Általános közösségi téma

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2012. január 01..

  1. Warrior /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 28.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    ingyenes osztogatas

    en is adakoztam jo par ingyenes meghivokat par oldalra es szerencsere meg nem jartam meg egyikel sem :lol: ,,,De ezentul az tuti hogy jobban ra fogok figyelni ki es kinek adom oda...lehetcseges tobe nem is fogom adni ingyen mert ahogy le irtak ha fizec erte valamit akor jobban megbecsulod ,de mindenki magaert dontest hoz...
    udv.by.Warrior
     
  2. istvansu /

    Csatlakozott:
    2012. március 21.
    Hozzászólások:
    166
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Andromeda

    Ha jól emlékszem az Atika456-al már régebben is volt valami z?r, ha nem itt akkor más torrentcserél?s oldalon! Nagyon ismer?s volt nekem a neve!!!
     
  3. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ja, aztán mindenre az a

    Ja, aztán mindenre az a válasza ujabban hogy megosztotta az accot és a társ csalt..carpathianson két hete dobták ki, de már accot ad cserébe ncoreért..:tef293: a fene egyeseknek vastag..
     
  4. istvansu /

    Csatlakozott:
    2012. március 21.
    Hozzászólások:
    166
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Andromeda

    Ügyeskedik! Az nem érdekli hogy aki meghívta az szégyenkezik miatta, ez már lepereg róla! Egyébként azt nagyon jó dolognak tartom hogy amikor valaki felajánl egy meghívót akkor kér a partnert?l egy képet az eddig használt oldalakról azokon látszik mennyire rendesen csinálja az illet? a torrentezést! Az is hamar kit?nik ha valakinek túl kevés id? alatt nagyon sok feltöltése van bizonyos oldalakon!
     
  5. geza77 /

    Csatlakozott:
    2011. május 13.
    Hozzászólások:
    152
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re istvansu

    Miatta kaptam 1 hónapos warnt a Makin.Most se hagyom ki az alkalmat köszi szépen Atika456.
     
  6. istvansu /

    Csatlakozott:
    2012. március 21.
    Hozzászólások:
    166
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    tomek01

    Akkor többek között innen is volt ismer?s nekem! De tuti hogy más oldalon is találkoztam már a nevével!!!
     
  7. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    itt volt reggel, szójátszogat

    itt volt reggel, szójátszogat békésen..:tef293:
     
  8. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    barcada

    Részemr?l semmi harag. Öregapám, még süld? koromban azt szokta mondani: Aki haragszik az nem b.szik. És ezt nem szexuális értelemben gondolta. Erre csak sokkal kés?bb jöttem rá.

    Olvasgasd csak Warrior, csokeee38, lorandka93, Fater, istvansu, andromeda, tomek01 (elnézést, ha valakit kifelejtettem) bejegyzéseit.

    Pont emiatt keltem ki magamból annyira. Eddigi torrentes pályafutásom alatt még nem sikerült varn-t, vagy szabálytalanság miatti kirúgást elérnem. A jöv?ben sem törekszem erre.

    Ha adok is valamit (nem túl gyakran, még ha lenne is mib?l), azt csak neked adom és nem másnak.

    Nem rég vagy a szakmában, de ezeket is meg kell tanulnod, vagy más kárából, vagy a magadéból.
    Elnézést az e-mail cím közzétételéért. Természetesen, azt azért túléltem volna, ha varn-t, vagy kirúgást kapok miattad.

    További sok sikert a torrentezésben, de azért óvatosabban.
     
  9. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Én is csak a pofám miatt

    Én is csak a pofám miatt kaptam ncoren 2 napos warnt..mert egy dohányos vitában azt irtam egy paseknek ha haldoklik tüd?rákba gondoljon a beszélgetésünkre és rám...erre irta megy a moderátorhoz, ment is..:tef293: két nap na bummm..megérte..:tef293:
     
  10. ferpisti / Sorozatfüggggő

    Csatlakozott:
    2012. május 27.
    Hozzászólások:
    389
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Diák/egyetemista
    Lakhely :
    Budapest
    kérdés

    nem biztos hogy jó helyen kérdezem, de ha a mult héten leadtam a tippem a forma1es futamra és a futam lejárt, megjelent a pontom az összesítésben akkor a következ? futam el?tt törölnöm kell a tippemet és mást irnom? :tef293:

    Üdv

    F
     
  11. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Andropov72

    Minden elismerésem [@andropov72]! Amit az utóbbi napokban tettél/teszel a közösségért azt már nem tudtam megállni szó nélkül. Mindenki nevében köszönöm.
     
  12. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    meghívó

    szerintem a héten vége az ingyen meghívó és különböz? bónuszok osztogatásának. jönnek szigorítások árak felfelé mint benzin.már lent egyedül csak beload van ? meg szó nélkül kirúg puff. amit eddig ingyen se vittek most vége . van meghívó de mindenki vigyázni fog szigorítások miatt . nc lakatot tett kapura osztogatás vége megint támogatói státusz kell. akinek igérnek tudja meg van e státusz mert kezd?dik átbalta :tef344:
     
  13. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Andromeda

    ? már nem fog válaszolni a kérdésedre.
     
  14. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Azért voltam kiváncsi mert

    Azért voltam kiváncsi mert érthetetlen ha igaz hogy nem nyomdafestéket tür?t irt miért??? én igazán nem szoktam ilyeneket irni, és általában igazat irok, különösen ami az MTT-t illeti.. :tef293:
     
  15. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re-Azért voltam kiváncsi mert

    Nem tetszett neki, hogy árakról meg tarifákról beszéltél. De pontosan nem emlékszem a tartalomra, csak arra , hogy nem hagyhattam a fórumban.
     
  16. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    ja.. csak jelezni óhajtottam

    ja.. csak jelezni óhajtottam hogy ez nemigen megy egyik napról a másikra, de mondjuk warrior a megmondhatója hogy én grátisz szereztem neki...csak jeleztem volna itt a dolgokat..meg furcsa volt a félóránként el?rehozott kérés.. na mindegy..:tef293:
     
  17. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szólánc vélemény

    Üdv!

    Véleményem szerint megint kezd egy kicsit rossz irányba menni ez a szórakoztató topic. Ha ilyen ütemben halad akkor sorsa olyan lesz mint a vicc topic-é. Chat-en már olvastam pár ember nemtetszését is a topic iránt, hiszen ugyanazt a problémát hozta el? mint a vicc topic. Átláthatatlan a friss hozzászólások rész.

    Nem a szórakozástól akarunk megfosztani titeket, de az, hogy pl.: tegnap 2.5, 2napja kb 3fórumoldalnyit töltöttetek meg szólánccal az már kicsit sok szerintem.
     
  18. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    elviszi a jeti !

    elviszi a jeti !
     
  19. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    ugy kéne folytatni hogy ne

    ugy kéne folytatni hogy ne jelenjen meg a friss hozzászólásokban, de maradjon meg hiszen jót játszanak, és sokan..
     
  20. istvansu /

    Csatlakozott:
    2012. március 21.
    Hozzászólások:
    166
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re barcada &andropov72

    Csa pozítivan tudok hozzázólni ehez a véleményhez! Szerintem is andropov72 az egyi / ha nem az egyetlen/ legrendesebb és önzetlen tagja ennek az oldalnak! Én is nagyon megköszönöm neki a sok segítséget és a sok önzetlen felajánlást! Ja! És azt is hogy ? nem minuszolgat senkit sem feleslegesen pláne azok után hogy kéregetne!!!