Általános közösségi téma

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2012. január 01..

  1. Torrentadri /

    Csatlakozott:
    2012. november 02.
    Hozzászólások:
    43
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Vajdaság
    Jó hely

    Üdvözletem.

    Amikor én elkezdtem torrentezni akkor ez az oldal még nem volt vagy lehet már létezett csak én nem tudtam róla...Nagyon sok csereüzletben vettem részt mire ide eljutottam, ennek a csereüzleteknek kimerem jelenteni és nem tulzás hogy 85%-ban én húztam a rövidebbet tehát én adtam meghívót,accot, stb. de nem kaptam cserébe el amit megígértek érte magyarul átvertek.
    Nemrégen regisztráltam erre az oldalra és többet kaptam ez a közel 2 hét alatt mint egész torrentes karrierem ideje alatt és ezt azoknak a nagyszer? és megbízható embereknek köszönhetem akik itt vannak és segítettek abban hogy még lehet hinni az írott szóban.
    Ezt én úgy hálálom meg az oldalnak és a tagjainak hogy amit csak tudok és amennyit csak tudok felajánlok meghívókat, acc-okat feltöltés átutalást sajnos nemnagyon tudok mert lassú a felfelé netem :tef293: de ha megjavul egyszer az is lesz.
    Mégegyszer köszönöm mindenkinek aki segített rajtam és a többieknek is persze.
     
  2. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Torrendadrinak !

    Szia !

    Azért húztam alá mert azért vigyázz mert sajnos a jó oldalakra járnak szivesen vissza a csalók mert tudják ,hogy hol vannak a jó emberek ;
    Részemröl (ha jól tudom tölem már kaptál) öröm ,hogy segithettem
    ha jövöben még modomban áll állok rendelkezésedre és a hozzád hasonlo becsületes fórumozoknak iS !

    ÜDV!

    by hartigan
    [​IMG]
     
  3. Torrentadri /

    Csatlakozott:
    2012. november 02.
    Hozzászólások:
    43
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Vajdaság
    re-Torrendadrinak !

    Köszönöm, igen már segítettél rajtam és köszönöm a figyelmeztetést is igyekszem majd leszürni az ilyeneket ha tudom...
     
  4. Torrentadri /

    Csatlakozott:
    2012. november 02.
    Hozzászólások:
    43
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Vajdaság
    re-Torrendadrinak !

    Köszönöm, igen már segítettél rajtam és köszönöm a figyelmeztetést is igyekszem majd leszürni az ilyeneket ha tudom...
     
  5. Jacques /

    Csatlakozott:
    2012. december 10.
    Hozzászólások:
    23
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Érd.

    A történet vége azért érdekelne... :tef293:
     
  6. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    torrent-empire.me--Nagyon jo hely!!!!

    Veletlenul talaltam ra erre a topcra, amit en is szeretnek boviteni irasommal. Noshat kerem 2010 szeptemberetol van korlatlan netem. Orultem is nagyon mikor bevezettem. Ejt nappala teve a gepen csungtem. Minden erdekelt engem. Veletlenul talaltam ra eme kis barati forum oldalra. Amikor 2011. 04.11-en beregisztraltam magam ide,bevallom oszinten nem nagyon jartam fel ide eleinte. Kis ido multan anno annak idejen meg nem volt ennyi topic meghivo felajanlas meg egyeben,en csak arra a topicra kusztam fel mindig ahol vastag betukkel volt kiirva az oldal neve es alatta volt a felajanlok neve. Irtam is egy par akkori tagnak.Jol emlekszem beload meghivot kertem egyik usertol ,nevezetesen Sarkany74-tol. Kaptam is valaszt azt irta maris irjak ervenyese e-mail cimet es kuldi. Ugyis volt tartotta szavat,kuldott hivot beloadra,amit azota is koszonok neki !!!Igyhat,lassan-lassan kezdtem a forumokat olvasgatni. Erdekes volt szamomra, ki mit irogat. Vegul kis ido utan mar gyakrabban jartam ide,es bizony nagyon sok rendes embert megismertem itt.Telt az ido,ugye es amit nagyon megkoszonok Andropov72-nek hiszen o ajanlott engemet a "Belso kor"-be ugye a mai napon odaig jutottam,hogy az aktiv reszvetelem miatt az oldalon felfokoztak engemet is. Merhetetlen nagy es orok halamat es koszonetemet fejezem ki a sok segito forumtagnak ezen a nagyszeru oldalon. Koszonet elsosorban: Atlantisznak, Bazsko74-nek, Fater-nek, Andropov72-nek( Jo baratom!!),oldsipi50-nek, pipus-nak, gonzo410-nek, Kopasznak,laci9-nek,Warriornak,bedy-nek,barcadanak, hartigannak,es meg sok jo tagnak! Elnezest kerek akit kihagytam!! (Ui:andromeda kicsit ellenszenves nekem, de otet is nagyon tisztelem!Bocsesz andromeda de ez az en szemelyes velemenyem) Remelem es hiszem ,hogy ezek a nagyszeru emberek meg sokaig itt lesznek velem egyutt eme kis remek oldalon!!!! Tisztelettel: JOZSEF
     
  7. szaby18 /

    Csatlakozott:
    2012. május 13.
    Hozzászólások:
    579
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    értékelés

    Sziasztok.Az lenne a kérdésem, hogy amikor pozitiv értékelést csinálok másnak akkor én tudom az értékét növelni?van aki nekem pozitiv értéknél nem a 1pontot add, hanem 12,13 pontot.vagy ezt a rangok döntik el.köszi el?re is
     
  8. szaby18 /

    Csatlakozott:
    2012. május 13.
    Hozzászólások:
    579
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    hozzászolás

    hali. a mai nap több hozzászólásom elt?nt, de nem tudom miért.általában a csere ajánlat témában t?ntek el.szabály változás történt?
     
  9. vackenb /

    Csatlakozott:
    2012. május 28.
    Hozzászólások:
    172
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re: hozzászolás (szaby18)

    Helló!

    A hozzászólásaid azért lettek törölve (valószín?), mert a Felajánlásoknál és Csereajánlatoknál nincs válaszolás, kommentelés, hanem PM-ben tárgyalás ha valamiben érdekelt vagy, a felesleges hozzászólásaid így törlésre kerültek. Ez benne van az els? kiemelt hozzászólásban :tef293:
     
  10. szaby18 /

    Csatlakozott:
    2012. május 13.
    Hozzászólások:
    579
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Re: hozzászolás

    Szia már katam rá választ azért t?nt el a hozzászólásom, mert több hirdetésem volt 1 oldalon belül.de már tudom hogy csak szerkesztéssel irjam ki az új hirdetni valót.
     
  11. KyoPityus /

    Csatlakozott:
    2012. január 16.
    Hozzászólások:
    138
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Bels? kör, Segít?k

    Azért irok ide, mert nem találtam a megfelel? oldalt.Kaptam egy e-mailt, hogy tagja lettem a bels? körnek és kaptam egy segít?i ikont is a profilomra. Kerestem az emailben megadott bels? kör oldalt, de az nem elérhet?. Ezért itt köszönöm meg a lehet?ségét és természetesen szívesen segítek mindenkinek akinek tudok. :tef293:

    Köszönöm megtaláltam :tef293:
     
  12. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Sport

    Sziasztok!
    Bekerült a szabály módosítás a sport topikba!Kérünk titeket tartsátok be!


    Megpróbáltuk úgy összehozni,hogy mindenkinek megfeleljen!Bár tudjuk ez szinte lehetetlen,de bízunk benne,hogy sikerült!
     
  13. takarOS /

    Csatlakozott:
    2013. május 22.
    Hozzászólások:
    24
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    userbar

    Sziasztok!

    Ha valaki szeretne 1 egyedi usarbar-t (fórumaláírás), esetleg avatarképet magának írjon nekem üzenetet. Egy személyt fogok kiválasztani (ha többen vannak), egy olyat akit úgy gondolok, hogy a legjobban megérdemli. (pl. friss tagoknak, vagy akik írni sem tudnak normálisan --> nem készítek).

    Csak ma érvényes ez az ajánlatom. Ha kés?bb lesz még ilyen kedvem, szólok. :tef293:
     
  14. vajaszsemle /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 29.
    Hozzászólások:
    345
    Kapott lájkok:
    28
    Beküldött adatlapok:
    0
    gyermek biztosítás

    Az újesztend?ben is recsegnek-ropognak a gyermek csontok a testnevelési órákon és az óvodák udvarán. A nevelési oktatási intézmények többsége ellenérdekelt az óvodai, iskolai kollégiumi balesetek bejelentésében, mert rontja a statisztikájukat, ezért sokszor nem kísérik orvoshoz a tanulókat, kés?n értesítik a szül?ket.

    Az általános gyermek és ifjúsági baleset-biztosítás díja tövábra is a Magyar Államot terheli. Ugyanakkor sok helyen a pedagógusok ügynökölnek más fizet?s tanulói balesetbiztosítás érdekében, kényszerítve a szül?ket annak megkötésére (pl. a Generali-Providencia Zrt. „Szimba” biztosítása).



    A Magyar Állam képviseletében eljáró Nemzeti Fejlesztési Minisztérium egy naptári évre – 2013. január 1. napjától 2013. december 31. napjáig - szóló szerz?dést kötött a Generali-Providencia Biztosító Zrt.-vel annak érdekében, hogy az általános gyermek- és ifjúsági balesetbiztosításról szóló 119/2003.(VIII.14.) Kormányrendeletnek megfelel?en biztosított korosztályba tartozó személyek a 3. életévük betöltésének napjától 18. életévük betöltésének napjáig államilag finanszírozott balesetbiztosítási védelemben részesüljenek.








    A gyerekek csak nem negyedére kötnek a szül?k kiegészít? tanuló-balesetbiztosítást, mivel a tanév kezdetén a „kötelez?en kitöltend?” instrukcióval nyomják kezükbe a biztosítási ajánlatot.
    A tájékoztatásból kimarad, hogy minden 3 és 18 éve közötti gyermeknek van állami, azaz díjmentes biztosítása, és hogy a gondoskodni kívánó szül? több lehet?ségb?l is választhatna.

    Több biztosító is kínál kifejezetten a gyerekeknek szóló, tanuló-balesetbiztosítást, ugyan akkor a szül?k minden évben – így többségük idén is - egy biztosító (jellemz?en a Generali) ajánlatát kapják kézhez.

    Pedig az állam 2003 szeptember-e óta minden 3 és 18 év közötti gyermekre köt balesetbiztosítást, amir?l a szül?k dönt? többsége is nem tud. Az iskolákban, óvodákban megjelen? üzleti ajánlatokat e tájékoztatás nélkül nyújtják át, így sokszor a balesetet szenvedett gyermekek után nem is veszik igénybe az állami biztosítás szolgáltatását. Az állami biztosítást 2007 és 2009 között a Generali Biztosító nyújtotta, az akkori adatok szerint csak minden tizenkettedik balesetet szenvedett gyermek után igényelték a kifizetést.

    Ebben az id?szakban a Generali a biztosítási díj szinte teljes összegét ki is fizette kártérítésként – mondta el a biztosító portálunknak. Az állam 2010-t?l 2012 végéig az Allianz Biztosítóval szerz?dött. Ennek éves díja – amit az állam fizet – gyermekenként 49 forint.


    Egyeduralom az iskolákban





    A szül?k tapasztalata azonban - köztük gyakorló anyaként az, hogy a termék tájékoztatóját a szül?k a pedagógusoktól kapják meg a „kötelez?en kitöltend?” instrukcióval, nem találkoznak tanácsadóval, és szó sem esik az állami biztosításról sem szóban, sem az írásbeli tájékoztatóban. A Generali még az állami biztosítás nyújtójaként kerülhetett kivételezett pozícióba a tanintézményekben, a tanulóbiztosítás ebben a mennyiségben remek kopogtatótermék.

    A tapasztalat ugyanis az, hogy azoktól a szül?kt?l is vissza szedik a válaszkártyát – lehet?leg adatokkal kitöltve -, akik nem akarnak ilyen biztosítást venni.
    A Generali tehát nagy mennyiségben jut hozzá a szül?k által „önkéntesen” kiadott személyes adatokhoz.
    Érdemes körülnézni az ajánlatok között

    br />A gyermekek részére ugyanakkor több biztosító is nyújt az államinál szélesebb szolgáltatást kínáló balesetbiztosítást. A versenyz?k között van még az Allianz, valamint a Groupama és a Signal Biztosító is. A biztosítók mindegyike több, akár 7-8 csomagot is kínál. Ezeknél minél nagyobb az éves díj, annál magasabb a biztosító szolgáltatása is. Komolyabb baleset körülbelül minden tizedik gyereket ér évente. A tapasztalat szerint a csoportos tanulóbiztosítási szerz?dések esetén az iskolák aktívak, a szerz?dések több mint felére jelentenek be kárt. (Ez azt jelenti, hogy minden második szerz?dött iskola jelent be egy vagy több balesetet a biztosítónak.)

    Az állami biztosítást kiegészít? termékekre jellemz?, hogy annál szélesebb kör? és magasabb összeg? szolgáltatást nyújtanak. Számos olyan elemet tartalmaznak, melyeket az állami alapbiztosítás nem.
    Ilyen például a baleseti kórházi napidíj, baleseti m?téti térítés, baleseti költségtérítés, égési sérülés, kórházi napi térítés. A Signal Plusz Diákbiztosítást 2 és 21 év közötti gyermekekre, fiatalokra lehet megkötni. A biztosítás kiemelt gyermek balesetek esetén is térít, de tanulási támogatást is fizet egy hosszabb kórházi tartózkodás esetén a különórák költségére.
     
  15. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,868
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    Kösz

    Kösz a tájékoztatás nekem is van tanulo fiam 17 éves de még soha nem mondták egyik iskolában sem hogy álami van kötve rá.
     
  16. vajaszsemle /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 29.
    Hozzászólások:
    345
    Kapott lájkok:
    28
    Beküldött adatlapok:
    0
    3D Blu ray filmek megnézése/ segítség kérése

    Sziasztok.
    Szeretném megkérdezni ha lesz majd valakinek hétvégén egy kis ideje hogy lehet ilyen filmet megnézni a 3D-TV?

    LETÖLTÖTTEM a filmet:

    Avatar.2009.3D.Blu-ray.1080p.CEE.AVC.DTS-HD.MA-Mont
    46,6 GB .egy küls? merevlemezre.

    Kapcsoltam az egészet usb keresztül a médialejátszóhoz.
    Viszont nem néztem meg hogy a letöltött film milyen formátumban van.
    Nézzétek én nagyon nem értek hozzá csak azt látom hogy el?tte ha a filmet megakarom nyitni ki kellene írnom néróval egy lemezre.

    Aztán esetleg a lemezt dvd olvasóba berakva felmásolni a gépre az egészet, majd ismételten ki írni a filmet a merevlemezre.

    Van rá olyan mód hogy az olyan 3D.Blu-ray filmeket amik ilyen formátumban vannak kiírás nélkül meg lehessen nézni egy médialejátszón keresztül egy 3D tv?
    A média lejátszóm nem lemezolvasós,tehát kapcsolódni hozzá csak usb keresztül tudok vinyóval amire a filmet(a kibontott)felmásolnám.)

    Jelen esetben van egy 46,6 gb 3d filmem amit én nem tudok kezelni mert nem tudom kiírni mivel nincsen ekkorra lemezem.

    tehend??

    lemez vásárlás?
    vagy esetleg van valami más lehet?ség?


    KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET.
     
  17. predator /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 05.
    Hozzászólások:
    265
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    3d

    szia ezt a 3d filmet csak akkor tudod élvezni 3d minöségben,ha a medialejátszod támogassa a 3d iso formátumot,és a videokimenet támogassa a hdmi 1.4 -et,ha nem akkor nem nezed meg
    vagy letöltöd half sbs,illetve half out formátumát a filmnek
    irj bátran 3d kérdésben segitek
     
  18. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,894
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Felhaszáló név

    Sziasztok!
    Nem értek néhány fórumozót.

    A hozzászólásoknál tiltva van az email cím beírása!
    Van hogy mégis beírja valaki amit próbálunk sz?rni és javítani.
    Nem szívesen piszkálok(unk) mások hozzászólásába de ha kell megtesszük.

    Amit végképpen nem értek.
    Az oldal felépítéséb?l adódóan egy része nyitott, nyilvános.
    Mégis van aki az email címét választja felhasználó névnek.
    Jó, nem mindenki ír közülük hozzászólást de.....
    Egy név választáshoz nem kell nagyon kreatívnak lenni.


    Nem féltek a spam üzenetekt?l, szeretitek ha megbombázzák a fiókotokat?
    Tessék elgondolkodni ezen!
     
  19. Energy / Guest

    Üdv. Én is láttam már olyan tagot, aki az e-mail címét adta meg a nevének. Nyilván meghívóm a bithumenre evvel az ésszel. :tef161: :tef161: Az email címüket meg nem értem miért teszik ki a fórumba, ez nem társkereső.
     
  20. Dark Angel / Guest

    Sziasztok. Ide már csak úgy tudnak regelni az "okosok" ha két címet használnak, de lehet hogy még úgy se. Én magam érthető okokból még nem próbáltam így regelni.. A címüket nem társkeresés céljából adják meg, hanem , hogy gyorsabban meghívóhoz jussanak. A héten megoldjuk, hogy a rendszer kitakarja az e-mail címeket a fórumban, így nem kell belejavítanunk ezért senki hozzászólásába.