Bánatom!!

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Guest hozta létre. Ekkor: 2010. augusztus 11..

  1. Anita29 /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    534
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    Magyarország
    szomorú dolog :tef10:


    Tökéletesen egyet értek Veled ,no és ez az oldal nem ezért van, hogy egy mást virtuálisan szapulják az kedves tag-ok :tef10:
     
  2. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    IGAZ

    _-de itt vélt év valós sérelmek olvashatók mert ez a dühöng?. az oldal ezen része azért van hogy emberek olvassák némely társuk valótlan mocskolódásait.
     
  3. Devil / Guest

    bánat

    az oldal alatt nem a dühöng? oldalt értettem, hanem magát a torrent-empire.me oldalt
     
  4. Pedro /

    Csatlakozott:
    2014. január 01.
    Hozzászólások:
    107
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    Nagyfőnök vagyok a maffiában
    Lakhely :
    Hungary
    reagálás

    Nem alaptalan a vádak!de azt is látni kellene,hogy vannak az oldalon álszentemberek.
     
  5. Anita29 /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    534
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    Magyarország
    re-eagálás

    Szia! Dühöng? !!! de ez a topik a Bánatom!!de mindegy én erre úgysem vagyok kíváncsi,nem ezért regeltem ide, kis id? alatt úgy érzem , tudom kiben bízhatok, és ?k sokan vannak, már abból sok kiderül, ha ír PM-t, meg ugye olvasgatok, ami nagyon hasznos!
    Tisztelettel: Anita29
     
  6. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    bánat

    tudod kedves Anita én bánatnak írtam a valótlan dolgokat
     
  7. Anita29 /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    534
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    Magyarország
    bánat

    Értem én:tef293: ám én Pedronak szántam amit írtam !
    Tiszteletem!
    Üdv!
     
  8. BAJNOK / Guest

    Nem megbízható személy...

    Barátaim,akik ismernek...

    Ma,miután nem adtam itt az oldalon meghívót egy olyan úriembernek,akinek már adtam,és sajnos nem saját célra használta fel akkor sem,gondolom értitek. Megbízhatatlan személynek lettem titulálva eme oldalon,amit pontosan ezen szavakkal le is írt.Tehát mindenkit arra kérek, vigyázzon mert az eddigi munkám elismeréseként,csalónak kiáltottak ki!

    :tef10:
     
  9. joco76 /

    Csatlakozott:
    2012. február 13.
    Hozzászólások:
    490
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Bajnok igenis....

    Szia Bajnok!
    Szerintem ne légy bánatos,mert mi mindannyian tudjuk,hogy kik a megbizható emberek,és te k?ztük vagy! Az aki meg az ellenkezöjét állitja,kicsit nézzen magába,és gondolkodjon ell!!! Mert van min!
    Üdvözlettel: joco76
     
  10. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Nem jó a jó

    Nevetséges és gusztustalan.Pár idióta ba rom elveszi az ember kedvét mindent?l.Szerintem mérd az illet? eszéhez a dolgot,ha kicsit kevesebb lenne neki ott kapirgána a baromfiudvarba.
     
  11. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nehogymár ez téged

    Nehogymár ez téged érdekeljen.. ne azt nézd hogy minek titulál hanem hogy ki az..és ne tör?dj vele.. ha nem adsz /mert esetleg nincs/ semmi köze hozzá.. az a csaló aki cserét igér, de nem teljesiti a rá es? feltételeket..
     
  12. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Friss regesek

    Sziasztok :tef293:
    Talán nem ez lesz a legnépszer?bb hozzászólásom, de ezt le kell írnom.Egyre gyakrabban olvasok felajánlást vagy csere ajánlatot Ahol ez a vége friss reggel ne is írj,vagy friss reggel megse próbáld.Nagyon elszomorító :tef10: Nem akarok a múltba turkálni de annak idején friss reggel hozzám így álltak volna már nem lennék itt.Emlékszem hogy el?legeztek nekem itt bizalmat beszerz? ,sipibá ,Atlantisz és sorolhatnám :tef293: Szóval ez szomorú dolog ami most megy itt.Azt kérném t?letek friss reggel ne is írj helyett esetleg friss regest?l képet kérek másik oldalról,vagy sebesség tesztet. Ne legyünk már ilyen barátságtalanok sok rendes ember hátat fordíthat így nekünk.
     
  13. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Igaz

    Teljes mértékben egyetértek veled!Jó az biztos nCore meghívót nem adnék friss regesnesnek,de számtalan olyan meghívóm van amit igen is adnék akár friss regesnek is,ha le tudom ellen?rizni,hogy nem egy link alak!Tehát egyszóval igazad van!
     
  14. joco76 /

    Csatlakozott:
    2012. február 13.
    Hozzászólások:
    490
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re.- Friss regesek

    Sziasztok.
    Szerintem igazatok van,elvégre gondoljuk végig..egyszer mindenki volt friss reges,és neki is jól esett ha nem elutasitást kap,hanem segitséget.Én mikor ide jöttem,Ncoret kértem,akkor nem kaptam,viszont sok más oldalra kaptam meghívót,sók jó ember nyujtott segitséget,és nem azt mondták:friss reges..hanem csak annyit:használjam egészségel!Gondoljátok végig.

    Üdvözlettel: joco76
     
  15. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Az els? benyomás

    Az els? benyomás az nagyon fontos , valószín?leg te nem úgy kezdted tsááá adjál már egy ncore meghívót , ha valaki ilyen és hasonló stílusban kezdi akkor az felejt?s részemr?l , te és még jó páran nem ilyenek voltak anno . :tef293:
     
  16. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re-friss regesek

    Az a baj, hogy vannak más esetek is. Mivel a fórum kívülr?l látható bárki számára, ezért van olyan, hogy meglátja valaki mondjuk a csereajánlatomat. Ekkor beregisztrál az oldalra az illet?, ír egy üzenetet, hogy cseréljünk mert szüksége van az egyik oldalra amit cserére bocsájtok. Esetleg még cserélek is vele, minden jó, aztán az oldalra többször be se fog jelentkezni. Tehát beregisztrál cserél egyet aztán jó napot. Nem az oldanak akar egy aktív tagja lenni, csupán kell neki egy oldal.

    Fogadni is merek, hogy legalább 100ember van beregisztrálva úgy, hogy csak cserélt egyet és azóta be sem lépett. És akkor szerintem nagyon keveset mondtam. Így szerintem logikus az a döntés, hogy sokan - köztük én is- feltételeket szabok a cserékkel illet?en. Arról nem beszélve, hogy sajnos mivel vannak csalók az oldalon, így ez duplán szükséges, f?leg mivel az oldal kezd egyre jobban fellendülni, és így a csalók száma is megn?tt. Gondolom amikor még a régiek regisztráltak(többek között te is) még kisebb volt ezeknek az eseteknek az esélye.
     
  17. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    No igen

    Szia!
    No igen,így kerek a világ és igazad van a kérés modora sokat,de sokat nyom a lanton,hogy adok,vagy nem adok meghívót! :tef293:
     
  18. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    free reg engyensúly.

    én azért örülnék hogyha azok is bejutnának a nagyobb oldalakra akik régota vagy nagyon be akarnak kerülni.
    szerintem azért is nem nyítják meg mert igy terhelt lenne az oldal meg sok tori lenne fent aminek helye nincs itt Dupe stb.
    ez jól ki van találva meghívózás. egyensúlyban van az oldal kapacitásával, kies?k és belép?k arányában. ez az egyensúlya.
     
  19. joco76 /

    Csatlakozott:
    2012. február 13.
    Hozzászólások:
    490
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Bánat és ?r?m

    Egy ?szinte vallomás

    Egész életemben kerestem a boldogságot,
    Szerte szét a vílágban,de sehol nem találtam,
    Teltek,múltak az évek,és felcsillant egy napsugár,
    A boldogság napsugara,
    És ekkor azt hittem megleltem mit egész életemben kerestem,
    Ídeig,óráig rám is ragyogott,de aztán..
    Jöttek a s?tét víharfelhök,és mire elvonultak,a napsugárt már nem találtam,
    És ísmét eltelt néhány év,amikor újjra felragyogott a napsugár,
    De a s?tét felhök ezt nem nézték jó szemmell,
    És gondoskodtak róla,hogy másra ragyogjon a Boldogság napsugara!

    Üdv: joco76
     
  20. Bench / Guest

    Jó a szó

    Szia, szerintem ett?l a hozzászólástól nem leszel népszer?tlenebb és unszimpatikusabb sem senki számára,s?t! Becsülend? dolognak tartom hogy egyáltalán van még ilyen ember, aki felismeri hogy egy friss reges nem feltétlenül buta vagy szemét esetleg megbízhatatlan, hanem egyszer?en csak ? is részese szeretne lenni annak aminek mások. :tef293:
     
Címkék :