Bánatom!!

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Guest hozta létre. Ekkor: 2010. augusztus 11..

  1. óóóó bakker!!!!!!

    k?llött nekem elszórnom mindenfele a az uppot, bonuszt most semim se maradt. ha olvassa a valaki akárki nem a tegnapira gondolok mer az jöl jött. de mára elfogytam. kis accaim vannak felesleges de senkinek se kell. ezt csak ugy leirtam.am nem voltak rossz üzletek mer jól jött mindig. dehát uppot accra azt az accot uppra azt bonuszra azt accre . szóval elcsörosodtam . minden maradt a régibe.
     
  2. predator02 /

    Csatlakozott:
    2011. december 27.
    Hozzászólások:
    1,534
    Kapott lájkok:
    206
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Üdv

    Sziasztok!

    A tisztesség kedvéért ,mert aki bemutatkozik,és utána elmegy annak ill? elköszönni.
    Köszönöm hogy az oldal tagja lehettem ,sok jó embert ismertem meg,és sok barátságra tettem szert.
    Kívánok mindenkinek sok egészséget,és sok sikert.

    Tisztelettel: predator02
     
  3. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mi történt, miért mész el????

    Mi történt, miért mész el???? :tef10:
     
  4. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    no

    -mi a baj :tef239:
     
  5. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Predator

    Sziasztok!

    Szerintem nem tetszik [@predator02]-nek az átalakítás.
    Ennek itt a fóromon és a bels? körben is hangot adott.

    Személy szerint én nagyon sajnálom hogy így döntött! :tef10:
    Remélem azért olvasgatni még visszajár!
    Innen kívánok neki sok sikert, er?t, egészséget!
     
  6. pataki1978 /

    Csatlakozott:
    2012. január 30.
    Hozzászólások:
    173
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sajnos

     
  7. BAJNOK / Guest

    Predator...

    Tiszteletem. Ha bármiben tudok segiteni kérlek szolj,tul rendes ember vagy ahoz hogy szo nélkül elengedjünk.
     
  8. pioneer200 / Guest

    Friss regesek OLVASD !!!!

    Bizony így van ! ahogy írod ....
    aok másik torrentcsereberéló oldalka van ....

    DE ott hogy upp meg bónuszpont ???? AZ NINCSEN !!!!!!!!!!!

    ott úgy kezd?dnek hogy
    Bithumen 4-5 ezer forint
    Ncore 3-4 ezer forint ÉS MONDOM MÉG EGYSZER FORINT !!!!!!!!!!!!!

    szóval ott röpködnek a pénzek .....

    egy ilyen jó kis oldal mint ez szerintem nem is volt példa rá hogy pénzért árulja valaki a meghívókat meg accokat ... NEM????

    miért nem örülönk örültök annak hogy "CSAK" bonusz pont okért lehet csereberélni....

    MOST komolyan NEVEKET nem írok de van és volt is olyan emberke aki 3-4 TB ért akart eladni meghívót meg accot....

    NA MOST KÉRDEZEM ÉN ???
    ha el?re átutalja az upp-ot mondjuk az ncor-ért és netalántán bukik mert átverték...
    PERSZE MEGÉRTEM BOSSZANTÓ MEG MINDEN
    DE AKI 3-4 Tb ot átutal annak biztos server gépe van vagy bérel...
    szóval azt a 3-4 tb-ot 1 hét alatt visszahozza neki !!!!!!

    na azt akarom ebb?l kihozni hogy itt már nincs is NAGY csere bere !!!!

    Itt maximum BITHUMEN ÉS NCORE van tb-szinteken mennek az eladása meg megvétele....

    ÉS utuszóként HA ÉN MOST MA REGISZTRÁLTAM VOLNA BE DE VAN SEED SERVEREM és adnék 5 tb upp-ot a bithumenért Akkor sem adna nekem senki .... hiába küldenék képeket meg bizonygatnám igazamat......

    Szóval most már 2-3 nagy oldal van itt amire hajtanak az emberek...
    Szóval akik most regisztrálnak be NE HIGYÉTEK AZT HOGY MINDENKI EGY BÜDÖS CSALÓ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    TERMÉSZETESEN VANNAK AKIK BEPRÓBÁLKOZNAK DE AZÉRT VAN A SZÉGYENFAL HOGY AZT ÁT KELL NÉZNI !!!
    SZÓVAL MINDENKINEK AJÁNLOM HOGY NÉZZE ÁT A SZÉGYEN ÉS CSALÓ FALAT!!!
    SZINTE MOST INDÚLT EZ AZ ÚJ ARCULAT ÉS TELE VAN !!!!!!!

    MONDJUK azt sem értem hogy egyik ember a másikat írja be csalónak !!!???

    akkor ez most hogy van ???

    ha valakit átvernek akkor azt természetesen beír hogy átverték NORMÁL körülménybe pedig a másik fél az pedig tartja magát az igazához !
    de itt ????
    mind a 2 fél sárral dobálódzik egymásra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    most ez is mi???
    akkor most komolyan hogy döntse el az ember hogy kivel cseréljen vagy ne cseréljen ????
    bár mint írtam már a licitek 2-3-4-5 Tb nál kezd?dnek......
    SZÓVAL nem 15 mb os nettel rendelkez?knek !!!

    Na kiváncsi vagyok mennyi minuszt kapok erre a bejegyzésre .....
    De én most csak a tapasztalataimat írtam le !!!

    Remélem változik az oldal sorsa vagy valamit még alkotnak mert ha nem akkor új nevet lehetne találni neki ....

    pd.:Ncore és bithumen meghívó vagy acc 3 Tbért GYERE ÉS CSERÉLJ !!!!

    na szerintetek akkor hány kamu jönne be ide hány áttolás lenne itt ???

    Már most is az van !!!!!!!!!!!!!!

    de ha az összes free reges csak azért jön hogy 3-4-5 Tb-ot "fizessen" a cuccért ... Pfff :tef293:

    akkor ez itt ki fog halni !!! SZÓ SZERINT !!!!

    NINCS MÁR AZ EMBEREKBEN BIZALOM !!!!!!

    ELJÁTSZOTTÁK EGYMÁSNAK A BIZALMUKAT !!!!!!

    SZÓVAL VÁLTOZTATNI KELL EMBEREK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    (ja és nem tudom mennyi emberke fogja ezt VÉGIG olvasni ....:tef293:
    de remélem hogy minél több
     
  9. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    pioneer200

    Szia [@pioneer200] !Én végig olvastam! noha nehezen mert hosszú! :tef161:
    Ez az oldal a "torrent-empire.me" egy különleges oldal!
    Nem csere oldal! Éppen ezért találó az elnevezése, ha nem a legtalálóbb!

    F?leg torrent és tracker információk megosztására lett létrehozva!
    Más kérdés hogy mivel volt és van rá igény, lehet meghívót és accot is cserélni a torrent-empire.me oldalán!
    Csakis pontért és feltöltésért!

    Csalók pedig sajnos mindig lesznek, ezért csökken a bizalom!
     
  10. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    predator02

    Szia predator02!

    Ha kell valami akkor máshol megtalálsz ahogy eddig is. :tef293: Bár jobb lenne ha inkább maradnál és meggondolnád magad.
     
  11. pataki1978 /

    Csatlakozott:
    2012. január 30.
    Hozzászólások:
    173
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hmmm

    Kezd hasonlítani az oldal valami bulvárlaphoz ez már nem igazán tetszik ,de én kis emberként mondom !!!!!!
     
  12. Devil / Guest

    Predator02

    Ezt nem hiszem el, hogy így itt hagytál minket? :tef239: Esélyt sem adtál magadnak az új rendszer el fogadására vagy meg ismerésére! Több téma is van amir?l lehetett volna beszélgetni, ott van a chat fal is!

    Nagyon sajnálom, hogy így döntöttél, azért a profilodat hagyhattad volna! :tef10:
     
  13. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ez most komoly

    Üdv.

    Ez most komoly hogy az átalakítás miatt távozik valaki :tef161: , ne már ez olyan gyerekes ! Aki azért távozik mert átalakítás történt az oldalon és nem tetszik neki az min?sít , min?síti önmagát és min?síti azt is aki pénzt energiát ölt bele az oldalba hogy nekünk jó legyen !
     
  14. frediw / Guest

    Friss regesek

    Ahelyett hogy örülnenk egymasnak,inkább a rosszat látjuk mindenben.Ha az uj némelyiknek buta,nem biztos hogy csalo .Lehet régimódi vagyok.
     
  15. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ez most komoly re

    Szia [@Atlantisz]!

    Természetesen nem tudom pontosan csak gyanítom!
    Nem ismerhetjük az emberek reakcióját bizonyos dolgokra!
    (Volt már itt erre az oldalon nem egy példa.)
    [@predator02] az utóbbi id?ben elég ritkán volt itt.
    Hogy merre járt nem tudom. Én csak itt vagyok meg igen ritkán[@tuticsere] barátomnál.
    Ha valóban ily okok miatt lépett ki az valóban furcsa lenne!
     
  16. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nincs még egy

    Nincs még egy ilyen kategóriájú oldal ami a tagokért lenne , Predatort meg nem úgy ismertem meg de olvastam a hozzászólását amiben leírta nem tetszik ezzel nincs is gond , de ne ezért lépjen valaki .
     
  17. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    re

    Hát vagy nem tudod, hogy mi van egy bulvárlapban vagy nem ezt az oldalt olvasod? Hol látsz itt celebeket, pletykákat és moúnika sót?
     
  18. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    utóbbi napok

    Kifejezetten olyan embereknek szól ez az üzenet akik kicsit elégedetlenek a moderátori döntésekkel(f?leg az enyémekkel mert mostanában én töltöm itt a legtöbb id?t az oldalon). Nem kell senkinek se magára venni, olyan értelemben, hogy ez nem a mai nap fogalmazódott meg bennem hanem érlel?dik már egy ideje.

    Most elmondom mit miért csinálok.

    Azért szoktam törölni, mert sokan ki sem használják a cseresarkot teljesen a meghívóik árusítására, csak párat beleraknak és utána meg nagyjából ugyanazt be akarják rakni a különleges csere ajánlatokba. Tudom valakinek sok oldala van ami nem fér bele abba a 10es limitbe, de szerintem (nem tudom) lehet, hogy a kés?bbiekben majd ugyanúgy 3 csereajánlatot is lehet majd belerakni mint régen. Addig amíg ez nincs már valakinek javasoltam is, de most mindenkinek leírom hogy gondolja át mit akar mire cserélni.
    És ahogy már pár kommentemmel ezel?tt leírtam: ha csak egy ilyen ajánlatot bent hagyunk a fórumban, akkor elkezdi mindenki el?röl ugyanúgy odaírni. Ha pedig azt törölném akkor jogosan felmerülne náluk a kérdés: miért csak az enyémet törölték?

    De valljuk be, hogy amiket sokan felsorolnak azoknak nincs igazán értékük. A legtöbb oldal free reges(csak mondjuk jó rajta az arányuk), vagy gyakran van rajta free reg, vagy egyszer?en olyan kicsi oldal, hogy nincs úgymond értéke.
    Most ?szintén aki be akar kerülni az ilyen kicsi oldalakra, annak valószín?, hogy nincs beloadja/diabloja/MTT/TvStore/ bónuszpontja/feltöltése amivel neked tudna szolgálni cserealapként. Persze néha napján akad egy olyan illet? akivel tudsz cserélni egy kisebb oldalt valamire de azért ez elég ritka. Bevallom én is -és sokan mások- beraktam ilyen ajánlatokat még régen de rájöttem, hogy senkinek sem kell, vagy csak amit én szeretnék az nincs neki. Szóval ha ilyen oldalaitok vannak akkor fontoljátok meg, hogy inkább a felajánlások topicba raktok 1-2?t hátha azzal másoknak jót tudtok tenni. Els?ként már tegnap beraktam párat én is(jó könnyen voltam abból 2 az ismer?sömé volt akinek nem kellettek) de még lesz 1-2 oldal amit felajánlok. Rájöttem, hogy felesleges rajtuk ülni. Egyik nap néztem: van 40oldalam mondom jó ég minek! ezeken már túln?ttem mióta nagyobb oldalakra kerültem be. Cserélni nem tudom semmire, hát akkor valakinek csak a hasznára válna! Erre buzdítalak titeket is.

    A másik ami már csak közvetetten kapcsolódik a moderátori tevékenykedésemhez és inkább a bánatom részhez. Állandóan figyelem, hogy melyik külföldi oldal van nyitva jelenleg, és aki kíváncsi megnézheti az egyéb meghívó ajánlatokat, hogy olyan szép ciklikusság volt egy adott külföldi oldal szabad regisztrációja között és aközött, hogy valaki épp elkezdi árusítani egy kis feltöltés reményében pont ugyanazt az adott oldalt. Én ennek sem látom értelmét, inkább osszátok meg mással is az információt a külföldi oldalak gy?jt?helyén, hogy más is bekerülhessen arra az oldalra. Én is azt teszem, egyedül az értelmetlenül kicsi külföldi oldalakat nem rakom ki.

    Tudom, hogy mostanában kicsit nyers vagyok fogalmazás terén de ez annak köszönhet?, hogy nekem is vannak az oldalon kívül problémáim, és nincs hangulatom jó pofizni, a másik pedig, hogy kulturáltan leírtam a topicokba vastag bet?kkel, hogy melyik topic mire jó. Ráadásul nem én voltam az els?, hiszen Admin,Atlantisz is írt már el?tte, de én harmadszorra is még jobban kifejtve leírtam, hogy mi az odaill? és mi a nem odaill?. És ha utána 5percre rá felé kerül egy ugyanolyan nem odavaló hozzászólás az azért eléggé elkeserít? és fárasztó dolog tud lenni.

    Köszönöm annak aki esetleg végigolvassa a már 888. ilyen rövidre sikerült kis esszémet az oldalon
    Üdv, strelok
     
  19. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re strelok...

    Szevasz strelok! Hat ugye elolvastam es nagyon megtetszett amit irtal-komolyan!! Szerintem is kisse kemenyebben kell banni (ezt most szellemi ertelemben ertem)a dolgokkal ugyertem a felhasznalokkal! Egy kerdesem ehez : az oldal lesz meghivasos?? vagy mar az??! Mert evvel ki lehetne szurni a csalokat is! ( Szeretek irogatni csak azert jegyzem meg es jo temarol jo velemenyt irok!! Udv:JOZSEF
     
  20. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    utóbbi napok + hónapok

    Nem egyszer? a feladat és akkor lassan megértik páran amikor el el t?nünk kis id?re (piheni) , megértelek és kitartás.

    Az én bánatom az aktivitás hiánya , ha jól megnézem van 10-15 ember aki mozgatja az oldalt de hol a többi kérdem én , elmaradnak az értékelések a játékban való aktív részvételek és az értelmes hozzászólások is , ez olyan érzést kelt az emberben amit csinál nem jó , és ez nem jó érzés , de itt vagyunk és ha néha döcög?sen is de csináljuk .

    Köszönet mindenkinek .
     
Címkék :