A válás mellett döntött Gergely Róbert és felesége

A témát ebben részben 'Mozi & Tv Hírek!' CF dealer hozta létre. Ekkor: 2018. március 06..

  1. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Tíz együtt töltött év után véget ért Gergely Róbert és felesége, Némedi-Varga Tímea házassága.


    Döntésük meghozatalában nem játszott szerepet harmadik fél, nem voltak kibékíthetetlen ellentétek sem. "Új korszakba lépett az életünk és ez a korszak arról szól, hogy nem házaspárként, hanem barátként és munkatársként folytatjuk a közös életünket. Timinek csak akkor lehet teljes az élete, ha ahhoz családalapítás is párosul, én viszont úgy érzem, már nem szívesen vágnék bele egy új családalapításba. A közös értékrendszereink továbbra sem változnak, azok mentén folytatjuk tovább! Nem utálkozunk, nem fordítunk hátat a másiknak, csak lehetőséget teremtünk arra, hogy Timi élete is teljes lehessen" - mondta Gergely Róbert a Borsnak.

    [​IMG]
    Gergely Róbert és feleségeForrás: MTVA

    A házasok tavaly nyár óta külön élnek,de szinte minden nap találkoznak, hisz továbbra is mindketten teljes erőbedobással dolgoznak a színész által alapított színházban.

    "A szeretet, ami a kapcsolatunk alapjául szolgált életünk végéig elkísér minket. Oda-vissza így érezzük és elfogadjuk, hogy másfajta élet vár ránk. Nagyon sokat köszönhetek Robinak! Mellette olyan nővé váltam, akinek a helyén van az önbecsülése. A tenyerén hordozott, mindent megadott nekem, ami csak lehetséges volt. Épp ezért nagyon nehéz volt véget vetnünk a házasságunknak" - mondta a színésznő.

    TOVÁBBI CIKKEK

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...