Általános közösségi téma

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2012. január 01..

  1. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Üdv bizonyára láttátok az új kiegészítésünket, mely a profil kiegészítésére és a bemutatkozásra ösztönöz titeket.

    A hírek mellet:
    [​IMG]

    És a profilotokban:

    [​IMG]

    Csak akkor fog eltűnni ez a figyelmeztetés, ha végrehajtották a kért instrukciókat. Hasznosságát mi sem igazolhatná jobban annál, hogy már páran be is mutatkoztak. Nem csak új tagok hanem régiek is, aminek külön örülünk.

    Továbbá azt is fontolgatjuk, hogy bizonyos fórumokat, mint pl a felajánlások, csak egy adott hírnév mennyiséggel rendelkezett tagok tudják megnézni. Tehát aki regisztrál az még nem. Kicsit ügyködnie kell előtte. Erről mi a véleményetek?
     
    • Like Like x 3
  2. Anime /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 20.
    Hozzászólások:
    1,861
    Kapott lájkok:
    321
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Sziasztok!
    Én személy szerint támogatom az ötletet mert így legalább ösztönözzük a tagokat,hogy kicsit tegyenek is az oldalért!
    Mert könnyű ide jönni kérni és nem csinálni semmit!
    Tisztelet a kivételeknek!

    Üdv:Anime
     
    • Like Like x 3
  3. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Én is támogatom az ötletet, ugyanis nincsen veszteni valónk :tef293:
    Hiszen ezzel csak ösztönözni tudjuk a fórumozókat, ...aki pedig , csak kéregetni akar , ugyis hamar továbbáll, és igy ugyis kiderül a kezdeti lelkesedés abbamaradása :tef293:
     
    • Like Like x 1
  4. fereaper /

    Csatlakozott:
    2013. december 03.
    Hozzászólások:
    964
    Kapott lájkok:
    409
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Operátor
    Lakhely :
    Kárpátalja
    Jó ötlet. Sokan vannak akik "Az add meg Uram, de rögtön" elven gondolkoznak. Hát ez a való életben sem működik (suliban kitűnő osztályzat, munkahelyen magasabb pozíció, jobb fizu), mindenért tenni kell szorgalommal, kitartással, gyakorlással. Jelen esetben adatlap kitöltés, bemutatkozás, néhány hozzászólás, valamilyen elért rang. Ha erre valaki nem képes, hogy várja el, hogy önként és vidáman hozzávágjanak pl.: nCore, Bithumen, MTT, LibraNet, TvStore meghívót, accountot, amikor, lehet valamelyikre évek múlva, vagy csak pénzért fog bejutni. Nem kényszerként felfogni a dolgokat, de sok érdekes dolog van az oldalon amiért érdemes, még ha csak percekre is de benézni az oldalra, ez kikapcsolódás.
    Szóltam UFF. [​IMG]
     
    • Like Like x 2
  5. kecsi /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    3,220
    Kapott lájkok:
    529
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Adminnak ismételten igaza van, úgy mint fereaper is jól szól. Az életben mindenért meg kell dolgozni / szenvedni. Semmi se hullik magától az ölünkbe. Eddig is voltak bizonyos oly szabályok: bizonyos lehetőségek ' Tag ' fokozattól érhetőek el. Viszont van olyan dolog, amit úgy hívunk: "Deus ex Machina" Erre találták ki a Moderátorokat és az Admint. Ez nem kivételezés! Úgy hívják: érdem elismerése. Nekem is van "kedvencem" az UTSF oldalon - erőn felül igyekszem teljesíteni kérését. Az account beállítása viszont jó játék. Én hála az UTSF egyik linkjének: most regiztem egy fórumon. Speed-test és avatar kép fent: videó rólam ... majd holnap. Ma már túl fáradt vagyok és nem akarok időt tölteni egy webkamerás felvétel próbálgatásával villanyvilágításnál. Ja, "belebotlottam" /Üdv bizonyára láttátok az új kiegészítésünket, mely a profil kiegészítésére és a bemutatkozásra ösztönöz titeket./ Ilyenkor szégyenlem el magamat: másfél év alatt jutottam el a Profilom kitöltéséig?! Eddig nem tartottam fontosnak / lényegesnek / vagy elfeledkeztem róla / stb. fekete pont magamnak.
     
    • Like Like x 2
  6. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Jó 5let, csak támogatni tom.
     
    • Like Like x 2