Általános közösségi téma

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2012. január 01..

  1. predator02 /

    Csatlakozott:
    2011. december 27.
    Hozzászólások:
    1,534
    Kapott lájkok:
    206
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    cserre re

    Szia!
    Igen lehet meghívót kérni itt :
    http://torrent-empire.me/forumtema/meghivo-igenyles#comment-30893

    Üdv:tef318:redator02
     
  2. ferpisti / Sorozatfüggggő

    Csatlakozott:
    2012. május 27.
    Hozzászólások:
    389
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Diák/egyetemista
    Lakhely :
    Budapest
    üdv

    valaki nekem elküldi üzetenben hogy hány hozzászolás jo vélemény meg ilyenek kellnek a rangok fokozodásához el?re is köszi F
     
  3. zoli1958 / Guest

    segitség kérés

    Nem tudom hogy ez ide illik e, ezért el?re elnézést kérek mindenkit?l, de még én új vagyok itt és nemrég lett netem is,azt szeretném megkérdezni t?letek hogy,képet hogy lehet csinálni a torrent oldalakról pl:beload vagy más oldalakról mert sok cserém ezért nem jön össze mert én nem tudok képet küldeni róla,lehet hogy most kinevettek de ez igy van ,ha volna valaki olyan rendes akkor segitene nekem egy leírással hogy is kell?

    el?re is köszönöm. és még egyszer elnézést kérek érte ha rossz helyre irtam volna ki.
     
  4. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    zoli1958

    szia!
    úgy is áthelyezik de gyorsan megírom
    billenty?zeten megnyomod a prtScr gombot utána megnyitod a gépeden a paintot és ott megnyomod egyszerre a CTRL és a v billenty?t láthatod hogy be másolja és mentheted is.
     
  5. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hümmm....én ugy csinálom,

    Hümmm....
    én ugy csinálom, hogy a prtsr oké, paint, aztán szerkesztés, beillesztés, mentés másként, megadom neki hova rakja, értelemszerüen nekem az asztal elérhet?.. ugy szoktam..viszont általában feltöltöm imageshackra utána küldöm akinek a fülébe sirok segitségért..:tef293:
     
  6. zoli1958 / Guest

    köszönöm

    nagyon szépen köszönöm a segitséget.
     
  7. csokeee38 /

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    51
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Beload

    Nemrég felajánlottam 6db beload meghívót /nem csak itt más oldalakon is/de ezek itt is megfordulnak,el is vitték t?lem az elmult 5 napban, ma reggel be akartam lépni az oldalra és ez fogadott fiokod letiltották, nem tudtam milyen okból de kiderült,ok 3 aránycsaló meghívása az oldalra vesztettem 3.7terrát és elvesztettem a legjobban kedvelt oldalamat,már úgy tudom nincsenek itt az oldalon de köszönhetem zoli1958 nak, szalai33 nak, és kira892 nek,ezt azért irom le mert vannak tisztességes emberek is itt, és kérem ?ket nagyon figyelhenek hogy kinek mit adnak,mert nem jó érzés külöböz? oldalakat elveszteni.
     
  8. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    egyetértek csokeee38

    telhessen megértelek, én is jártam így ezért is kellene valamit kitalálni , de mit??? nem jöttem rá, esetleg egy listát de visszaregel dinamikus ip-vel más néven stb,
    egy elképzelésem lenne ezzel kapcsolatosan , eddig erre az egyre jöttem rá mint lehet?ség .
    -az oldalon csak az kaphat felajánlást ha PL: 50 hsz 1 hónapos reg, 10 megbízhatósági pont 0 negatív, vagy valami ilyesmi.
    beload és az összes többi oldal sem szereti az ilyen csalókat, sajnos önzetlenséged ára a kitiltás.
    azért hozzátelném eltörölném a meghívód felel?sséggel tartozását mert egyrészt ezért nem lesznek sokan egy oldalon mert nem mer senki sem meghívni senkit (de a torrent oldalak stafjának jó ha sokan vannak eszébe juthatna) és a sok földig lógó nyelvel nyalós moderátorokat kellene munkába fogni és nekik kellene válogatni a csalók közül és kitiltani így könnyebb téged törölni, mert sokat nem tesznek semmit csak urat játszanak.
    Lehet rosszul fogalmaztam vagy elhamarkodottan de dühös vagyok ,
     
  9. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    felajánlás

    Ti adtok felajánlást ezért ti szabtok határt, hogy ki kap a felajánlásotokból. Ha te úgy gondolod, hogy "PL: 50 hsz 1 hónapos reg, 10 megbízhatósági pont 0 negatív, vagy valami ilyesmi." kell ahhoz, hogy megbízható embert hívj meg akkor ezt megszabod magadnak.
    Ebben szerintem nem lesz az oldalon szabály, hiszen az egész meghívós rész csak a kereslet miatt van létrehozva nem pedig azért mert az oldal egyet ért vele.
     
  10. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re-ezzel is

    [@bebes] látom írtál valamit de id?közben áthelyeztem ide a beszélgetést és valahogy nem tudom elolvasni az : "ezzel is" nev? hsz-edet. Írd le ide még egyszer légy szíves.
     
  11. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    természetesen ezzel is egyet

    természetesen ezzel is egyet értek hisz mi vagyunk naivak b?kez?ek és mi ajánljuk fel a csalóknak ezt a lehet?séget, így más nem fog maradni mint nem lesz felajánlás és visszaszorul a csalások száma.
    ki mint vet úgy arat.
    csak csalódott vagyok hogy jók vagyunk hozzájuk és visszaélnek vele és több évnyi munkát tesznek tönkre, ezzel is er?sítik hogy mindenki nem lehet jó és tisztességes.
     
  12. csokeee38 /

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    51
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    ez igy van

    Tejesen egyet értek veled én is hibás voltam hogy nagy lelk? voltam, és most csalódott,mert tényleg nagyon sok amit vesztettem,azt a rengeteg seed id?t is.
     
  13. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    igen

    Meg kell fontolni kinek adunk meghívót. Én csak annak adnék akinek a hozzászólásaiból látom, hogy megbízható. Ergo nem 0hsz-es 0napos felhasználóknak akik utána vissza sem jönnek. A jelenlegi felajánlások 99%-a a jöttünk kaptunk elmentünk tagok kapják, akikr?l semmit nem tud az ember. Persze én is adtam pár dolgot ilyen felhasználóknak, de csak olyat amire már abszolút nem volt szükségem és meg akartam t?le szabadulni.(azért egy minimális írási készséget elvártam.). És javaslom is, hogy olyan dolgokat ajánljon fel az ember amire nincs szüksége.

    A beload meghívó osztogatása pedig a személyes kedvencem, hiszen sokan sajnálkozva mondják, hogy sok ember csak banknak meg csalásra használja, meg sem becsülik pedig jobb mint a bithumen. Aztán másnap ha valaki kér egy beload meghívót 5percre rá kap is. Talán ugyanattól az embert?l aki el?z? nap sajnálta szegény Beloadot. Tehát a tulaja sem becsüli meg hiszen egy tök idegennek ad egy meghívót aki 2 napja jött az oldalra. Ezért nincs értéke sem, mert bárki hozzájuthat aki kéri vagy még kérni sem kell hiszen sokan felajánlják beloadra a meghívót.


    Az pedig, hogy jó dolog adni az igaz. De még jobb dolog egy oldalon maradni amiért megdolgozott az ember.
     
  14. csokeee38 /

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    51
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    igaz

    Ez korrekt és igaz, ehhez nincs mit hozzáf?zni, én is és, még sokan így csináljuk tényleg olyanoknak adunk akik csak benéznek, és már van is nekik,ez a mi hibánk és szerintem ezt sokunk nevében írhatom.
     
  15. Darwina /

    Csatlakozott:
    2012. április 18.
    Hozzászólások:
    320
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kapcsolódom

    Pont ma volt hasonló téma dühöng?ben is. Ott is felemrült ez, az ip alapján történ? ellen?rzést ecseteltem, ami nem megoldható. Da valami megoldás kellene a csalók kisz?résére.
    A meghívottért tartozó felel?séghez annyit tudok hozzátenni, hogy ezek az oldalak már bizonyították, hogy nemhiába vannak vezet? helyen. Tehát nem szeretik, ha játszótérnek használják az oldalt. Ezért pont elrettentésért van bevezetve a felel?ségvállalás. Hisz így kétszer is meggondolod kit hívj meg.
    Gondolkodom, de nem jut eszembe megoldás. Aki csaló valamiféleképp megjelölni, de újraregel és annyi a dolognak. Max. bizonyítékot kérni, hogy kisebb oldalon megállta a helyét. Szép lassan haladjon el?re a ranglétrán. Becsülje meg a nagyobb oldalakat. (Gondolom ezzel a gondolattal nem aratok sikert, de érdemes egyszer elgondolkodni rajta.)
    Így talán meg tudjátok akadályozni, hogy a saját accotok veszélybe kerüljön a (nagy oldalakon melyekért megdolgoztatok) és nem állna le ez a felajánlás és cserekezdeményezés a csalók miatt.
    Neveljük meg a torrentes társadalmat! :tef161:
     
  16. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ki érti ezt

    Sziasztok!

    Ki érti ezt!

    Ha nem ajánlunk fel semmit az nem jó!
    Ha pedig felajánlunk meghívókat és megadjuk az esélyt másnak is hogy bekerüljön egy egy oldalra, no az aztán a rizikó!
    Kérdezem én minek annak bármilyen oldal is aki csalni jár fel?
    Azért hogy megszívassa meghívóját?
    Ennél nagyobb élvezete sose legyen az életben!
    Az ember nem szívesen ad olyan oldalt amit félt.
    Így vagyok ezzel én is!
    Mégis ajánlottam fel, hiszen van rengeteg, és meg is hívtam olyanokat akiket talán nem kellett volna!
    Nem mintha a GigaTorrents, Deathlord, ľBit nem volna számomra fontos, mert igen is valahogy mindegyik a szívem csücske!
    Nem szeretném ha más miatt rúgnának ki, hagy döntsem el én hogy akarok e bármely oldal felhasználója lenni!
     
  17. Mester79 /

    Csatlakozott:
    2011. február 02.
    Hozzászólások:
    262
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    megoldás

    Elnézést,hogy beleszólok a témába,de érzem szükségét magam fel?l:a megoldás,hogy ne történjen legalábbis nagy %-ban ilyen,NE ossztogassátok a meghivókat!
    Természetesen mindannyiunk szabad akarattal,függetlenség szellemével birunk,ezért azt csinál mindenki,amit csak akar.DE:senki-!hangsulyozom,hogy senki!-ne lep?djön meg rajta,ha ilyen történik.Naivságból, bizalomból osztogatni,vagy mert növelném a pozitivokat,nem érdemes .Nem is olyan rég a dühöng?ben már lefolyt egy hasonló eset és ott váltig bizonygatták sokan(tisztelet a kivételnek),nem fognak osztogatni most már csak ha már látszik valakir?l,hogy milyen,de sajnos nem olvasnak hozzászólásokat néhányan,vagy elsiklanak felettük.Én sajnálom,mondom újra és újra.De nem ez a megoldás,sajnálatból nem élt még meg az ember,legalábbis nem a becsületesebbje.Ezért fentebb ott a megoldás:nem osztani és várni,ki a kitartóbb egy meghivóhoz,aki becsületes,és kell neki hivó,akkor kommunikál gyakrabban fórumtársaival és vár.Ha nem,akkor nem közösségbe való,mehet.Ez az én véleményem,most már konkrétabban fogalmaztam,ezért elnézést kérek,szép napot mindenkinek! :tef293:
     
  18. lorandka93 /

    Csatlakozott:
    2011. november 30.
    Hozzászólások:
    60
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    szomorú

    Látjátok, én éppen ezért nem osztogatok soha ingyen meghívókat. Régeb még megtettem, de egyszer megjártam(warnoltak microbiten aránycsaló meghívása miatt), és rájöttem hogy nem érdemes csupán azért kidobjanak az oldalról, mert jó szív? vagyok. Ha van felgy?lve pár meghívóm még akkor sem adom ingyen, mert ha valamiért megfizetsz valamilyen formában, azt jobban megbecsülöd mint amit ingyen kapsz.
    Amúgy én is nemrég veszítettem el beload acc-omat, amin 7 tb upp volt, csupán azért mert valamelyik lökött majom beárult a staffnak hogy meghívókat cserélek.
     
  19. istvansu /

    Csatlakozott:
    2012. március 21.
    Hozzászólások:
    166
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re Fater!

    Tökéletesen egyetértek Veled! Azokat viszont nem értem akik elkérik a meghívókat, arányt csalnak, ?k nem tudják hogy hamar rájönnek az aránycsalásra nem érnek vele semmit sem és ?k is repülnek az oldalról??? Nem beszélve arról hogy saját magukat járatják le, hiszen Te nem tudhatod el?re hogy az aki kikunyizta a meghívót T?led egy csaló vagy sem!
     
  20. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Én irtam be tegnap a

    Én irtam be tegnap a csalókhoz Atika456-ot, aki olvasható is a carpathianson hogy mit akotott..itt is ezen a néven van és még sok helyen..persze mindjárt hogy megosztotta, és a társa csalt, de annyi esze azért volt hogy a csalt carpathianson tag rangot kérjen igy... szóval nem tudom mit lehet..de mindig a meghivó fázik rá..