A Karib-tenger kalózai - Ismeretlen vizeken

A témát ebben részben 'Filmek Bemutatói' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. április 19..

  1. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    A Karib-tenger kalózai - Ismeretlen vizeken

    (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides, 2011)

    Jack Sparrow és Barbarossa kapitány újra hajóra szállnak. A cél ezúttal az ifjúság forrásának felderítése. Azonban nem egyszerű feladat ez, eddig senkinek nem sikerült megtalálnia. Hamarosan arra is rá kell jönniük, hogy nem csak ők, hanem Feketeszakáll és lánya szintén a kincs után kutatnak.

    Egyéb címek: A Karib-tenger kalózai 4.
    Nemzet: amerikai
    Stílus: fantasy, akció, kaland
    Amerikai bemutató: 2011. május 20.
    Magyar mozibemutató: 2011. május 19.
     
  2. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Johnny Depp szerint

    Johnny Depp szerint nem lesz Karib-tenger kalózai 5
    2011. május 11. 12:01

    Johnny Depp nemrég azt nyilatkozta, hogy egyáltalán nem biztos, hogy lesz Karib-tenger kalózai 5.

    A színész a The Hollywood Reporternek a népszerű filmek jövőjéről mesélt, s azt mondta, hogy nem valószínű, hogy az Ismeretlen vizeken című negyedik kalózfilm után folytatná Jack Sparrow szerepét.

    „Ez nem olyan dolog, hogy: gyerünk, forgassuk le a következőt, és 2012 karácsonyán ki is jöhetne az ötödik film. Egy kicsit el kell távolodni tőle egy időre. Így lesznek különlegesek, ahogy mindegyik film különleges számomra.”

    A színésznek most amúgy is kijár egy kis pihenés, ugyanis Depp alaposan megszenvedett az új filmmel: három teljes hétig forgatott úgy, hogy egy nagyon fájdalmas hátsérüléssel küzdött. A híresség titkolta a sérülést, hogy ne kelljen leállítani a munkát.

    „Csináltam valamit a hátammal, valószínűleg az egyik kaszkadőrmutatvány közben, aminek egy borzalmas idegbecsípődés lett a vége. Rettenetes volt, mintha áramot vezettek volna belém. Folytattam a munkát, mert nem volt más választásom, de csak sántikálni tudtam a felvételek között.” – mesélte Depp.

    TS
    Forrás: One Média Hírügynökség
     
  3. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lassan sorozat kategóriába

    Lassan sorozat kategóriába kell átrakni , de ettől még nagyon jó mozi nem egyszer megnéztem van benne minden humor , izgalom és romantika .
     
  4. robertj978 / Guest

    Helló

    Sziaztok
     
  5. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    karib

    csalódás a 4rész... nem kelet volna ennyire elcseszni.