A kaptár – Túlvilág

A témát ebben részben 'Filmek Bemutatói' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2010. augusztus 30..

  1. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    [​IMG]

    A kaptár - Túlvilág
    Resident Evil: Afterlife

    amerikai - angol - német
    akció - horror - sci-fi

    Gyártás éve: 2010

    Rendező:

    Paul W. S. Anderson


    Főszereplő:

    Milla Jovovich


    Rég vége mindennek. A T-vírus elpusztította a világot, csak a végtelen kietlenség és az élőhalottak maradtak utána. És néhány túlélő, aki egyre fogyó eséllyel küzd az életéért. Alice (Milla Jovovich) részben hibásnak érzi magát a vírus elszabadulásáért, és mindent elkövet, hogy újabb túlélőket találjon a kiégett városok romjai között. Egy váratlan nyomot követve Los Angelesbe megy, mert ott talán létezik egy biztonságos körzet. Ám a hír csapda: a városban hemzsegnek az éhes élőhalottak, a nő és társai pedig kénytelenek összecsapni velük.

    A kaptár a mozikban és komputerjátékként is hatalmas népszerűséget szerzett, most 3D-ben még hatásosabb formában borzonghat a közönség. A gyönyörű Milla Jovovich ismét formába lendül, hogy megmentse a világot két sorozatsztárral: a Hősök-ből már jól ismert Ali Larter-rel, és a Szökés utolsó évada után most először mozifilmben szereplő Wentworth Miller-rel.
     
  2. Apophis /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 19.
    Hozzászólások:
    69
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    A kaptár

    A gyönyörű Milla Jovovich nos ez igaz az egyik kedvenc színésznőm és még énekelni is tud , a film előző részei nekem tetszettek ezért várom ezt is . :meno:
     
  3. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    animált

    Ez megint animációs csoda lesz? Nekem csak az tetszett amiben színészek voltak, mmint ami rendes film volt.
     
  4. Apophis /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 19.
    Hozzászólások:
    69
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    animált

    Igen eléggé az , lehet a filmgyártás is ebbe az irányba halad el , lassan már nem is kellenek a hús-vér színészek az új generációs filmekhez . :meno:
     
  5. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    az nem jó

    Az nagy gáz lenne:tef161:
     
  6. crsmxx / Guest

    hát nemtom

    Én az előző részeket sem láttam, azt hiszem ezt is kihagyom...
     
  7. TDA / Guest

    én már nagyon várom ezt a

    én már nagyon várom ezt a részt nagy kaptár rajongó vok :tef161:
     
  8. crsmxx / Guest

    végülis egész jó

    Soha ne mondd, hogy soha! - Tartja a mondás. Tegnap este megnéztem moziban, és bár előtte egy részt sem láttam, a történet követhető volt. A sok kritika ellenére szerintem annyira nem rossz film. Egy a kaptár sorozatban jártasabb barátom szerint a 3. résznél jobb volt, de az első kettőnél nem. Kicsit le vagyok maradva, most néztem először 3D filmet. Annyira azért nem voltam elájulva tőle, sokkal inkább a mozijegy árától.
     
  9. Sajtmester / Guest

    patent film és lesz még 1

    patent film és lesz még 1 része :tef161: