Általános közösségi téma

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2012. január 01..

  1. kiscsibe /

    Csatlakozott:
    2012. május 05.
    Hozzászólások:
    1,119
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Re Szólánc vélemény

    Szia!
    Igazán nem szeretném senkinek a munkáját sem kritizálni.
    A szólánc topic lényege, szerintem pont az, hogy minél többen vegyenek benne részt. Ett?l változatos. Amikor a topic létrehozását kellett engedélyezni szerintem várható volt , hogy többen fognak "hozzászólni" vagy játszani.
    (A szólánc kb olyan, mint a számoljunk el 1000-ig)
    Akinek az ilyen típusú topic nem tetszik, természetesen nem is vesz részt benne.
    Mint andromeda is írta : A friss hozzászólásokból talán ki lehetne venni. Így nem zavarna másokat. A "Friss bejegyzések" re kattintva aki játszani akar úgyis látja ha beírt valaki.
    Én egyébként szoktam a szólánc topicba írni, ezért sajnálnám, ha a sok hozzászólás miatt törölve lenne.
    További szép napot :tef293:
     
  2. andropov72 /

    Csatlakozott:
    2010. november 28.
    Hozzászólások:
    39
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Köszönöm nyilvánitás.

    Nagyon meg[​IMG]barcada és az egyik szintén öszinte és becsületes tagunknak ö-istvansu.És sorolhatnám a régebbi tagok közöl,hogy milyen becsületessek,és segitökészek.Amit teszek szerintem minden régi és 1-pár ujj reges is megtesz.Tehát ha van miböl adnni anál jóbb szerintem nincs,ha segitünk valakin.Ugyebár akki tényleg rá van szorulva...Mert van itt olyanis akki nincs és mégis kéreget.De általába-?k a saját csabdájukba esnek bele.Tehát szerintem adnni és segitenni azoknak akkik még ujj-torrentez?k jobb nincs annál..istvansu-nak külön [​IMG]Hogy a szavaival éljek: legrendesebb és önzetlen tagja ennek az oldalnak!?[​IMG]És külön[​IMG]Az oldal tagjainak az elismerést az-az:tef318:redator02-barátomnak[​IMG]Továbbá:szederke-nek strelok-nak pataki1978-nak Warrior-nak.És nefelejtsem el egy másik jó barátnak---bedy--? tudja igazából mi a torrentezés lényege...Enyit szeretem volna..[​IMG]Minden becsületes tag-nak akki az oldal hirnevét pozitiv utra tereli.[​IMG]Mindenkinek[​IMG]Üdv:[​IMG]
     
  3. ákoska1111 /

    Csatlakozott:
    2011. június 04.
    Hozzászólások:
    32
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    szia

    nagyon szépen köszönöm.bedy ...tagtársamnak a maki bónuszt!nagyon rendes vagy köszönöm!
     
  4. Transmission /

    Csatlakozott:
    2012. július 30.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Torrent PC nélkül, olcsón, egyszer?en
     
  5. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Fórum!!!

    Egy kicsi rendrakás folyik a fórumban!

    Próbálom a torrent oldalakat csoportosítani, a f? torrent oldalak, illetve az új/induló torrent oldalak listájába a könnyebb elérhet?ség érdekében. 1-2 régi topic pedig át lett helyezve az archívumba/ vagy törölve lett ha semmi vagy minimális(1-2) hozzászólás érkezett a topicba.
     
  6. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    +Fórum

    Pluszban 1-2 oldal topicjának a nevét át fogom nevezni(nem észrevehet? különbség), hogy a monitorozóból is elérjétek a fórumtéma linkre kattintva.(persze ha nincs topicja akkor ez továbbra sem fog m?ködni)
     
  7. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Fórum kész!

    32topic átkerült az Archívumba. Legf?képp már megsz?nt oldalak, rég befagyott/nem folytatható témák találhatóak benne.

    A torrent oldalak fórumtémái mostantól vagy a "F? torrent oldalak topicjai" vagy az "Új/induló torrent oldalak" -ban találhatóak meg. Esetleg ha találtok egyet ami máshol található akkor jelezzétek. Néhány egyéb topic is átkerült a maga helyére(pl: minden ami sport-> cseveg?-sport topicba)

    Egyes torrent oldalak topicnevei egy minimális átnevezésen estek át. Így már a Monitorozóból is elérhetitek az alábbi oldalak fórumtémáit(elméletben :tef293: ):

    M?szaki Torrent Tanya, AVLossLess, Insane, Gigatorrents, HDEVO, Xider, Mesevilág, Horrorsite, Bitware, Citybit, Dangerous, Pitbull, Malacka, Bitzone, Mmtorrents, Huntorrent, Bitmúmia, Dreamsite, Energynetwork, TorrentHun, Ottapa, Megamix, Exxabit, Bitsite, Loveparadise.
     
  8. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Köszönjük a munkád strelok,

    Köszönjük a munkád strelok, :tef293:
     
  9. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Rendes dolgozó ember vagy,

    Rendes dolgozó ember vagy, jöv? hétt?l duplájára emeljük azt a fizetésed amit eddig kaptál.. :tef293:
     
  10. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    legalább

    Legalább a 3szorosára gondoltam a mostani fizumnak :/ :tef161: :tef161:
     
  11. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Telhetetlen..

    Telhetetlen..:tef293:
     
  12. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,911
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Számvetés egy év

    Sziasztok!Elérkezett hát ez az id?pont is, noha az elején nem gondoltam volna hogy eddig fog tartani!Észre sem vettem hogy már több mint egy éve itt vagyok, a torrentek.infon!
    2011-06-13-án regisztráltam az oldalra, akkor még miamano-ként, amit kés?bb Fater-ra magyarosítottunk.
    Már a regisztrációm el?tt rátaláltam a torrent-empire.me oldalra és olvasgatni is fel-fel jártam.
    Egyetlen oka volt az akkori regisztrációmnak nevezetesen [@bazsko74] keresett M?szaki Torrent Tanya meghívót. Sok sok TB upot ajánlottak már fel egy meghívóért, ám én úgy gondoltam meghívom ingyen. [@bazsko74] által ismertem meg drága barátom [@oldsipi50]-t!
    ? általuk lettem tagja nCorenak, BitHUmennek, Carpathiansnak, Insane Trackernek.
    Ám én sem maradtam adósuk, amiben tudtam segítettem! Tettem ezt másokkal is, ha úgy ítéltem meg, hogy szükség volt rá és megérdemlik a segítséget !
    Els? id?kben er?ltettem a cseréket, és én is megfizettem a tanuló pénzt!
    Ám alább hagyott a cserék lendülete, melyet a felajánlások követtek.
    Ám látva hogy mik mennek, (feltöltésért sorban állás ha kell ha nem) ezzel is leálltam.
    Nem vagyok biztos abban, hogy felajánlásban valakinek feltöltést, pontot adunk azzal segítünk is.
    Szerintem inkább csak magunkat fényezzük, és áltatjuk magunkat hogy mi milyen jó és rendes emberek vagyunk!
    Annak ellenére, hogy nem vagyok egy b?beszéd? jól fogalmazó cserfes ember, azért volt néhány hozzászólásom is különböz? dolgokhoz, ha úgy gondoltam van mondandóm.
    Tudom sokszor voltam nyers és félreérthet?, ezért ismét elnézést kérek az érintettekt?l!
    Szerettem volna többet tenni az oldalért ám csupán csak ennyi futotta t?lem!


    Regisztrációm óta sok nap telt már el és sok sok igazán rendes felhasználót ismertem meg!
    Kiket most had ne soroljak fel mert tudom valakit kihagyok, ám az neki biztosan nem esne jól!
    Sokukkal közelebbi kapcsolatba is kerültem, szívesen mondanám hogy barátaim, ám barátnak csak azt nevezhetem, ki viszont barátnak tart!
    Bizony megvagyok zavarodva hogy ki is tart annak!


    Sajnos néhányuk már nincs velünk különböz? okok miatt, ám bevallom, hiányoznak!

    Nos csupán ennyi volt az itt töltött valamivel több mint egy évem!
     
  13. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    mi a manó

    Fater wrote: Sziasztok!Elérkezett hát ez az id?pont is, noha az elején nem gondoltam volna hogy eddig fog tartani!
    Észre sem vettem hogy már több mint egy éve itt vagyok, a torrentek.infon!
    2011-06-13-án regisztráltam az oldalra, akkor még miamano-ként, amit kés?bb Fater-ra magyarosítottunk.
    Már a regisztrációm el?tt rátaláltam a torrent-empire.me oldalra és olvasgatni is fel-fel jártam.
    Egyetlen oka volt az akkori regisztrációmnak nevezetesen [@bazsko74] keresett M?szaki Torrent Tanya meghívót. Sok sok TB upot ajánlottak már fel egy meghívóért, ám én úgy gondoltam meghívom ingyen. [@bazsko74] által ismertem meg drága barátom [@oldsipi50]-t!
    ? általuk lettem tagja nCorenak, BitHUmennek, Carpathiansnak, Insane Trackernek.
    Ám én sem maradtam adósuk, amiben tudtam segítettem! Tettem ezt másokkal is, ha úgy ítéltem meg, hogy szükség volt rá és megérdemlik a segítséget !
    Els? id?kben er?ltettem a cseréket, és én is megfizettem a tanuló pénzt!
    Ám alább hagyott a cserék lendülete, melyet a felajánlások követtek.
    Ám látva hogy mik mennek, (feltöltésért sorban állás ha kell ha nem) ezzel is leálltam.
    Nem vagyok biztos abban, hogy felajánlásban valakinek feltöltést, pontot adunk azzal segítünk is.
    Szerintem inkább csak magunkat fényezzük, és áltatjuk magunkat hogy mi milyen jó és rendes emberek vagyunk!
    Annak ellenére, hogy nem vagyok egy b?beszéd? jól fogalmazó cserfes ember, azért volt néhány hozzászólásom is különböz? dolgokhoz, ha úgy gondoltam van mondandóm.
    Tudom sokszor voltam nyers és félreérthet?, ezért ismét elnézést kérek az érintettekt?l!
    Szerettem volna többet tenni az oldalért ám csupán csak ennyi futotta t?lem!


    Regisztrációm óta sok nap telt már el és sok sok igazán rendes felhasználót ismertem meg!
    Kiket most had ne soroljak fel mert tudom valakit kihagyok, ám az neki biztosan nem esne jól!
    Sokukkal közelebbi kapcsolatba is kerültem, szívesen mondanám hogy barátaim, ám barátnak csak azt nevezhetem, ki viszont barátnak tart!
    Bizony megvagyok zavarodva hogy ki is tart annak!


    Sajnos néhányuk már nincs velünk különböz? okok miatt, ám bevallom, hiányoznak!

    Nos csupán ennyi volt az itt töltött valamivel több mint egy évem!

    -kedves barátom !
    Hát öregszünk de azért kitartunk. én megismertem egy nagyon rendes MIAMANÓ nevü tagot az oldalon. manóbol fater lett de nekem ? csak az én kedves és tisztelt barátom MANÓ marad.kívánom még sokáig legyünk :tef293: :tef161: :bigsmile: itt mert egy igaz barát nagyon nagy kincs !!!!!
     
  14. tomisumi1976 /

    Csatlakozott:
    2012. július 19.
    Hozzászólások:
    326
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    tomisumi1976

    ilyen rendes ember mind te nem érdemled meg hogy elveszteted a meghivot ha kell megivo irj rám nyugodtan
     
  15. tomisumi1976 /

    Csatlakozott:
    2012. július 19.
    Hozzászólások:
    326
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    bedynek

    szeretném megköszöni bedynek segitséget
     
  16. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    szívesség re

    Szia!
    Aztán honnét tudod,hogy mennyi a seeder?
    Gondolom egy barátodtól hallottad....
    Te,miért nem kéred meg a barátodat,hogy hívjon meg?Ha olyan rég vágysz rá?!
    Üdv!
     
  17. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    els?

    Szia Balizslaci!
    Idézet a fenti sorokból:Ne ez legyen az els? hozzászólásod az oldalon!
    Szerintem fontold meg és talán ha megismernek néhányan adnak is!:tef293:
     
  18. balizslaci /

    Csatlakozott:
    2012. július 29.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Igen cimbora a barátomtól

    Igen cimbora a barátomtól hallottam a seeder arányt,elhiheted hogy már kértem t?le meghívót,de ? csak 1-2 hete regisztrált az oldara,és az anyagi helyzete nem engedi meg a prémium vásárlást..
     
  19. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    cimbi re

    Szia!
    A "régi" a mondatban 2 hetet jelent?
    Továbbá oké,hogy ? nem engedheti meg a 800huf os sms t,de te se?Nyilván nem,oké ezt is megértem...
    Leírnád nekem a barátod nick nevét pm be? Csak ,hogy megnézzem,hogy valóban 2 hete regelt e...
    Üdv!
     
  20. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Miért jött létre az oldal?

    Hogy miért is jött létre az oldal? Err?l b?vebben itt olvashatsz:
    http://torrent-empire.me/impresszum

    Röviden összefoglalva azért, hogy friss hírekkel, információkkal szolgáljon a tagoknak. Természetesen a vélemény kinyilvánítása engedélyezett, viszont meghatározott keretek között. Pl. negatív véleményt is lehet írni személyeskedés és sértegetés nélkül. Természetesen a nem ide való hozzászólások törlésre kerülnek, valamint a szabályzat ellen vét? tagok is kitiltásban részesülnek. De ha jól tudom, akkor minden regisztráló elfogadta a szabályzatot.
    A fórum pedig nem "dugja sehova a nyelvét", mindössze próbál megfelel? kapcsolatot ápolni a torrent oldalakkal, ezzel is el?segítve a tagok informálódását és megsegítését.