Angol legenda lesz a foci-vb sorsolásának házigazdája

A témát ebben részben 'Sport Hírek!' drogba № hozta létre. Ekkor: 2017. november 17..

  1. drogba № /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 29.
    Hozzászólások:
    19,281
    Kapott lájkok:
    33
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    Pincér
    [​IMG]

    Gary Lineker nyolcvanszoros angol válogatott labdarúgó és Marija Komandnaja orosz sportújságíró lesz a jövő nyári, oroszországi világbajnokság december 1-jei sorsolásának házigazdája a moszkvai Kremlben.


    "Nagyon különleges számomra, hogy ismét világbajnoki résztvevő lehetek, de már a színpadon, a sorsolás házigazdájaként" - nyilatkozta az 56 éves Lineker a nemzetközi szövetség (FIFA) honlapjának. Kiemelte: játékosként két világbajnokságon lépett pályára.
    "Akkor izgatottan vártam, hogy kik lesznek az ellenfeleink, tudom, milyen feszült alkalom ez a résztvevők számára" - tette hozzá.
    Komandnaja az egyik legismertebb orosz sportújságíró, dolgozott televízióadóknál, illetve rádiócsatornánál.
    A sorsolás egy rendkívüli alkalom, több millió szurkoló reménykedik abban, hogy álmaik valóra válnak. Igazából ez az a pillanat, amikor a világbajnokság hivatalosan elkezdődik - mondta.
    A sorsoláson, melyen majd nyolc asszisztens segédkezik a két házigazdának, a 32 csapat nyolc négyes csoportba kerül. A jövő évi vb nyitómérkőzését június 14-én, a döntőjét július 15-én rendezik az orosz fővárosban.

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...