A Legbetegebb Youtube Kommentek Gyüjteménye

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' kacsa hozta létre. Ekkor: 2015. június 28..

  1. kacsa /

    Csatlakozott:
    2012. május 30.
    Hozzászólások:
    2,290
    Kapott lájkok:
    234
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sziasztok! Mai napon kicsit youtubeozgattam, és zenehallgatás közben olvastam pár kommentet, nos ezek nagy része elég érdekes, dühítő, vagy vicces volt, mindenesetre gondoltam nem bánjátok, ha ebbe na topicban elkezdem gyűjtögetni, illetve, ha ti is leltek hasonlókat, vagy csak megosztanátok észrevételeiteket akkor nyugodtan kommenteljetek...

    Moby Dick - Mennyből az angyal:
    Nos Csabai Guszti nagyon hű az ő vallásáshoz, és neki nem tetszik a magyar trash metál... Arról nem is beszélve, hogy én rocker vagyok, de köszönöm a keresztény zenét és a börtönt neked meghagyom, és kikérem magamnak nem vagyok se: "korhely" se "budos" se "szipos" sem "reszeges" (na jó az néha igen) lletve "tetovas" sem vagyok akármi legyen az, ezenfellül drága barátunk beleesett a média csapdályába, mert Varg Vikines és társai ugyebár piróztak norvégiában pár templomot, (mellesleg tökre jogosan) és ugyebár ezt a média tökre félreértette, és azt hitte, hogy ez valami nagy sátánista szekta, meg sátánista tett (miközben eggyátalán nem) és mivel ők mind metál zenészek voltak ezért felerősödütt több 100szorsára az a sztereotípia miszerint a metálosok sátánisták... Emelett drága Gusztikám, munkakerülők maximum a punkok voltak, de azok is dolgoztak ha tudtak, és mind a mai napig szinte minden magyar punk, vagy metál banda tag dolgozik, és csak hobbiból zenél, mert nem tud megélni belőlle, de te barátom biztosan jobban tudod... Melelsleg nem tudom tudod-e kik azok hippi és mit csináltak, nem hiszem hogy sokat tudnál róluk, mert még le sem bírod írni... "munkat kenyeret!" azaz terjezd csak a kommunista igéket te vöröscsillagagyú balfasz... Az utolsó pár szavadra meg nem is reagálok, mert látom nem tudod mit beszélsz...

    Elnézést tőletek kedves olvasók, kicsit elragadtattak az indulatok...
    [​IMG]

    Nos a következző az csak mosolyogtató, kicsit érdekes komment, de összességében aranyos, ezt a Moby Dick - Prometheus alatt olvashatjátok:
    [​IMG]

    És a következő szintán egy lengyel társunk, és szintén aranyos a kommentje... Ezt a Moby Dick - Ámen (Uncensored) videó alatt találjátok meg:
    [​IMG]
     
  2. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Nos a zene amit alatt a kommentek találhatóak nem más mint országunk Győzikéjétől van. Nincs szerencsém a zene címe.
    Hát Győzike az alábbi kommentek is ezt bizonyítják. :tef293:

    4 hónapja
    Gyönyörű, lágy, simogató hang, laza, kifinomult, intelligens tánc és mozgáskultúra és tökéletes ruhaválasztás! 10/10, az év slágere!
    4 hónapja (szerkesztve)
    wtf mi ez a green screen megoldás ? a 13 éves pistike csinálta ezt a klippet a nagyapja sufnijában ? :tef161:
    4 hónapja
    Nagyon menő öltözet, kifinomult hangtechnika, kitűnő gitár valamint szintetizátor. Az Apostol együttes ezt ha meghallja a szívinfarktus fogja őket környékezni. Egyébként a zsigubigule szintjét elérte!NAGY GRATULÁCIÓ
    4 hónapja
    Győzi olyan darabos a mozgásod mint a lószar.Mi ez a piros szett rajtad? Azt' még megkérded "mi van furcsa rajtad"?
     
  3. lajoska76 /

    Csatlakozott:
    2014. október 21.
    Hozzászólások:
    422
    Kapott lájkok:
    174
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ezt olvasttam betli duo szamnal :tef161:
    Olyan buta hülye emberek vanak, hogy az már lehetetlen.Ezzek legalább még normális zenék, nem mint a mayiak, az egyik buzi a másik lezbi, és a zenéjükben más nincs csak tutsz tutsz...és szerintetek azzok a tehetségesek?Szörnyü magyarországon az emberek 80%-ka egy buta paraszt..Füleg 25-töl lefelé azt hiszik, hogy övék a világ..Amiota nincs katonaság mindenki hülye marat... És ez a szám nagyon jó, én magam is zenélek szintetizátoron.