Abortusz

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Vendég hozta létre. Ekkor: 2015. április 14..

  1. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nem ítélem el.Tényleg jobban jár a gyerek ha nem szar körülmények közé születik,vagy szar szülőkhöz.Az árvaháznál rosszabb dolog meg nem is történhet egy gyerekel.Arra hogy az emberek hülyék,vagy felelőtlenek és így vágnak a család alapításhoz,vagy mert véletlenül be csúszott nincs mentség,nem is lehet meg magyarázni,de ezeknek az embereknek a gyereke van börtönben,vagy drogelvonón van többségben.Azért tudom mert olyan szakmunkás suliban jártam ahol többségben szar körülmények között nevelkedtek,persze voltak kivételek ezek közül kb 5% aki értelmes volt.
     
  2. Cherry /

    Csatlakozott:
    2016. január 18.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    56
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    budapest
    A véleményem a témáról:

    Maga a dolog tényleg szörnyű és az lenne a legjobb ha nem lenne rá szükség,vagyis csak az esne teherbe aki teherbe akar esni. De...azzaL azért sose értenék egyet ha törvényileg betiltanák az abortuszt, mert....

    Senkinek nincs joga elítélni valakit pusztán csak azért mert ő másképp gondolkodik a témáról.

    Ha netán megtörténne, hogy valaki "véletlenül" teherbe esik, ugyan kinek és milyen jogon lenne joga ahhoz, hogy ERŐSZAKKAL KÉNYSZERÍTSEN egy nőt arra, hogy megszüljön egy olyan gyereket akit ő nem akar?!

    Kinek tennének ezzel "jót"? Az anyának biztos, hogy NEM, hiszen ő NEM akarja (akarta) csak RÁKÉNYSZERÍTETTÉK...

    A gyereknek SEM tennének jót hiszen az anyjától szeretetet biztos nem kapna.....max azt éreztetné vele az anyja, hogy egy "megtűrt" személy vagy itt mert kényszerített rá a megalkotott törvénymódosítás, hogy megszüljelek......

    Vagy árvaházba adná a gyereket......
    Hát igen......egyik "jobb" lenne mint a másik......

    A magam részéről SZÖRNYŰNEK találom ha egy gyerek árvaházban nő fel.....Honnan fogja tudni mi az az "anyai szeretet"? Ha ő soha NEM KAP olyat? :tef10:

    Akik rögeszmésen támadják az abortuszt és úgy gondolják, hogy "csak az szexeljen aki gyereket akar"......hát erre már reagálni sem vagyok hajlandó, annyira elképesztő......

    Nagyon remélem, hogy ez az abortusz tilalom nem lesz bevezetve. Ha netán mégis megszavazzák, visszatér valóban a "Ratkó korszak" amit én ugyan csak könyvekől ismerek, de tisztában vagyok vele, hogy akkoriban rengeteg nő csináltatott TITOKBAN vagy külföldön abortuszt.

    A törvénnyel betiltani úgy sem lehet ilyet....aki nagyon akarja, megcsináltatja majd külföldön....akinek pedig arra nincs pénze...az titokban lefizet egy "zug dokit" aki megcsinálja neki....

    Ilyen esetekben történt sokszor, hogy a "piszkos-mocskos panzióban végrehajtott MŰTÉT az alkoholista doki által,kis híjján halállal végződött....mert pl a "műtét" balul ütött ki....a hölgy erősen vérezni kezdett...és ha a portás 15 perccel később hívja ki a mentőket,a nő meghalt volna.....az életét meg tudták menteni de soha többet nem lett gyereke .....köszönhetően a "zug doki,szakszerű akciójának".....sok ilyen eset történt....
     
  3. Rajoscsibe /

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 09.
    Hozzászólások:
    189
    Kapott lájkok:
    102
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Nem ítélem el, csak nem értek vele egyet. Mivel nekem 12 évig mondták azt az orvosok, hogy nem lehet gyerekem (6 vetélésem volt), ezért én nem értem meg azokat a nőket akiknek megvannak az anyagi forrásai és van állandó párkapcsolata egy gyerek felneveléséhez, mégis a másik utat választja. Én soha nem tudnám elképzelni az életem gyerek nélkül, sőt addig nem is éreztem magam nőnek, amíg meg nem született az első kislányom.
     
    • Like Like x 4
  4. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Aki nem akarja az miért ne vetethetné el. Ha nem kell akkor nem kell. Főleg ha anyagi vagy még gyerek vagy ha nincs is párkapcsolatba csak becsusszant. Jobb int ha egy otthonba nőne fel és egy kis szarházi lenne belőle. A suliba van pár olyan és 10-ből 9 gyerek egy ...
     
  5. Headhunter /

    Csatlakozott:
    2016. március 07.
    Hozzászólások:
    305
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    Védekezni kell, nem az őskorban élünk. Mi van akkor ha becsúszik négy vagy nyolc csajtól a nem kívánt terhesség.
     
  6. userke /

    Csatlakozott:
    2015. február 27.
    Hozzászólások:
    814
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Én is támogatom, hogy van.
    Valóban bekövetkezhet erőszakos módon a terhesség, így méltánytalan lenne bármely nővel szemben őt arra kötelezni, hogy szülje meg a gyereket. S lehet akár kiskorú is.