Bánatom!!

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Guest hozta létre. Ekkor: 2010. augusztus 11..

  1. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re- JOZSEFKE

    Szia!

    Hát úgy tudom, hogy tervbe van valami hasonló meghívásos dolog. [@Fater] -nek volt egy jó ötlete, hogy olyan legyen az oldal, hogy alapjában véve zárt oldal, de lehet igényelni meghívást olyanformán, hogy leírja miért akar az oldal tagja lenni. Az oldalon lev?k pedig meghívhatják azokat akik elég jól megfogalmazták ezt az irományt. Úgy mint az MTT-n volt pár hónapja. Szerintem ez van tervben vagy valami hasonló.
     
  2. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Teljesen igazad van, bár

    Teljesen igazad van, bár mióta megujult az oldal valahol megértem aki nem keresgél hanem vakon berakja ahova épp tudja..
    más..
    számomra régóta furcsa hogy valaki felsorolja az összes létez? torrentoldalt, accként, egy bithumenért...ez marhaság, /már bocs/ akinek bithuja van valószinüleg a többi is van...:tef10:
    furcsák az ajánlatok, s?t a kérések is, és semmi értékitélete nincs sok embernek itt..pl..beload meghivót bithumenért, vagy ilyesmi..meg árakat ad ez a torrentoldal 50 giga beloadért, nane...valahol reális értéket kéne felrakni.. /de kinek mi a reális?? :/

    még valami ehhez..ujabban vannak kedves felhasználók, akik felajánlanak ingyen Beload uppot, és mit ad isten szegény rászorulóként mindig ugyanazok kapják szinte, /elnézést a kivételekt?l/.../én nem adtam annak aki mindig kér/
     
  3. frediw / Guest

    A velemenyem

    A velemenyem az hogy ez a torrentek info,azert kene ide iarni.A 90% azert iar ide cserelgetni nem infozni.Az ujaknak semmi esélye a cserere .Számomra nem gond, nem azert jarok ide.En infozok. :tef161:
     
  4. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Azért akadt egy-két ujonc aki

    Azért akadt egy-két ujonc aki kapott amit kért...nem teljesen igy van..de hát sajnos amink van meg féltjük, és ne feledd "A meghivó felel?sséget vállal a meghivottjáért" legyen az bármilyen kis oldal, simán kidobják, jó esetbe néhány hétre warnolják baj esetén a meghivót..pedig ? csak segiteni akart..
     
  5. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kitartas hozza....

    strelok wrote: Szia!

    Hát úgy tudom, hogy tervbe van valami hasonló meghívásos dolog. [@Fater] -nek volt egy jó ötlete, hogy olyan legyen az oldal, hogy alapjában véve zárt oldal, de lehet igényelni meghívást olyanformán, hogy leírja miért akar az oldal tagja lenni. Az oldalon lev?k pedig meghívhatják azokat akik elég jól megfogalmazták ezt az irományt. Úgy mint az MTT-n volt pár hónapja. Szerintem ez van tervben vagy valami hasonló.Ertem! Hat akkor kitartast az oldal munkajahoz.En itt nagyon jol erzem magam az oldalon ez halalkomoly! Sok jo emberrel volt dolgom!!
     
  6. pataki1978 /

    Csatlakozott:
    2012. január 30.
    Hozzászólások:
    173
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ezzel egyet értek

    Ezzel egyet értek mert azóta nincs csere sajna addig mindig láttam jo üzleteket de már nem én szeretek cserélgetni ezért lehet vetni rám a minuszokat nem baj::::::::::::: :tef293:
     
  7. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ne haragudjatok!

    Sziasztok Fórumlakók,Barátaim!
    Nagyon sajnálom,de mint láttátok,észleltétek kicsit ritkábban vagyok jelen aktívan az oldalon,és ez sajnos egy jó darabig így várható!
    Az ok sajnos betegségb?l fakad.Páromnál sajnos újra diagnosztizálták a rákot(négy éve gyógyult ki)!
    Egyrészt vele vagyok többet,másrészt többet kell dolgoznom többlet kiadás végett!
    Ígérem ahogy rendez?dnek a dolgok(és ebben bízok és hiszek)Újra jelen leszek aktívan az oldalon!
    Addig is amiben tudok(meghívókban)továbbra is segítek majd egyéneket a háttérben!
    Maradok tisztelettel felétek:tef318:ipus!
     
  8. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kitartás

    Kitartás mindkett?töknek ,(négy éve gyógyult ki)?és hogy történjen meg újra .
     
  9. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Veled vagyunk Pipus

    Jó er?t és kitartást nektek. Miel?bbi gyógyulást kívánok.
     
  10. BAJNOK / Guest

    pipus...

    Ha tudok segíteni,bárhol,bármikor...barátom!
     
  11. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Pipus

    Kitartást és miel?bbi gyógyulást kívánok.
     
  12. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    türelem

    -tudom mit érzel,sose adjátok fel mert nem szabad hidd el én tudom és megértelek mert nehéz velünk. :tef10:
     
  13. Pipus

    Nehéz ilyenkor hozzá szólni,azt kívánom neked és párodnak, hogy még sokáig együtt neveljétek fel a gyerekeiteket,és közösen tudjatok majd örülni az unokáitoknak.
     
  14. Frank Drebin /

    Csatlakozott:
    2011. június 24.
    Hozzászólások:
    187
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kitartás.

    Sajnos nagyon szomorú dolog ami történt.
    Minden esetre párodnak miel?bbi gyógyulást kívánok.
     
  15. pataki1978 /

    Csatlakozott:
    2012. január 30.
    Hozzászólások:
    173
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    :::::KEDVES VEZET?SÉG::::::ÉS TORRENTEZ?K"""""

    KEDVES VEZET?SÉG csak felmérést szeretnék végezni hogy én ide f?ként cserélgetni járok oldalakat ez az én hobbim azért szerettem meg ezt az oldalt de ezzel az ujj rendszerrel sajna már nem müködik legnagyobb sajnálatomra ha valaki olvasná eme bejegyzést és megtenné minuszal vagy plusszal jelezze véleményét KÖSZÖNÖM EL?RE IS""""""PATAKI1978 EGY MEGBIZHAZÓ ÉS SZOMORÚ TAG"""""""""
     
  16. Elnézést

    Miel?tt el nem felejtem,Atlantisztól elnézést kérek,mert tegnap rosszul olvastam a hozzászólását,mentségül annyit hogy kurvára elfáradtam.
     
  17. istvansu /

    Csatlakozott:
    2012. március 21.
    Hozzászólások:
    166
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    pataki1978 re

    Teljesen egyetértek pataki1978 társunkkal és azokkal akik eddig negatív véleményt írtak err?l az új rendszerr?l! A régebbi tisztább átláthatóbb sokkal értelmezhet?bb és felhasználóbatátibb volt! Most összekuszált minden érthetetlen és teljesen megszünt a társasági élet itt az oldalon! Véleményem szerint ami egyszer jól és rendesen m?ködik azon nem kell változtatni! Olyan ez mint a bordélyházas példa: ha a kupi nem megy rendesen nem a bútorokat kell kicserélni!!!
     
  18. Mester79 /

    Csatlakozott:
    2011. február 02.
    Hozzászólások:
    262
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    pipus

    Sajnálattal olvasom,amit irtál,én is kivánok mihamarabbi és tartós gyógyulást párodnak,neked pedig kitartást végig vinni amit elhatároztál,munkáddal,családdal kapcsolatban. Hidd el, mindenkinek-így vagy úgy-de nehéz.A betegség meg az egyik legf?bb ellenségünk.De kitartással és akarattal legy?zhet?.Ezt kívánom nektek is,és várom a mihamarabbi JÓ híreket!! :tef293:
     
  19. joco76 /

    Csatlakozott:
    2012. február 13.
    Hozzászólások:
    490
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re..Vezet?ség

    Sziasztok.

    Én személy szerint nem csak cserélgetni j?vök az oldalra,hanem mert sok jó ember van itt,és sok jó barát,bár van aki már itt hagyta a fórúmot!Sajnos.De egyet értek pataki1978 -al,mert már nem a régi az oldal,és nincs fele annyí csere sem! Tudom,nem az a célja ennek a fórumnak,hogy cserélgessünk,hanem az hogy informáciokat kapjunk,és adjunk a torrent oldalakrol!De most ?szintén,hány ember van a fórumon aki nem szokott cserélgetni??Nem sokk!És nekik meg van minden oldal,amit akartak!De akiknek nincs?Nekik csak ez a lehet?ség maradt!De ez csak az én magánvéleményem!És aki most ugy gondolja nincs igazam,nyugodtan nyomjon minuszt!

    Üdv: joco76
     
  20. szittyaninja /

    Csatlakozott:
    2012. május 10.
    Hozzászólások:
    45
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Bár nem nagyon kommunikáltunk

    Bár nem nagyon kommunikáltunk még egymással, de szerintem nem veszed rossz néven, ha minden jót kívánok Neked, és mihamarabbi gyógyulást a hölgynek!
     
Címkék :