2000 Andromeda - Androméda

A témát ebben részben 'Sorozatok Bemutatói' Janus hozta létre. Ekkor: 2015. november 17..

  1. Janus / Katalizátor

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,598
    Kapott lájkok:
    312
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    színes, amerikai-kanadai sci-fi sorozat, 42 perc, 2000

    Ajánló
    A Csillagszövetség egy hatalmas birodalom, technikailag magasan fejlett. Mesterséges értelemmel felszerelt hipermodern járőrhajói keresztül-kasul szelik az ismert űrt, és fenntartják a rendet. Ám, mint mindennek, ennek az idillnek is vége szakad. A szövetséget felbomlasztják, a flottát szétverik. A vég napjaiban egy járőrhajót támadás ér, amit ugyan sikerül visszaverniük, de a hajó megsérül, és belesodródik egy fekete lyuk vonzáskörzetébe. Évtizedekkel később kikerül börtönéből, és a kapitánynak rá kell döbbennie, az a világ, amelyet szeretett és ismert, nincs többé. De nincs minden veszve, hisz a hajóval a technológia, a kapitánnyal az eszme fennmaradt. Folytatja hát a küldetését az Androméda, kicsit módosulva ugyan. Nem fenntartani a rendet a szövetségben, hanem újjáépíteni azt. Eközben keresni kezdi, mi okozta a a szövetség bukását. Ki a felelős eme ördögi tervért.

    Leírás
    Sötét idők járnak. A valaha létezett legfejlettebb civilizáció, a Csillagszövetség összeomlott. Ám egy kicsiny, de eltökélt csapat hozzáfog, hogy újjáépítse a roma dölt világot. Hosszú idő után ismét feléled a remény, egy elfeledett űrhajó, az ANDROMÉDA fedélzetén. Dylan Hunt kapitány (Kevin Sorbo) űrhajójával, a fekete lyuk mélyéből újra felbukkant Andromédával és sebtében összeszedett embereivel nekivág az űrnek, hogy elkezdje a hosszú harcot az emberiség és a többi értelmes kultúra megmentéséért. A Star Trek és A bolygó neve: Föld "szülőatyja", Gene Roddenberry műhelyében készült filmsorozat főszerepében a Herkulesből ismert új szupersztár, Kevin Sorbo látható.

    Port
    IMDB

    szereplők:
    Kevin Sorbo
    Captain Dylan Hunt

    Lisa Ryder
    Beka Valentine

    Laura Bertram
    Trance Gemini

    Gordon Michael Woolvett
    Seamus Harper

    Lexa Doig
    Andromeda Ascendant

    Keith Hamilton Cobb
    Tyr Anasazi

    Steve Bacic
    Telemachus Rhade

    [​IMG]
     
  2. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ez elég közepes sorozat,semmi változatosság,és ismétlődő cgi efektusok.A karakterek nem lennének rosszak,és egy egy résznél jó is lenne a történet ha ki honának belőle valamit,nem csak lövöldöznének.Ami jó benne a robot csaj,vagy ahogy a filmben nevezik androméda megtestülése.
     
  3. Janus / Katalizátor

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,598
    Kapott lájkok:
    312
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Tervezem végignézni, bár félbehagytam. Csak angolul volt meg, de annyira nem volt jó akkor még az angolom :tef344:
    Gemini kisasszony eredetileg egy nap, bár addig nem jutottam el a történetben, de ez a téma felcsigáz. Frank Herbert: Csillagkorbács címü könyvében van hasonló téma.
     
  4. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Én is félbe hagytam,de nem a rossz magyarom miatt :tef318:
    Igen egy nap,és én sajnos eljutottam odáig,van még benne egy két baromság még.Vártam a csodát hogy nagy háború,meg szövetség,de csak húzták az időt,úgy éreztem magam mint egy szappan operában.
     
Címkék :