stephen King, Brian K. Vaughan
    zeneszerző: W.G. Snuffy Walden
    operatőr: Cort Fey
    producer: Randy Sutter
    vágó: Timothy A. Good, Michael Schweitzer


    Szereplők
    Natalie Martinez (Linda Esquivel)
    Mike Vogel (Dale 'Barbie' Barbara)
    Rachelle Lefevre (Julia Shumway)
    Britt Robertson (Angie McAlister)
    Alexander Koch (Junior Rennie)
    Dean Norris (James 'Big Jim' Rennie)
    Aisha Hinds (Carolyn Hill)

    ======================================

    Az Egyesült Államokbeli kisváros lakói egy nap különös jelenségre ébrednek. Hirtelen gyorsasággal egy rejtélyes erőmező, egy láthatatlan Búra ereszkedik le a településre. A pánik azonnal eluralkodik az embereken, ám a megpróbáltatások sora csak most kezdődik számukra. Teljesen elszigetelődnek a civilizációtól és a láthatatlan Búrát sem belülről, sem kívülről nem lehet megsemmisíteni. A csapdába esett városlakóknak fel kell fedezniük a Búra eredetét, és létezésének célját.
     
    • Like Like x 2
  2. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    sziasztok
    Egy érdekes sorozat , nem eget rengető, de nagyon jól leköt és végig lehet izgulni.
    Mozgalmas hétköznapok, jó karakterek és izgalmas story.
    Én még csak az első évadot láttam , viszont már megvan a teljes második évad is.
    Ugyanakkor a könyv is megvan, és a hosszú téli estéken , talán sikerül gyorsolvasásaban végigfutnom rajta .
     
  3. Janus / Katalizátor

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,598
    Kapott lájkok:
    312
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ismét egy Spielberg produkció, egyenesen a horror nagymestere: Stephen King tollából. A horror nem a kedvencem, és King könyveit ugyan nem olvastam, de a könyveiből készült filmeket/sorozatokat nagy érdeklődéssel nézem.
    Ez a sorozat is érdekes történettel rendelkezik. A pilot részben még szerepelt (de kinyírták) Jeff Fahey is. Ez azért érdekesség, mert egy másik adaptációban (Fűnyíró ember) Dean Norris-szal ellenfelek voltak. Épp tegnap fejeztem be a második évadot. Szerelmek, intrikák és gyilok. A sorozatot nagyon ajánlom megnézésre! :tef344:
     
Címkék :